Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
20. aug 2009

no...tak to mi asi v lekarni nedaju, ale nevadi, ved uvidim co spravi ten libenar.
my sme zatial antibiotika nemali, tak uvidim ci teraz nebude treba ☹

cessy
20. aug 2009

kkatarinkaa nam uz asi rodi, vobec sa neozvala 😨 😕

cessy
20. aug 2009

mirka, denduska a ostatne kde ste???dovolenkujete??

mirustek1
20. aug 2009

aj mna napadla dnes kkatarinka,hovorila,ze ak stvrtok nenapise,bude uz v nemocnici asi,tak uvidima a uz sa tesim na babo,asi sa vsetky venuju muzikom,moj uz isiel spat,ja sa napchavam tortou,pred chvlou mi doniesol sused z oslavy

mirka099
20. aug 2009

ahojte, len teraz som vyprevadila MM (este sme doberali zlomky 😅 😀 😀 , dufam bude v robote vladat) 😅 😀
adka malickej zelam skore uzdravenie, snad to naozaj budu len zubky, my sme pri noch tiez mali 39.
cessy alexikovi tak isto, prajem skore uzdravenie.. dake su chorlave deticky teraz... a to jesen este ani nezacala...
mirustek, no vidis, skoda, mohli sme s stretnut, Kubik by si s Emkou urcite mali co povedat 🙂

mirka099
20. aug 2009

no s katkou mate pravdu, spominala ze ak sa neozve tak si ju tam nechavaju... uz sa tesim na fotky malickej 😵

mirustek1
20. aug 2009

len nech im vsetko dobre dopadne a uz ma malicku pri sebe,tak si nato pamatam,ked mi ukazali baby.

jeliska
21. aug 2009

dobre ranko 😉
akurat sa chystame do zoo a muz ide pozret na jedno auto mozno ho kupime a co vy co dnes planujete?Ma byt dnes az 30 stupnov no my mame uz 31 😀
katarinke drzim palceky 😵

mirustek1
21. aug 2009

ahojte-ja rozmrazujem mraznicku,periem a umyvam podlahy,takze sa nenudim...teraz trochu odychujem na balkone,pobede ideme k nasim grilovat a budeme aj spat,mali sme ist zajtra,ale hlasia burky,tak prajem pekny horuci den

cessy
21. aug 2009

ahojte,
mirka zlomky?????????ved mala byyt hodina rovníc....my sme tu prebrali 😀 😀 😀

mirustek veru aj mne by sa zislo rozmrazit mraznicku, len sa mi do toho akosi nechce... 😒

cessy
21. aug 2009

tu ani zivej duse???
zas tu budete ked ja nie,pravda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

cessy
21. aug 2009

stále nikto???
denduska teba som tu jak dlho nevidela, dovolenkujes??? 😕
mirka hor sa na konika, kde si??????? zas dalsia hodina algrbti?? 😕

monikat75
autor
21. aug 2009

ahojte ženičky, tak vás zdravím z krásneho prostredia Rakúskych Álp, máme sa dobre a na to, že bývame v nadmorskej výške 1600 m tak je tu veľmi teplo
dnes sme sa boli kúpať dole v údolí - tam je nadmorská výška okolo 700 m - je tam také krásne veľké jazero, tak sme išli vyskúšať vodičku, bola super - mala asi tak 26 stupňov, takže aj maličký sa osmelil, dali sme ho do takej gumy s prístreškom, čo má dieru na nožičky, veľmi sa mu to páčilo
ozaj aj ja sa pripájam k blahoželaniam k 1. rôčku Anetke, Alexkovi a aj Emmke, prajem všetko naj... inak cessy tá torta je nádherná, fakt si šikulka 😉 klobúk dolu, ja tiež občas vypekám, aj tortu som už zvládla ale len s krémovou alebo čokoládovou polevou, takáto je nad moje sily
a ozaj dúfam že Alexko a Anetka už vám neteplotkujú a ak áno, nech sa čím skôr vyzdravia
aj môjmu Marekovi idú asi dolné stoličky, lebo je nejaký mrzutý a veľmi málo papá - hlavne tuhú stravu skoro úplne odmieta a pije hlavne mliečko
no už som sa rozpísala takže už končím, tu práve začalo pršať, takže možno sa nám počasie pokazí, majte sa pekne, možno sa ešte ozvem 🙂

denduska
21. aug 2009

ahojte, nedovolenkujem, nesiel nam net 😠 emmka zacala behat ako vichor, som totalne vystavena...

detickam prajem vela zdravicka, inak Emmke idu asi horne stolicky...presne na narodky si zacala strasne skriabat nechtom dasienka az tak ze jej to dost krvacalo...no a samozrejme si to neda pozriet...a odmieta papat. Tak len dufam ze bude zubok skoro von 😒

monika tak vam uprimne zavidim...ozaj a ako zvladol maly cestu? s emmou si to neviem ani predstavit...10 hodin...ani nahodou 😖

cessy
21. aug 2009

monikat, tiez trosku zavidim 😕 😅 , pekne si oddychnete 😵
maly mal este dnes rano teplotu, ale potom uz vobec, aj sopliky mu akosi presli, neviem co to veru mal. 😨

denduska aj tvojej malej emmuske vsetko len to najlepsie k rociku 😅

cessy
21. aug 2009

mirka???kde si???
este stale nemozete preluskat tie zlomky???? 😕 😨 😀 😀 😀

mirka099
21. aug 2009

ahojte... cessy zlomky sme dnes neriesili, dlho sme boli u svokrovcov... rovnice si nechavame na noci ked je doma, z rovnic sa casto vykluju nerovnice a potom to musis dorovnavat 😀
ale asi ostatne baby nemaju ani paru o com to tu piseme.... 😅
MM prave odisiel do nocnej, a ja idem balit veci na zajtra... ideme na tu stretavku rodiny..

dnes sa moj Jakubko naucit krasne dat pusu, doteraz vede len posielat, alebo akurat tak hryzt do nosa 😠 . ale dnes mi prvykrat dal taku riadnu cmuckatu, jaaaaj som sa rozplyvala 😵 😵 😵

dendi stolicky vam nezavidim, nam nedavno vysla stvrta... strasne dlho sa prerazavaju 😒

cessy
22. aug 2009

mirka na hlavnej stranke vidim, ze si pridala fotky, krasne... 🙂

cessy
22. aug 2009

mirka podla mna vedia o com piseme.... 😀 .....
podla mna treba obcas zlahsit temu aj takymto niecim, no nie..... 😕
juuj pusinka od maleho jakubka???no na to sa aj ja tesim, teraz mi dava tak pusu, ze otvori usta a tak sa da ku mne a ja som potom cela oslintana...ale zatial aj to staci 😅

cessy
22. aug 2009

mirka, sem ani nenahliadnes????halo, cakam ta tu 🙂

ada11
22. aug 2009

denduska, všetko najlepšie Emmke k 1. rôčiku 🙂

monika, krásnu dovolenku, len si to užite 😉

cessy, ako Alex? Už je lepšie ?

mirka, to akú matiku tu s cessy riešite ? niečo mi asi ušlo, že ? 😕

Anet už nejakú vysokú teplotu v noci nemala, ale noc bola otrasná, stále mrnčala, prehadzovala sa, cicikovala sa strašne veľa razy a pod.... Vôbec to nie je "naša stará Anetka" ☹ nechce nič papať, ale fakt nič, keď jej skúsim dať banán, kašu, polievku a pod. tak ju to strašne dávi, vypľuje to, a potom ani pusinku neotvorí 😠 stále je len na MM 😕 dokina mi hovorila, že hrdlo nemá červené, ale včera keď plakala, tak som jej ho videla až bordové 😕 tak ja už neviem, lebo výter je asi problém 😠

ada11
22. aug 2009

ozaj, kkkatarinkaaa je ešte stále 2v1 😉

jeliska
22. aug 2009

dobre ranko 😉
myslim adi ze sa cessy s mirkou bavili o milostnych radovaniek 😀 😀 😀 😀 nemam pravdu?
inak adi drzim palce nech je anet zdravucka
my sme sa dnes chceli kupat ale stale prsi takze nejdeme nikam akurat mozno do ikey 🙄

ada11
22. aug 2009

jeliska, aháááá......tak to už ani neviem čo je 😀 😀 😀 u nás je pod mrakom a asi bude poobede aj pršať ☹

jeliska
22. aug 2009

adi ani u nas ja ked som v tehu tak sa mi ani nechce alebo ked sa mi chce tak muzovi zas neee akurat dnes rano bola vynimka 😀 😀 😀 😀

ada11
22. aug 2009

jeliska 😀 aj my sa ťažko zosúlaďujeme 😀 ale čo, veď dve deti už mám 😀 no a ak by sme chceli tretie, tak sa nejako dohodneme 😀 zoberieme si dovolenku 😀

denduska
22. aug 2009

caute, mne dnes prisla mamka na tyyyyzdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen 😎 sa tesim velmi velmi

adi, mozno fakt anet nema nic s hrdielkom,lebo emma to iste - vsetky oblubene jedla bojkotuje, zo vsetkeho ju strasne natahuje na grcanie, zje len zemiakovu kasu a vcera hraskovu - ale to len preto zjedla lebo ju krmil tato...unho zje vseobecne viac 😠 takze ja si myslim ze to budu u vas asi tiez zubky 😉

ja som tie dve matikarky pochopila 😀 aj ja by som uz rada riesit nieco, najlepsie nejaku priestorovu geometriu 😀 😀 😅

cessy
22. aug 2009

ada uz sa mame lepsie, teplota uz ustupila 🙂

kkatarinka je este konderko?? a je uz v nemocke??

cessy
22. aug 2009

ano, ano hodiny matematiky ste spravne pochopili 😅 😵 🤐

a co porabate??mne maly spinka, tak mam chvilku 🙂

ada11
22. aug 2009

denduska, bodaj by to boli len tie zúbky 😉 vieš mne tá matika nejako ušla, nepodchytila som ju od zárodku 😀

cessy, nie ešte je doma 😉 super, žťe sa má Alex lepšie 😉