• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
denduska....ahojcek dakujem :slight_smile: Ale ved je vas tu dost nemam taky pocit ze sa znovu neozvu :wink: Ano ja zijem v Rakusku a o com tu teraz "tocite" mozem sa pridat do diskusie... :grinning:
17. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvi pravdaze sa mozes pridat, naozaj budeme radi... Fuufa v Rakusku? A mas dietatko? Popis vas trosku... :wink:
Momentalne je rec o nasich ratolesitach, ktore su mrnave, chore a nespave :confused: alebo aj o hocicom co ktora cez den porabame...
17. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikat75 waw tomu sa hovori Willkommen...dakujem :grinning: A kolko vas tu vobec je kde sa to da pozriet(lebo nemam ten pocit ze vas tu je tak malo)? :confused: No ja by som rada ostala aj ked som uz chcela zdupkat...bola som v inej "miestnost"a tam som asi nebola moc "Willkommen"...mala som len dotaz ku stranke a vsetky sa tam do mna pustili ako take furie...hmm a to som sa tesila ze som nieco dobreho noveho na webe nasla :grinning: Kludne sa ma mozes na co chces opytat ked budem moct odpisem velmi rada :wink: pa
17. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha mirka ine foto si dala :fearful: :grinning:

sylvi ahoj....ake star mas babo??dievcatko??chlapec??dodaj si info do pasu :wink: nech vieme :dizzy_face:
17. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska....ja som mojho drobca davala spavat 2x za den ale myslim si ze to bolo moc....inac to je dost individualne :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi to sa v temach casto stava, ze ta ignoruju, alebo ta za vsetko zrusia. zvykaj si, si na konikovi.....
inak dufam ze tu zotrvas :wink:
17. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurinkadanielka tou novou si mala asi mna na mysli? :angry:Inac ja som sylvia a neurazila som sa len som vas chcela na seba upozornit,,, :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy :slight_smile: hmmm......ale skusit ste to mohli!! :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka099 :slight_smile: prepac bola som v inej miestnosti kde som mala velmi nemilu diskusiu a som zasa rada ze som tu medzi vami :grinning:
17. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi, ale tak pochop to vzdy sa tu vytame novu, pripada mi to ako v spolku alkoholiciek, kazda napise vitaj...a podobne a ona sa uz neozve...tak cloveku to moze ist aj na nervy,nie,??

tak teda vitaj, a kludne pis, len po 3 prispevkov nezmizni :wink:
17. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi a ktora to bola tema??
:confused: :fearful:
17. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka099 :slight_smile: sila konecne nieco aj pre mna :grinning: Ano mam dve deti 9rocnu dcerku a 2 rocneho lumpa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skoda ze to tu nieje ako chat urobene mozno by to islo rychlejsie ale ved co uz :sweat_smile:
17. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy uz som dodala a tesim sa na to kedy zacnem aj ja vas spovedat a poznavat
:slight_smile:
17. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy tak ja tiez dufam len akosi nestiham..... :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy :slight_smile: trpezlivost ruze prinasa.... :slight_smile: mozno sa neozvu lebo je to tu pomale su zvyknute tak ako aj ja na chat....aaalebo maju neprijemny zazitok ako ja v jednej miestnosti kde ma dobre zdzubali... :grinning:
17. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si dobre na seba upozornila :slight_smile: tak vitaj a piš a nezmizni :wink:
17. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi, my s mirkou piseme cez skype,niekedy aj hromadne s denduskou, tak je to lepsie
17. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ani laurinku som nevitala,pravda.....
tiez tu nieje dlho :sweat_smile:
17. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to maš pravdu cessy nevitala :unamused:
17. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri :wink: :wink: :wink: :wink: skor som reagovala ako monika teraz, pravda :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej sa nejako nechce buvať :frowning2: ale mne ano :unamused:
17. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurika je este hore :confused: ??????mne maly spinka od 19:30
17. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurinkadanielka ved ja viem ako na vas
:slight_smile:
17. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej babenky.. ja si odbehnem a vy sa tu takto rozpisete... :sweat_smile:
tak a je nas o jednu viac... a ako sa volaju tvoje deticky?

este ste tu? boze baby, mne sa ani nechce ist spat, ked ajtak viem ze sa nevyspim...

cessy-len skusam.. sa mi uz stare zunovalo :grinning:
17. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy ja som na pokeci ale chcela som nieco noveho vyskusat....skype nemam zatial stiahnute a neviem ci by som zasa aj to stihala
:grinning:
17. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pospala si dve hodinky od piatej do siedmej a teraz sa tu chce hrať a tatino rano vstava o desiatej už buva neviem čo ma dnes :wink:
17. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru cessy- dodnes si spominam ako ma brucho bolelo z tej skype debaty :grinning: tolko som sa nasmiala...
mirka099 Emily a Leon....inac ja tu vobec nestiham neviem kto je kto..potrebujem cas aby som sa vo vas zorientovala a potom sa zacnem aj ja vyzvedat
:grinning: ok?
sylvi to nieje nic zlozite, chce to len zvyk :wink:
ale ani na pokeci to nejde tak rychlo ako na skype,a neda sa tam prepnut hromadny chat :unamused:
17. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aurinkadanielka a mozem sa ta opytat(lebo ani presne neviem o co ide len tusim)ze preco si ju dala o piatej spinkat....? :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok