Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
31. aug 2009

aj moja mala spi tak trošku četujem

denduska
31. aug 2009

ahojte ja zas nemam nabijacku tak musim rychlo

jeli, my mame 9-18, ja teda nie som nejaky maniak na znacky, ale my mame Romer cez inzerat, pouzivanu a teraz som mala pozicanu nejaku inu, uz ani nazov nepamatam, od susedy, lebo sme nasu nemali a bola to hroza, Emmke v nej lietala hlava dopredu dozadu zboka na bok, aj cela v nej bola furt nakrivo, no fakt sa oplati investovat, hlavne ak idete na dlhsiu cestu, okrem toho ceska D1 je jedna z najhorsich ciest v europe, mala som moznost parkrat okusit a dakujem bohu ze este zijem 😔

mirustek1
31. aug 2009

jeliska-my mame po vajicku,polohovaciu,do 18kg,hlavne preto ze stale behame,nech nej moze pohodlne aj spat.Ja som uz vsetko vyupratovala,tak cakam kedy vstane Emka a narobi znovu bordel,ale pojdeme von niekde

monikat75
autor
31. aug 2009

ahojte ženičky, tak ja som sa už konečne dostala z toho prania a žehlenia po dovolenke a už ideme do normálu 😉
inak už som nahodila pár fotiek z Rakúska tak môžte pozrieť, viac sa mi zatiaľ nechcelo zmenšovať lebo je to dosť pracné - inak denduska robím to tak ako si mi ty poradila
ozaj mirustek to čo si písala s tým sudocremom my úplne presne do bodky urobil malý včera - spinkal a zobudil sa a mne sa nezapla vysielačka lebo bol ticho tak som myslela že ešte spí a po chvíli som išla pozrieť lebo už bol čas že sa mal zobudiť a on sedí v postieľke a sudocrem mal všade - na tváričke, na veciach, na tyčiach od postieľky a aj na plachtičke - teda ľutujem že som nespravila foto na mobil, lebo bol rozkošný - ale samozrejme som musela dať všetko prať, jeho poriadne poumývať - no ale sudocrem som už preložila na bezpečné miesto, kam nedočiahne drobec 😝
a k tomu kojeniu, ja už kojím len večer pred spaním, už som ho chcela aj odstaviť ale ako ty píšeš cessy že mi je to ľúto keď je to taký dobrý pocit 🙂 ale mne našťastie v noci si už zvykol na fľašu, niekedy vypije len jednu- necelých 200 ml a niekedy aj 2 - po 150 ml, záleží od toho koľko sa napapá na večeru
jeli veru sedačku aj ja odporúčam pre také malinké od 0-18, alebo keď máš vajíčko tak od 9-18 kg, lebo do 36 kg takú máme pre Veroniku a do tej by som Mareka určite nedávala lebo tá nie je ani polohovateľná
a s tým bordelom máte pravdu, kade Marek prajde všade treba upratať, ale čo už musia z toho vyrásť, len keby sa aspoň chvíľu sám prehral s hračkami, ale kdeže on len hlúposti, šuflíky otvárať, dvere, káble od počítača, notebook sa nám pokúša stiahnuť atď - veď to iste poznáte 😅
pekný deň

jeliska
31. aug 2009

diki baby ja sa rozhodujem medzi tymito http://www.eshopbaby.cz/katalog/zenith-autoseda...
http://www.eshopbaby.cz/katalog/key-1-xp-autose... chceme do 4000 ale pozeram ze teraz je v akcii aj ta romer tak uvidim vyskusam v obchode a ktora bude najlepsia ta rozhodne 😉

jeliska
31. aug 2009

moni super fotky vidiet ze ste si to uzili 🙂)

mirustek1
31. aug 2009

monikat-pekne fotky,bolo super,ja som malu stihla aj odfotit

monikat75
autor
31. aug 2009

no veď mirka ja to doteraz ľutujem, že som nespravila foto - tak ak chceš tak nahoď tú fotku maličkej do albumu 😉

denduska
31. aug 2009

vidim ze sudocrem je asi jedna z najlepsich hraciek...ja som toto zazila uz parkrat 😀
jeli my sme romerku kupili cez net za necelych 3000 Skk..a nic jej nechyba 🙂

jeliska
31. aug 2009

tak nakonec sme kupili od toho chicco a uz sme ju aj otestovali eli sa paci 😀 😀

laurinkadanielka
31. aug 2009

tak to je super že sa malej pači 🙂 😉

jeliska
1. sep 2009

dobre ranko 😉
tak my uz pomaly idme na Slovensko takze tu nebudem cely tyzden ☹ majte sa zatial vsetci moooc krasne 😵

denduska
1. sep 2009

ahojte, ja som dnes sama, manzel sluzi... 😒 ale aspon je pekny den, svieti slniecko 🙂
ja dnes tiez balim, ideme zajtra k nasim do KE, manzel odchadza v sobotu na tyzden do UK, takze tam ostavam a potom este dalsi tyzden a daco, lebo ma vela sluzieb, tak aby som netvrdla na dedine sama ako prst...no konieckoncov tam budem takmer tri tyzdne, a to nasi prerabaju byt prave, tak som zvedava 😒 no ale dufam ze bude este pekne pocasie, tak obehame vsetky kamosky 🙂

ada11
1. sep 2009

ahojte maminy 😉

som tu len na skok, lebo muž ide robiť do detskej obklad, tak som to tam sťahovala 😝
ja kojím aj cez deň aj 5 razy a v noci tiež, fakt som už unavená, ale ja Anet nemôžem nechať plakať, mám slabú povahu a budila by aj Maťku 😠 ináč Anet je čertisko, spom s nimi skoro stále sama a mám dosť 😝 je umrnčaná, jedovitá, strašne málo spáva 😝 ale nech je len zdravá 😉 zajtra bude Maťka mať veľký deň, mám obavy aj za ňu 😉

mirustek1
1. sep 2009

jeliska a denduska-prajem pekne dovolenky

aj ja som doma sama,moj muz pracuje a dnes mame 8 vyrocie svadby,tak som bola v tescu a kupila som mu taky maly sudok piva,nech si doma vecer nacapuje,zapacilo sa mi to viac ako flasa,tak uvidim co nato povie a kupila som aj mikinu a detom kopu oblecenia,dnes sa mi teda naozaj zadarilo,ale s oboma je to zazitok,ale uz som zvyknuta sama s nimi behat.
aj my mame zajtra velky den-ideme tiez 1x do skoly,tak aj vasim skolacikom drzim palce.

monikat75
autor
1. sep 2009

ahojte, aj ja prajem jeli a denduske peknú dovolenku 🙂 a ozaj jeli ja som nejako asi nezaregistrovala, že aké auto ste to nakoniec kúpili - predsa ten ford focus?
adi a mirustek tak držím palce vašim budúcim školáčkam, nech sa im v škole páči a hlavne nech budú mať dobré a trpezlivé pani učiteľky, lebo to je veľmi dôležité 😉
a ozaj som sa zabudla pochváliť že Marek už vie sám spraviť zopár krôčkov, keď idem pred ním alebo keď vidí že sa môže niečoho chytiť, najlepšie mu to ide na dvore na trávičke, tam urobí aj 20 krokov, takže dúfam, že čoskoro začne tiež celkom sám chodiť 😅

mirustek1
1. sep 2009

monikat-tak blahozelame ku krocikom,to sa uz rozbehne a potom ho ani nezastavis....

ivet100
1. sep 2009

ahojte,my sme doma vsetci traja a tak len tak oddychujeme. Maly este spinka a ked sa zobudi, tak pojdem s nim von. Mam sa stretnut s kamaratkou, ze niekam vybehneme.
jeli a denduska, takato dovolenka v septembri, to padne celkom vhod a este ked ma byt aj pekne pocasie. Urcite si to uzije.Vyzera to tak,ze aj tento rok bude pekne babie leto a prijemne teplo. 🙂
monika pozrela som fotky, pekne. Hned by som sa s vami vymenila. My sme tento rok neboli vobec nikde,lebo nam to financna situacia nedovolila. Skoda. ☹

cessy
1. sep 2009

ahojte, tak asi aj mi pojdeme na dovolenku, predsadila som si makarsku/chorvatsko. tak este neviem ci v piatok, alebo v sobotu odchadzame. 🙂

cessy
1. sep 2009

monikat tiez gratulujem ku krocikom, je to uplne ine, ked maly chodi ako ked som ho stale musela nosit na rukach

cessy
1. sep 2009

ada to vazne??aj cez den este kojis???ja uz len v noci, ale niekedy mi to fakt ide na nervy 😠 , ked sa aj 4x za noc zobudi 😠

mirustek1
1. sep 2009

cessy-tak super,ze idete,budeme vam zavidiet,ako vam bude dobre,hned by som este isla.....Klarka ma prehovorila aby som upiekla krtkovu tortu,chce prekvapit ocka k vyrociu,tak uz sa pecie...mnam

cessy
1. sep 2009

mirustek dakujem, teda zatial to nieje na 100%, ale dufam ze pojdeme 😉

cessy
1. sep 2009

mnam, mnam tortick, to by som si veru dala.......
gratulujem k vyrociu 😵

denduska
1. sep 2009

monika, marekovi gratulujem 😉 neboj, do tyzdna beha ako vichor, ani sa nenazdas 😎

adi, ja cez den kojim raz-dva razy, lenze co je problem tak emmka akosi nechce jest inu stravu ale evidentne len ked jej davam ja...proste buchne rucickami o stolik a koniec..a potom sa rozplace a trha mi tricko....ked jej dava moj muz tak zje vsetko, uz som rozmyslala ze sa na tyzden odstahujem a dovidenia. A je to tiez cert, strasne sa vie jedovat za vsetko, nic jej nemozem zobrat z ruky, lebo vrieska, aj tak jej samozrejme vezmem ak to nema co u nej robit, no ale potom ten krik 🙄 no a v noci je kojenie nekonecny pribeh..dnes v noci som si povedala ze staci a kojili sme pekne kazde 3 hodky, medzitym som ju cicikala, samozrejme plakala, mrncala ale cely cas som bola pri nej hladkala som ju ja alebo manzel, vysledok bol sice ze sme nespali celu noc no ale aspon tolko netankovala, ved ju z toho musi boliet brusko ☹

jeej cessy, tak si to uzite, pekne pocasie prajem 😉

cessy
1. sep 2009

haloo kkatarinkaa
kde si???ved uz si musela davno porodit.....ozvi sa 😕 😅

mirustek1
1. sep 2009

denduska-ved to je to,ze ona velmi dobre vie,ze dostane tvoje mliecko a pocka si nato.Mozno ze ona sa naje v noci a preto ti cez den menej papa,skus este vydrzat,ona si urcite zvykne ze nema tolko v noci papat,viem ze sa nevyspite ale potom mozno ano.....

aj ja som nad kkatarinkou rozmyslala,preco sa neozyva

denduska
1. sep 2009

mirustek, no ved to, je riadna betarka, ale ved ja na nu nieco vymyslim 😎

katka uz asi porodila a nema cas 😕 dufam ze je ok aj s malickou a ze sa nam ozve coskoro 🙂

mirustek1
1. sep 2009

tak ja uz torticku chladim v chladnicke,hadam stuhne kym pride muzicek,no skor ako o 18hod necakam

cessy
1. sep 2009

denduska ja som prave preto ukoncila denne kojenie, lebo maly sa mi stale nostekom zabaral medzi prsia, hladal......, citil mliecko a potom mi trhal tricko.
no a nocne kojenie...........odhodlavam sa ze po dovolenke aj ja pristupim na tvrdy rezim 😒