• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
jeli, sorry, ale ja som sa rozosmiala :grinning: i ked vtedy by ma asi porazilo od strachu na tvojom mieste ale to huuuuu bolo super :grinning:

anaja sevas :wink:
22. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi aj my sme mali trampoty s kojenim ale uz je to lepsie i ked sa stale hneva a nechapem preco lebo mne teda strieka mlieko aj samo :grinning:
22. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anaja
22. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme ano je bojovník a veľký najväčší na svete.
Teraz nás zase trápia zubky.
25 má 9 mesiacov a ani jeden zubok zato mu ide už 8 naraz.....
tani, som rada ze nielen mne to prislo smiesne :sweat_smile: ale neviem ci by som tak bystro zareagovala teda...
vsak prave moni,dendi aj mne je teraz do smiechu :grinning:
jeliska tak to môže byť naopak zato, že jej ide až príliš veľa naraz......
22. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci panabeka, tak to mate co robit...8..??? moje zlateee
22. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci myslis vsak nie aby bola rada ze ma toho kopu :grinning:
22. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja našťastie s kojením nemám problém, hoci pri Veronike som si užila, som mala zápal prsníka a to bola bolesť, nikomu neprajem /keď ste to zažili viete o čom píšem/, musela som si nahrievať prsník aj injekciu mi dali na pohotovosti a malá revala od hladu a mlieko nie a nie sa pustiť, no ale som sa poučila a teraz už prsníky striedam každé kojenie druhý prsník, môže mi rozprávať niekto, že treba striedať počas kojenia, ja to teraz praktizujem takto a je to o.k. :wink:
jeliška, nepoznám ho- myslím toho bazalu. A k tomu úchylakovi, ja som študovala v MT a tam bolo takých dosť, ale neškodných. :grinning:

lucinka a ako prišli na to, že sú to ušká?
luci a davas malemu nejaky gel na zubky??
22. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja davam prsniky oba naraz pocas jedneho kojenia a zatial som nic nemala ale ja som asi taka natura my to mame v rodine
22. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci tie zúbky až osem to je teda riadne veľa naraz ja malému potieram Babydentom a zdá sa mi že to trochu pomáha
22. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi vsak aj henten uchylak bol iba exbiciobista alebo ako sa tomu hovori, dufam ze som to nepopletla :grinning:
22. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez pri fakulte v KE stale na zastavke stal taky uchylak, hlavne v zime ked uz bola skoro tma a ja raz tak kukam ze co tam je medzi tymi sosnami a to holy chlap v hubertuse..ci ako sa vola taky kabat...a robi si tam oneee....
22. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co mate kocky v plane cez vikend??
autor
jeliska myslíš exhibicionista , to sú takí ktorí radi ukazujú svoje pohlavie, teda neviem, či som to presne vysvetlila ale nejak tak to je
mne mamina doma kupila nejaky gel na zubky,ale to je sila.aj mna ked bolel zub,som si natrela dasno a pol hu.y som si necitila.tak co to robi babatkam?
22. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuuuuuj dendi no to by som mu asi odstrihla i ked to by som ho musela chytit tak to neeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeliska asi budeme len doma, lebo v tomto počasí sa nedá nič robiť, keby bol aspoň sneh, dalo by sa niekde ísť ale v daždi - otrasné
22. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moni to som mala na mysli :slight_smile: tana nebol to calgel alebo mundisa gel
22. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ten calgel
22. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka, tak to je bojovník, ja mám takú bojovníčku Maťku /33.t.t. 1100g/38 cm/. :slight_smile:
jeli :grinning:
v KE je tiez hnusne...pozeram z okna a raz je hmla raz neni, neviem ci to mne sa zahmlieva ci co...
moni u nas hlasili zamracene a obcas dazd so snehom i ked dnes krasne svietilo slniecko tak uvidim iste je ze pojdeme na nakupy bo nic doma nemame :cry:
autor
inak mne sa už začína driemať, vy ste ako na tom, tie čo v noci ešte kojíte, mne už sa zatvárajú očká, ale som rada, že si píšeme, ešte sa pokúsim trochu vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tani tak ten calgel je dost silny a je taky tmavy hnedy jak.... :grinning:
22. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
denduska určite sa ti nezahmlieva lebo aj u nás bola celý deň hmla, viditeľnosť skoro nulová
22. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi platili ste za malych v buse ked ste isli do ph ??
22. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok