Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
10. okt 2009

mirustek máš na mysli niečo takéto, lebo tu ich je viachttp://www.ryo.sk/hracky/?i=M49265

mirustek1
10. okt 2009

monikat-je to nieco take,len trochu inak to vyzera,ale na ten isty sposob myslim a ten obraz sa tam pohybuje,tak uvidim,ci ju to bude bavit,a v google v draciku je aj ta knizka co chcem,vola sa ucime sa riekanky,mozno ju aj mate

a co kupujes starsej?ja uz pomaly nakupujem

mirustek1
10. okt 2009

monikat-mali aj toto,ale ta co chcem ja bola vacsia a bolo tam viac zvieratok,bola aj o cosi drahsia,no uvidim,lebo ja fakt neviem co kupit,ked je plna izba hraciek,babik,kociarikov......

monikat75
autor
10. okt 2009

Veronike som vyhliadla tabuľu - z jednej strany sa píše kriedami a z druhej fixkami a k tomu jej chcem kúpiť druhú časť knižky - Disney- Pätminútové rozprávky pre princezné a ešte niečo k tomu a nejaké oblečenie

mirustek1
10. okt 2009

no tie princeznovske mame a velmi sa jej pacia,nad tou tabulov som rozmyslala aj ja,ale ja neviem kde by som ju uz v tej izbe polozila,ja mam zatial disney sperkovnicu,HsM vonavku,sprchac,sampon,tetovacie studio,CD barbie rozpravku,deku Hanan Montana a netusim co dalej......co ona povymysla

mirustek1
10. okt 2009

baby poradim vas,co dostala Klaeka ked mala 1rok,strasne to mala rada,tociace vajicko z Ikei,Teraz sa v nom stale hra Emka a vsetky deti k nam chodili koli nemu,pozrite to,fakt suoer vec a je to na dlho,lebo este aj teraz sa ona v nom potoci alebo posedi

monikat75
autor
10. okt 2009

no tak moja Nika až toľko darčekov mať nebude, nakoľko hračiek má až-až a už máme riadne zapratanú detskú a to ešte len Marekovi začnú pribúdať darčeky a zistila som na nej, že čím viac hračiek má, tým menej sa z nich teší - takže u nej fakt platí že menej je niekedy viac
inak už musím končiť, lebo mám tu vysielačku a malý sa mi posledných 15 minút stále zobúdza, takže asi bude zase super noc ☹

mirka099
10. okt 2009

mirustek 😀 😀 😀 ze sexovat 😕 😕 😕
paneboze ja v jej veku... na prelizkach, pieskoviska a tak.. a mame pod oknom vyblakovala zhod mi 5 korun na lizatko 😀

monikat75
autor
10. okt 2009

no fakt už ideme, malý plače ostošesť, prajem vám dobrú noc 😉

mirustek1
10. okt 2009

mirka a este jej aj vysvetlic,co to je,ze si spolu lahnu do postele,budu holi a budu sa bozkavat a chcela vediet,ci to robime aj my s ockom,no hrozne,nevedela som ako reagovat

mirka099
10. okt 2009

moni tak teda prajem bru noc.. a pokojnu 😵
mirustek ja som strasne vzdy chcela mat dievcatko, a paradit ju. sponky, gumicky zladit s ponozkami a tak 😀 😀 no a tento kazisvet just ako naschval provokuje s tym harom.. ked mu dam do nich sponku, kraaasne dievcatko je z neho 😀
tak ta chapem 😀

mirka099
10. okt 2009

mirustek 😀 😀 boze ja prasknem od smiechu... no teda, by som sa cervenala ako rak.. ako si reagovala??? 😀

mirustek1
10. okt 2009

prave som si pozrela Jakubkove fotky,krasne vlasky,ale mozno druhe budete mat dievcatko,len aby malo aj ono take vlasky 🙂
inak ja som mala take iste brusko skoro ako ty,taku loptu,len vacsiu

mirustek1
10. okt 2009

no vseliako som jej vysvetlovala,ze deti takto nerozpravaju,ze to su veci pre dopspelych a ona ze,nech jej slubim,ze aj aj budem s ockom niekedy sexovat,lebo ze aj ona by s nom chcela........keby to niekomu povedala,este nas udaju socialke 😀

mirka099
10. okt 2009

dakujem, no ked mu ich rozcesavam, tak nam obom veru nieje do smiechu ☹
zo srandy pridam foto... tesne tesnucko pred porodom..par hodin... ale sa aj hanbim fakt som bola ako baloon 😅

mirka099
10. okt 2009

jaaj ta foto je uz vypalena.. pozdejsie ju pridam.. a mala si velke strie??? ked sme boli take "nadrozmerne" ? 😀 ja som sa bala, brucho mi drahy poctivo natieral kazdy den.a ani jedna stria 🙂 . ale nenapadlo mo ze treba aj stehna... 😠 tam ich mam teda riadne

mirka099
10. okt 2009

uuuha a clovek by si myslel ze sme uz co to preskakali a nic nas len tak nezaskoci... 😅 a ahaho vlastne dieta 😀 😀 musite mat doma veselo 😀 😀
teda netusim ako budem reagovat ked budeme tieto veci vysvetlovat my... a ostatne uz mate v pohode zvladnute?

mirustek1
10. okt 2009

ja som nemala ani pri jednej nic,ziadnu striu,ale ostalo mi take skarede brucho,taka brckava alebo ako pomenujem koza,dokrcena,co sa mi nemala asi kde uz vstrebat na spat,hlavne po druhom a po cisarskom sa horsie brucho straca

mirustek1
10. okt 2009

ja to neviem ako to sem vlozim fotky

mirka099
10. okt 2009

ale ved uz mas foto? staci ked si v albume a kliknes na pridat fotky do albumu...

mirustek1
10. okt 2009

tam viem ako,ale ja som myslela,ze sem ti hodim par

mirka099
10. okt 2009

tu si este? a kde su ostatne??? ja pozeram serial... ale kubik sa uz prehadzuje, kazdu chvilku je hore 😒

mirustek1
10. okt 2009

no neviem,ci sa venuju muzikom,alebo uz spia,ja som akurat pisala mojmu,kedy pride,z

mirka099
10. okt 2009

jaaaaaaaaj uz je hore... tak tebe je dobre, v noci nebudes sama.. ja tak nemam rada ked som sama v posteli.. 😖

mirustek1
10. okt 2009

ja to tiez nerada,takto si aspon pri nom nohy hrejem,tak uz bude veselo,ale hadam zaspi dalej

mirka099
10. okt 2009

zatial je ticho.. ale je hore.. je to ako ked cakas na burku - vies ze pride len nevies kedy... 😅
a kedy ti pride?

mirustek1
10. okt 2009

no to ti nezavidim,pobav sa trosku,dala som par foto,den pred porodom a 2 hodku pred porodom,je to v albume emka do 6 mesiacov

mirustek1
10. okt 2009

som tam ale hrozna

mirustek1
10. okt 2009

mirka.......................hallo..................asi ta Kubko uz odvolal..................

mirka099
10. okt 2009

ale co.. nahodou to ujde.. ba co, vyzeras super. ako zo salonu 😉 mali sme velmi podobne "balony" len ty si mala vyssie polozene ako ja... mne to neda pokoj, ak mi este drobec dovoli pohladam tu foto... a ten muz s tebou to je dr. alebo tvoj muz?