Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
23. sep 2009

aha.. ups 😕 😀 😀

jeliska
23. sep 2009

je videt ze sa podobame eli vyzera ako keby bola jeho a nie tibca 😀 😀

mirka099
23. sep 2009

naozaj, mate rovnaky usmev 🙂
a co ty takto pozde tu? ja pozeram Odsudene...

jeliska
23. sep 2009

idem uz spat lebo tu odpadnem 😵 😵 dobru nocku papa 😀

cessy
24. sep 2009

ahojte, vy ste sa teda vecer rozpisali 🙂
normalne radost vas citat 😀
aj ja uz konecne popridavam fotky na FB, lebo som tu jak inkognito 😀 , ale doteraz nebol akosi cas 😒

mirka099
24. sep 2009

ahojte, cessy podarili sa tie fotky? Zatial ich tam nevidim.. skoda ze si tu vcera nebola 😉
dnes som mla ist s kubinom k dr, ale sme to nejak nestihli.. pojdeme bud. tyzden. konecne bude dr nieco robit s tym jeho problemom... bude mu brat krv 😕

monikat75
autor
24. sep 2009

ahojte, jeli pekné fotky, malá je rozkošná v tých šatôčkách a akého máš fešáka brata 😉
mirka ja som si všimla tie kvízy na FB len som netušila že to aj ja si môžem spraviť, teda ak si na to vôbec nájdem čas, lebo keď mi malý spí, tak si navarím a rýchlo čo to porobím a keď je hore tak už sa nedá robiť nič len jemu sa venovať a potom poobede už príde Nika zo škôlky, takže sa chcem aj jej venovať, čiže sa nedá, snáď si niekedy nájdem chvíľku, lebo ja mám kvízy veľmi rada 😝
inak vás žienky obdivujem takto pozde že tu v noci chodíte - ja už o takom čase dávno búvam 😔
zatiaľ sa majte pekne, pa - prežite krásny slnečný deň 🙂

cessy
24. sep 2009

mirka zatial som zisdne nepridala, len sa chystam 😉

dufam ze mi maly da chvilku a povkladam tam nieco 😀

laurinkadanielka
24. sep 2009

ahojte baby čitam vas no hruza čo sa tu narobilo 😒 aj somnou si už nebude nikto pisať ☹ ja si s vami rada pišem ked my niektore odpišete 😒 jeli pekne foto mala je zlata 🙂

cessy
24. sep 2009

lauri preco by sme si s tebou mali prestat pisat????

predsa sme tu kamaratky, ako by to vyzeralo, keby si tu ja napr pisem len s mirkou, denduska len s jeliskou a pod. to si potom mozeme ist fakt pisat individualne cez pokec a nekazit tu debatu medzi x mamickami 😉

monikat75
autor
24. sep 2009

lauri jasné že si budeme s tebou písať, neboj 😉 ako píše cessy tu si predsa píšeme všetky medzi sebou a vymenieňame si rady a skúsenosti o našich detičkách 🙂
žienky a tá aďa sa vôbec neozvala, skúsim jej poslať IP či aspoň na tú zareaguje, len dúfam že už má dievčatká zdravé 😝

jeliska
24. sep 2009

ahojte 🙂
dakujem vam vsetkym za pochvaly, brachovi musim napisat,ze je fesak 😀 😀
dnes si idem poobede pre ten kocik surodenecky, uzsa tesim.Akurat som sa dohadovala s kamoskou ze mi pozicia tasku na mimino, ebo my mame extra velku, tak neviem ci sa mi zmesti do kocarku 😀

laurinkadanielka
24. sep 2009

cessy ty si aka šikulka na pečenie chodim si počitať na marcipanove torty aj tie baby čo dokažu ja chcem dat urobiť malej ale až na buduci rok ja som ešte marcipanovu nejedla 😒

laurinkadanielka
24. sep 2009

ja tak viem upiec nejaky kolač alebo zakusok ale teraz je na to malo času 😉 a tortu nepečenu s piškotami a smotany 😒

cessy
24. sep 2009

lauri ja som zacala piect, ked som zacala pisat s babami na marcipanových tortach...pred tym som upiekla leda tak babovku 😉
inak origos marcipanovu tortu som este ani ja nerobila 😅 ani nejedla 😕

cessy
24. sep 2009

dnes som tu len na skok pokedy sa muzik sprchuje, lebo potom musim pc odlozit 🤐

laurinkadanielka
24. sep 2009

ja som dnes sama muzik išiel na noc 😉

cessy
24. sep 2009

jeej tak to sa mas.... 😵 , mozes tu popisat s babami, ja sa musim venovat, teda nie venovat, ale ideme si neaky film pozriet

laurinkadanielka
24. sep 2009

ale mala sa my budi musim ležat pri nej ja len odbehujem 😒

cessy
24. sep 2009

inak aj moj maly ne posledne dni neaky nekludny....stale ho po chrbatiku hladim, lebo zo sna sa budi a placka.
ale myslim si ze to bude zubkami ☹

cessy
24. sep 2009

kolko ma mala Laurika zubkov??my mame len 7 ☹

laurinkadanielka
24. sep 2009

my osem tieš sa im nejako nechce a je taka mrzuta ☹

laurinkadanielka
24. sep 2009

baby kde ste všetky ☹ asi sa venujete muzikom ja som dnes sama muzik ma nočnu 😒 idem pozerať odsudene 😉

mirka099
24. sep 2009

laurieeee tu som 😀 som vyprevadila muzika do prace, aj pusu dostal a sic ho ta het.. uz som sama a zasadla som za svoje kralovstvo.. ani neviem coskor, pisat, maily kuknut, ci odsudene 🙂 mam ja ale starosti, co?
neblazni, s tebou si radi piseme, tak nevymyslaj 🙂 idem aj ja kuknut odsudene, skoc potom aj do tej temy, pokecame aj tam.
cessy tak pekne... usilovne som tieto tri dni matiku dobiehala, a ty hned biflis dopredu ! 😠 😀 😀
inac jeli, potom sem hod foto toho kocika.. som zvedava...
adka sa naozaj dlho neozvala.. dufam su dievcata zdrave a ze je vsetko ok. chuda ☹

mirka099
24. sep 2009

dendi? ivet? mirustek?

ivet100
24. sep 2009

ahojte,
no jeliska,krasne fotky a pridavam sa k babam,ze mas fesaka brata 😉
inak ja som citala,ze deti v priebehu jedneho roka by mali pribrat maximalne 1,5 kg,ked je to viac, tak to vedie k obezite.
aj mirustek sa davno neozvala,snad su jej deti zdrave..... dokonca ani vonku na prechadzke ju nestretavam,davno som ju nevidela 😒

cessy
25. sep 2009

vcera tu bolo neako mrtvo 😒

mirka ziadna matematika, malemu idu asi zubky, takze sa stale budil ☹ , tak som bola pri nom.
ivet o tom som aj ja citala, ale aj tak dakujem za info 😉 😉

co sa dnes chystate robit???

laurinkadanielka
25. sep 2009

ahojte ja som prave dala mäso marinovať zajtra grilujeme mužik mal meniny tak bude menšia oslava 😉

jeliska
25. sep 2009

ahojte 🙂 lauri tak vsetko najlepsie k muzikovi 🙂 my ideme dnes kamoske , lebo si musim este vybavit kopu veci tak idem do banky, potom do prace ....kamoska bude zabavat Elinu 😀 😀
ivet ja som citala, ze v prvom roku ma dieta pribrat trojnasobok svojej vahy a potom to 1,5 🙂

cessy
25. sep 2009

nie do roku
presne tak do roku trojnasobok, priblizne

lauri normalne si ma motivovala aby som nalizila maso, teda este prekonzultujem s muzom a uvidime ci aj mi budeme grilovat, lebo zajtra ma byt este pekne