Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
7. okt 2009

cessy to jak moj ale ten nastastie uz isiel spat 🙂

jeliska
7. okt 2009

tak to mne ani nie akurat strasne cigarety 🙄

jeliska
7. okt 2009

ivet drzim palce nech mas co najrychlejsie vodicak ne jak moj muz 😀

mirustek1
7. okt 2009

ja som dnes bez muzika,mal by sa vratit okolo pol noci,tak ked mam moznost tu byt,vzdy sa mi zacne driemat
ja som nemala ziadne priznaky tehotnosti,nic mi nesmrdelo,ani chute som nemala.......uplne v pohode

ivet100
7. okt 2009

denduska,tak mne vadilo vsetko, aj to co vlastne vonalo, prve mesiace som nemohla pouzivat ani parfemy,dokonca ani avivaz. Aj samotne prachy na pranie mi vadili. Neviem, ci bolo nieco,co by mne nevadilo

jeliska
7. okt 2009

mirustek tak to iste aj ja mam uplne v pohodove tehotenstvo akurat teraz pri konci nemozem si najst dobru polohu na spanie

denduska
7. okt 2009

vcera ma inak seklo v krizoch, a vystrelovalo mi to do celeho chrbta az do panvy, jaj to som mala aj pri prvom ale neskor.... no brutal to bol, snad sa zajtra nezopakuje, lebo sa nehnem....

mirustek1
7. okt 2009

ale predsa som mala asi mesiac take obdobie,ze co som videla druhych jest,hned som mala aj ja nato chut,ale kym som si to kupila,uz ma to preslo

jeliska
7. okt 2009

dendi vacsinou vystreluje ked mas pred porodom 😀 😀

mirustek1
7. okt 2009

denduska-davaj si pozor,setri sa

jeliska
7. okt 2009

mirustek chcem sa ta spytat ze ked si rodila emku ci si mala lahsi porod ako pri klarke 😕 vsetci mi tvrdia ze mi to pojde lahko no som zvedava

denduska
7. okt 2009

jeli nestras, ja som to mala uz aj pred tehu lebo ja mam dorajbanu chrbticu odhora az dole....a urcite sa to este zhorsi, ale dnes uz bolo fajn...

ivet avivaz ani nespominaj 😝 😝 😝

cessy
7. okt 2009

bola som za malym neako sa mi dnes casto budi, neaky je nekludny 😒

jeliska
7. okt 2009

neboj dendi nic ti neprajem 😀 😀 ja sa najviac obavam, ze nespoznam ci mam poslickov alebo ci rodim ,inak co mam kamosku tak ta prenasa uz 17 den je to normalne? 😕 ma porod doma, ale obavam sa ze jej asi vyvolaju chuda dnes som jej volala a nezdviha tak neviem co je s nou 😨

mirustek1
7. okt 2009

jeliska-hovori sa to,ale myslim ze to je individualne,mne porod zacali vyvolavat 2 tyzdne pred terminom,pichali mi 3dni vyvolavacku,ale nic a nakoniec mi urobili cisarsky,takze to bolo v pohode.Inak ja som sa bala ovela viac toho druheho porodu ako prveho,neboj zvladnes to.....

denduska
7. okt 2009

no moju kamosku nechali prenasat tiez 18 dni, potom jej dva dni vyvolavali porod, vobec to neslo, tak nakoniec skoncila sekciou a malinky mal nejake problemy (ale uz je v pohode)...a to len preto ze si na slavnych kramaroch nikoho nevybavila 😔

jeliska
7. okt 2009

mirustek a preco ti ho vyvolavali?

cessy
7. okt 2009

porod doma???ja som tiez chcela rodit v nasej veelkej vani, len bratranec porodnik povedal ze do toho nejde, tak som isla do nemocky 😀 😀 😀 😀 😀

mirustek1
7. okt 2009

17 den?to podla mna uz nieje normalne,uz by mala byt hadam sledovana,ja som prenasala Klarku asi 6dni a uz som mala zelenu plodovu vodu a nechapem preco chce porod doma,ja by som sa bala

cessy
7. okt 2009

aj moja svagrina prenasala a potom uz mala neaku zelenu plodovu vodu ☹ , ale maly je ok. hadama aj neaku infekciu mohol dostat, nie??? 😕

jeliska
7. okt 2009

dendi no to je krasaa 🤐 🤐 mna mamina prenasala 2 tyzdne a nakonec porodila normalne ale myslim, ze v dnesnej dobe ked su utv tak by sa nemali seknut co sa tyka presneho terminu, nie?Inak ja som Eli prenasala 4 dni aj to mi hrozili ze ked neporodim do tyzdna tak mi ho vyvolaju, ale to hlavne kvoli tomu, ze nemocnica ma velky babyboom tak aby som sa zmestila do termina 😢

mirustek1
7. okt 2009

sice mi trochu puchli nohy,ale primar to chcel stihnut cez viken,lebo potom mal dovolenku a dali sme si odobrat aj pupocnikovu krv,tak to chcel urobit on,ale bola to blbost,uz by som si to nedala takto zbytocne podla mna vyvolavat

cessy
7. okt 2009

ved aj ja by som sa doma bala, uz len ked by trebalo dat dietatko do inkubattora vyhriat, tak kde ho daju doma???

jeliska
7. okt 2009

no ona caka 5 dieta a vsetky rodila v nemocnice ale teraz sa rozhodla ze toto porodi doma no aj ju to pekne stoji cca len porod 8000 cz a to neratam hodiny predpripravne co je jedna hodina 280 cz 😅

denduska
7. okt 2009

mirustek, neverila by si kolko zien chce porod doma, ja chapem tie poziadavky, ako nechcem klystir, nechcem holit, ale myslim ze na tom sa da dohodnut aj s porodnikom, ale doma - ja - ani za svet..... citala som si tu temu o porodoch doma a ambulantnych, niekto ma zlu skusenost, beriem, ale obcas mi az zabehlo ake su niektore tehulky najmudrejsie na svete a ako si to predstavuju jednoducho a aky je kazdy lekar hlupy..ze ved rodit je vec prirodzena..ano je, ale nemusi byt..no ale uz sa do takych tem nezapajam 😒

mirustek1
7. okt 2009

ved porod sa moze za sekundu tak skomplikovat,a co jej doma urobia?

mirustek1
7. okt 2009

denduska-kto do toho nevidi,je mudry,a kazdy nadava na doktora,lebo nevie co je zy tym,ja som zazila par porodov v sluzbe a to boli ine fofry......ani za nic

jeliska
7. okt 2009

ono ide hlavne o to, ze ak rodi v porodnice tak kazdy tyzden chodime do tych nemocnioc co sa caka aj 4-5 hod a ked zacne prenasat tak musi sa chodit kazdy den a ona povedala, ze uz na to nema nervy .a vedela, ze bude na 100% prenasat vacsinou prenasala 10 dni

jeliska
7. okt 2009

ja by som si netrufla ale co poznam ludi hlavne zo zahranicia tak to strasne obhajuju ze je to priroidzene a bla bla

mirustek1
7. okt 2009

no a k nej domov ju chodi kazdy den niekto vysetrovat?