• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám knihu: Děti jsou hosté, kteří hledají cestu

25. júna 2008 
hladam tuto knihu...Jiřina Prekopová, Christel Schweizer - Děti jsou hosté, kteří hledají cestu, Portál, 2007 - uz je vypredana...:frowning2: ma ju niekto? alebo viete, kde by sa dala este kupit? dakujem moc za vsetky odpovede... :slight_smile:
25. jún 2008 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja hladam knihu neviem ako sa presne vola nieco ako mojich prvych 5rokov a da sa do nej zapisovat pokroky deti...poradte.dakujem
25. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirko těch knížek je moc já mám doma tuhle.....
25. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/mych-prvnich-pet-let/ jak jsou ty dvě mimča,ale je dost drahá já měla štěstí,že jsem byla u segry a tam se zavíralo knihkupectví tak jsem ji koupila za nějakých 150,-
25. jún 2008 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.vasut.cz/detail.asp?kniha=573 nebo jsou takové ty jsou levnější a taky moc hezké.
25. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. jún 2008 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
od Anne Geddes jsou všechny moc hezké,ale trochu drahé na Slovakach přes 500,- :astonished:
Mě se líbí i ty kreslené,kdybych nenanrazila na výprodej tak si tu knížku asi sama nekoupím,to bych raději čekala že mi ji koupí nějaká dobrá duše :grinning:
25. jún 2008 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maja to máš pravdu, jsou dost drahé, nejlepší je zkusit se jít podívat do levných knih třeba se tam nějaká objeví, my nemáme od A.G. máme jen obyč. do 1 roku, zezačátku jsme to psali poctivě, ale postupem času už to flákáme a hodně dat tam chybí :sweat_smile:
25. jún 2008 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
knizku mam, jestli jsi jeste nesehnala, tak mi napis ip
25. jún 2008 o 11:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bera mi to už taky flákame já to musím dopsat ale bohužel už jen od oka :slight_smile: ale psst to se nemusí dozvědět no co jeden den sem jeden tam nic se nestane :grinning:
25. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no já si to už právě moc nepamatuju, takže radši tam nepíšu nic :pensive: no tak bude holt tak z poloviny vyplněná :grinning:
25. jún 2008 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my jsme měly největší problém zapisovat zoubky :grinning: od asi třetího zubu jsme to už nějak nestíhaly rostly moc rychle :grinning:
25. jún 2008 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje deti maju kazdy svoju :slight_smile: knizku a dnes ked dopisujem nieco Marekovi kuknem do starsich a ani neverim ze mal Milan niekedy 50cm a dnes 180 :grinning: .
25. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a nemate link na sk stranky kde najdem tu knihu??
25. jún 2008 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka,ak myslíš "deti jsou hosté..."-pozerala som 3 internerové sk kníhkupectvá a všade je vypredaná,na jednej stránke je dokonca napísané,že sa dotlač nepripravuje...
25. jún 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rusovcank daujem uz som nasla.
25. jún 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak ja som sa dohodla s haluskou a posle mi ju :slight_smile: vdaka moc...dufam, ze aj vam sa bude darit najst vsetky knihy, co hladate...
25. jún 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok