Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
6. júl 2009

moni tak to ma mrzi... toto sme zazivali vcera... ved aj ja nacuvam ktore ponutie sa v postielke bude to osudne... ZOBUDENIE SA a plaaaac plaaaaaac... chudacik
...tak ak sa vytratim... ved viete kam...

monikat75
autor
6. júl 2009

adi aj my máme väčšinou oddelené spálne - ale u nás je to takto - ja a Marek v spálni, manžel v obývačke a Veronika v detskej - ale to hlavne keď ide do práce na rannú a vstáva už o piatej, tak by sa veľmi pri nás nevyspal lebo malý je niekedy a 3-4 krát v noci hore

monikat75
autor
6. júl 2009

no baby tak zatiaľ spinká - ale vysielačku mám vedľa PC takže kontrola musí byť a inak mirka a ja mám skype aj keď ja osobne ho takmer nevyužívam - keď tak len s neterou, ktorá býva pri KE a inak väčšinou manžel a teraz ešte so švagrovcami v Rakúsku - keďže roaming je taký drahý a keďže máme aj web kameru tak sa môžme aj vidieť

mirka099
6. júl 2009

my pojem sukromie pozname od tohto maja.. prednedavnom sme ho vystahovali do detskej.... lebo uz pekne pespi celu noc... vynimky su zubky ☹ dovtedy bud ako misky, alebo ta spominana obyvacka 🙂
ale aj teraz mame medzi detskou a spalnou okno, takze ked treba zavreme, a potom sup otvorit aby sme ho poculi ked sa zobudi

cessy tak ked budes na skype vyhladaj si ma .. asi ako m.minuska ... a mozno sa tam niekedy stretneme 😉

cessy
6. júl 2009

no tak uz sme 3 co mame skype 😅

monikat75
autor
6. júl 2009

inak kiva dobrý je podľa mňa - aj podľa mojej doktorky homeopatický sirup Stodal - ten môžu bábätká od O mesiacov a ten môžu aj dojčiace ženy - aj ja som ho užívala spolu s maličkým a ten mu veľmi dobre zabral

ada11
6. júl 2009

aj ja mám skype 😉

cessy, manduca je drahá, aj my sme dlho zvažovali, ale nekupovali sme ju "zo svojho rozpočtu", ale čo Anet dostala, takže tie korunky až tak nechýbali, síce mohli sme kúpiť niečo iné za tie peniaze, ale ja verím, že manducu predám, keď ju nebudem potrebovať 😉 no a my si ju berieme aj do Tatier 😉

monika, veď to, aj Anet je často hore 😉

monikat75
autor
6. júl 2009

mirka tak to je super, že ti malý spinká celú noc, kedy sa ja takého niečoho dočkám 😒 a ty si dokedy kojila?

cessy
6. júl 2009

mirka uz ta mam v priateloch 🙂

ada11
6. júl 2009

monika, aj ja na to čakám...hudba budúcnosti, že spať celú noc 😉

cessy
6. júl 2009

ada ani ja neviem co je to prespat celu noc 😒 , ale mozno raz 🙂

cessy
6. júl 2009

halo mirka, kde si?? 😉 na skype??

monikat75
autor
6. júl 2009

baby ja už asi idem spať, včera v noci som toho veľa nenaspala - nejak sa u mňa teraz v noci prejavuje moja alergia, tak som behala s hygienickými vreckovkami - a stále kýchala a nespala som asi hodinu vkuse- mám síce taký sprej na alergiu ale píše tam, že nie je testovaný, či prechádza do mat. mlieka tak si ho dávam len výnimočne ale včera som musela lebo by som nespala asi do rána
prajem vám dobrú nôcku a teším sa na vás zajtra 😉

ada11
6. júl 2009

ja som ešte niečo napísala vo Worde a hodím to na disketu, ale neviem, či nájdem, doma to nemôžem vytlačiť, lebo nemám toner a v robote /zjatra tam musím zaniesť ešte nejaké tlačivo/,nemáme PC s USB vstupom, takže kľúč mi je nanič 😠 ale asi budem tú disketu hľadať až zajtra a budem nasledovať moniku a idem spať 😔

ada11
6. júl 2009

tak dobrú noc 😉 😔

mirka099
6. júl 2009

tak a aky to bol rusny vecer.. dakujem babenky 🙂 ... normalne som nestihala. konik, kamarat na azete, skype...
idem aj ja spat.. co tu budem sama .. este jedna otazka.. umyvate zubky? lebo tu na konovi sa dozvedam ze sme mali uz davno zacat.. a my stale nie..
tak bru nocku vsetkym.. dendi (prepac za skratku) ozvi sa co bolo... paaaaaaaa

cessy
7. júl 2009

dobre ranko, tak vcera sme ale pokecali, ani ja som obcas nestihala 😉

ani som sa nerozlucila ale musela som utekat za malym, plackal a chcel papat. no a neako som tam aj zaspala

denduska co malicka, vecer som na vas myslela 😒 , dufam ze vsetko ok 😕 😅

denduska
7. júl 2009

caute, samozrejme ze Emmka buntosila, kazdu polhodinu bola hore, zaspala az o desiatej, ked som to vzdala a lahla ku nej 😒 ale zato pospala do siedmej tak super ozaj moj muz spaval v obyvacke kym bola malicka tak do 3 mesiacov a potom postupne s nami a teraz dokonca pri nom skor zaspi nez pri mne, lebo uz niekedy nemam nervy na uspavanie 😅

mirka, mna zvyknu volat dendi, takze OK 😀 inak my umyvame zuby odkedy nam vysli, moja mama zubarka nad nami bdie, mam taky naprstok, lebo kefku si mala nechce dat do pusy...

inak aj ja mam skype 😎 denduska227 tak si pridajte, aj ja si vas dam 🙂

ozaj fotky...jaaaj, no vcera fakt nebol cas....ale uz ich mam pozmensovane uz len nahadzat...musim vyckat az malinka zalahne

monikat75
autor
7. júl 2009

ahojte, tak ja som zasa mala rušnú noc - za posledný týždeň už tretíkrát, tak si predstavte že môj malý sa zobudil o 01.30 na papanie a potom sa úplne prebudil a kým som išla s Nikou na záchod tak prídem do spálne a on stojí vedľa postele - lebo počas noci som ho preložila ku mne do postele, no a potom som sa ešte snažila asi 15 minút ho uspať ale bezvýsledne ☹ tak som ho dala do postieľky a on si tam chodil dookola a debatoval - no proste akoby bolo ráno a zaspal až o pol tretej no a myslela som si že snáď aspoň bude ráno dlho spať ale kdeže už pred siedmou bol hore 🙄
už mám normálne obabu ísť večer aj spať, že kedy sa zas malý zobudí v noci a zase sa to bude opakovať 😖
inak mirka aj ja som to počula o tých zúbkoch - ešte ani ja malému neumývam ale už by bolo začať - veď ich už má 7 😝

denduska
7. júl 2009

tak dala som nejakym zazrakom nove fotky - novy album 🙂 je tam aj ten nosic sfoteny ale len vrchna cast s Emmkinou hlavou 😅 ale je to znacka Salewa a bol dost drahy 😝

denduska
7. júl 2009

a dala som este jednu s nasou havinou 🙂

mirustek1
7. júl 2009

ahojte baby,ja vas nestiham zase precitat,len tak na rychlo,Vcera sme sa vratili z Tatier,bolo super,pocasie vyslo a teraz len zase periem,hroza.Toto nase behanie mi ide niekedy aj na nervy,lebo potom nic nestiham.Emka sa tam naucila behat za jednu ruku,tak mozno to stihne aj sama,do rocika-pondelok bude mat.
pisali ste,uz neviem ktora o nosici,aj my sme ho kupili a behali sme s nim v Tatrach,emke sa tam pacilo,bolo to dobre,aj ked casto sa este vozila v kociari,lebo v nom aj spavala.
Zubky este neumyvame.

ivet100
7. júl 2009

ahojte,no ja som nestihla takisto vsetko precitat, vy ste sa teda rozpisala a hlavne vecer. No ja v taku hodinu uz davno spim,tak sem malokedy nakuknem neskoro vecer.

co sa tyka zubkov, ja som mu ich zacala cistit hned ako vysli a teraz pravidelne rano a vecer a niekedy aj ked sa naobeduje.

aj ja mam skype 😉 , tak si vas skusim pomaly popridavat do kontaktov a tu som ja: ivetka1003

monika s tym bazenikom ti to normalne zavidim. Musime aj my nieco poriesit na dvore u svokrovcov. Maly by sa velmi tomu tesil.
my sme nosic nemali, ale ked bol Tobiasko maly,tak do 11 mesiacov sme pouzivali klokanku a ked sme isli na hriby alebo do lesa na prechadzku, velmi rad tam sedaval a dokonca si tam nejeden krat aj zdriemol

ivet100
7. júl 2009

mirustek, vy ste aki cestovatelia. Ale je to super,ked vyuzivate letne mesiace na dovolenky a tak. I ked to vybalovanie,pranie a zehlenie ti vobec nezavidim

denduska
7. júl 2009

mirustek, napis kde ste boli v tatrach, hlavne kde s kocikom, lebo my nakoniec predsa len budeme asi dovolenkovat na slovensku, len nevieme kde 😀

mirustek1
7. júl 2009

ivet-my stale niekde behame.moj muz doma neobsedi..

denduska-my sme boli na podbanskom,tam mame chatu a odtial si robime vylety,na Strbske pleso sme tera len isli a do Rackovej doliny,lebo sme boli len na 4dni.V auguste ideme na tyzden tak stihneme viac,teraz na niake tury nechodime,skor len na prechadzky s kociarom,ked je Emka este mensia.Rada chodim do Smokovca a previest sa vlacikom,to sa starsej paci a na Hrebienok a kde idete do Tatier?

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

ahojte kocky,tak my sme uz doma....cele poobedie som stravila v meste.Nakupy do porodky....nech si to uz konecne mozem zbalit, aby ma to potom naaahodou nezaskocilo 😲 taka som hotova...ta horucava je katastrofen....ale ved je leto, tak co sa stazujem, nie? 😎

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

denduska- malicka je krasna 😵 to su ocicka...boooze 😵 😵

cessy
7. júl 2009

ahojte...dnes bolo nadherne, aj som sa opalovat stihla 😀 😀 😀

kkatarinkaa takze posledne nakupy??budes rodit v TO??

denduska
7. júl 2009

mirustek, ved praveze este vobec neviem kam pojdeme... 😒

katka, diky 😉 Hi, moje veci nosil uz dva mesiace pred terminom moj muz stale v aute, kedze robi v tej nemocnici kde som rodila...a nakoniec sme aj tak sli spolu z domu v noci...

jaj, musim ist este popratat hracky aj kuchynu...aj vanicku po kupani...