Hľadám krmivo pre psa s obmedzením množstvom soli

gastanovykvet
31. mar 2018
petrofka
31. mar 2018

Kupujte mu maso a varte. Bordy.sk odtial objednavam.

svetlana35
31. mar 2018

eminemt ma vela druhov specialnych krmiv a veterinar ti urcite poradi

gastanovykvet
autor
31. mar 2018

Ďakujem lebo mala má zväčšené srdiečko ☹

gastanovykvet
autor
31. mar 2018

@petrofka a ako jej ho varite? Koľko minút?? A pridávate aj zeleninu?

sandri
31. mar 2018

Prejdite na BARF - krmenie surovym masom a zeleninou. Moj pes mal vzdy problemy s nadvahou, odkedy krmim systemom BARF, jeho vaha je ok. Zacat mozete napr. tu - www.barfme.cz. Ja maso nevarim, z barfme je testovane a mam istotu, ze nie je nicim nakazene. Skuste si nastudovat nieco o barf a vyskusajte.

svetlana35
31. mar 2018

@gastanovykvet este aj HILLS ma granule pre specialne ucely

petrofka
31. mar 2018

@gastanovykvet oni by mohli aj surove, ale mne to je proti srsti. Takze je na vas, ja varim ale vela lebo mame velkeho psa, tak tak aby bolo aspon 20 minut vo vriacej vode. Oni tam maju v ponuke aj zeleninu a ine vnútornosti. Popozerajte. Vyborne sú aj krky a nohy. Neviem akeho velkeho psika mate. Dokonca ryby maju (ale ro dost smrdi, ked sa vari 😳). Inak aj v Jednote v mraziacich boxoch vedla kurcata som videla maso pre psov, to kupujeme, ked uz nemame z tych objednaných.

gastanovykvet
autor
31. mar 2018

@petrofka 2,5 kg malého 12 ročného mne jedna kamoska zas hovorila že variť 2 - 3 minuty a pre šteniatka 15-20 minút.... viem že kamoska si kupovala v potravinách aj so zeleninou všetko naporcovala a zamrazila si na cely týždeň... mala veľmi chorého psa a táto strava ju vyliečila a ešte aj druhej kamoske takáto strava zachránila psovi život

petrofka
31. mar 2018

@gastanovykvet my tak krmime od malinkeho steniatka a ta srst, to je pastva pre oci a aj na dotyk 🙂

petrofka
31. mar 2018

@gastanovykvet myslim, ze varit mozete kolko chcete, kedze mozu jest surove je to viac o vnutornom pocite ako potrebe varenia kvoli masu samotnemu

gastanovykvet
autor
31. mar 2018

@petrofka a finančne? Neni to veľmi náročné?

petrofka
31. mar 2018

@gastanovykvet je to lacnejsie ako granulove krmivo 🙂

margaretka_
31. mar 2018

U 2.5 kg psa ho v pohode vystravujes za v pohode cenu. Zavisi ake maso zozenies. Ja mam psy aj macky na surovom a uz by som nemenila. Je to najvhodnejsia strava pre masozrave zvierata. Ale urcite ai o tom co to nastuduj, ak je psik uz starsi a ma zdravotne problemy.

sandri
31. mar 2018

A pozri si aj ako spravne prejst na surovu stravu z granul. Pokial viem, nemalo by sa prejst o dna na den, ale postupne.

misulka22
31. mar 2018

Ja krmim barfom mam aj vystudovanu vyzivu zvierat keby potrebujes poradit napis

denisa098
31. mar 2018

Urcite nie kuracie,a veterinari maju specialne konzervy pre uz takto starych chorych psikov.

gastanovykvet
autor
31. mar 2018

ďakujem všetkým

gastanovykvet
autor
31. mar 2018

@misulka22 Dakujem ozvem sa ešte keď budem mat malú pri sebe

fantasy
31. mar 2018

Ja beriem z dogee.sk Pani majitelka ochotne poradi, ma aj Barf aj granule

mareri
11. jan 2019

my davame ranule a konzervy Brit, maju menej soli, rozne prichute a su bohate na proteiny. Pes ma 7 rokov a davame mu ich od začiatku

anulienkalenka
2. feb 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

čo to znamena, že sa mu granule davaju od žačiatku? Od šteniatka? alebo kedy je najlepšie s nimi začat? To iste aj o mačkach? Kedy sa doporučuje dat im granule?

12romi34
3. mar 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

v tomto si velmi chvalia granule a konzervy od Brit

erickatt
3. mar 2019

@misulka22 kedy začať kŕmiť surovym??

misulka22
3. mar 2019

@erickatt kedykolvek.uz prve prikrmi steniatkam sa moze davat mletw maso