• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
ja už mam malo mlieka už jej to nestači tak hu už musim naučiť na niečo ine bože nie a nie spat a ledva hladi
12. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura už buva idem aj ja :wink:
12. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... nejak sa mi podarilo zapnut pc :grinning: boze, ja uz som totalne grogy.. dlasia hrozna noc, zobudil sa sice len dvakrat ale zakazdym bol po hodine hore, o polnoci a po tretej... :frowning2:
prave som mu pustila album PETER NAGY A DETI.. len co zacul prve tony, strasne sa zacal usmievat a tancovat.. miluje tie pesnicky :slight_smile:

ivet, tak dufam ti vodicak dobre dopadne... a hlavne nestresuj na jazdach... o chvilku to mas za sebou a budes na to len spominat... ja si pamatam, asi v strede jazd, idiel instruktor sukromne do ziaru. ja mu na to zo srandy ze ho zaveziem... on to zobral vazne.. a tak som ho viezla :confused: no bol to zazitok, cez bystricu-centrum, dialnicu ..a ja som slapla na 140. a chudak stary instruktor sa zmohol len na.. to je zenaaa ta ma v krvi ohen !!! :grinning: dobre sme si rozumeli, velmi rada na to spominam

mirustek :cry: ved to.. v noci sme kakali s placom.. tvrde bobky.. tak zelezo vysadzujem.. sice neviem na 100% ci to z toho ma, ale radsej...

cessy inac som sa rozhodla ze ho budem davat aj ja len jeden krat spavat. mozno sa ten spanok trosku pozdejsie takto upravi... lebo uz som z toho unavena.. hlavne psychicky :frowning2:

dendi ozaj.. vobec niesi neschopna... keby si videla kubika.. na cele obrovska modra hrca.. aspon jej nieje popri tej jazve nad obocim smutno :confounded: to neustriehnes, on niekedy spadne aj na rovnom ked sa pochabi
13. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-vcera sme mali sedenie so susedovcami,tak som tu nebola,ale uz som vas precitala a je tu dalsi otrasny den,

laurinkadanielka-to ti vypije na zaciatok pekne,tak uz len pokracuj,mne Emka stale pije vecer len okolo 150ml,viac nechce a rano asi 50-60ml,a potom ranajkuje,

mne Emka rano vstava o 6.30 a tiez este spava ked sa da 2x,ale teraz sa uz pol hodinu hra v postielke,tak uvidim ci zaspi vobec a zas sa v noci casto budila a mrnkala,ja neviem co to moze byt a to aj 10x,ale ona sa nepreberie,ze by sa zacala hrat alebo behat.Vecer uz o 19.30 spi.
13. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no včera zaspala o stvrť na jedenasť až do tretej ale nechcela flašku musela som jej dať cicik ale potom sa stale budila rano som si natrela bradavku citrodekom chuda aš vrieskala a potom vipila 150 uvidime ako dalej :wink:
13. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ju poriadne nahnevala,tym citrodekom,ja som zas pocula ze cibulou natriet cicik,je to tazke oducat,ja som rada ze uz mame za tym
13. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri to ti verim je to tažke ale da sa to len treba vydržať
13. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak dneska sa nám riadne ochladilo, čo? že vraj k nám prúdi arktický vzduch - ja som už Nike do škôlky dala normálne zimočnú vetrovku a takú stredne teplú čiapku :wink:
dnes v noci mi malý tiež našťastie celkom dobre spinkal, len 2x sa zobudil na papanie ale chudáčik už 3 deň mu idú soplíky, tak mu odsávam odsávačkou na vysávač, toľko sa pritom naplače ale zatiaľ s ním nechcem ísť ku dr., lebo teplotky nemá a ešte by v tej čakárni viac ochorel, tak len dúfam, že to prejde, hoci dnes už aj trochu kašle ale dala som mu Stodal sirup, tak sa to lepší :slight_smile:
mirka to mi je ľúto, že Jakubko ešte stále tak zle spinká a nejdú mu zase zúbky? a ozaj aké mal výsledky toho moču, neviem, či si to už spomínala ale nejak som nepostrehla
pekný deň všetkým a detičkám veľa zdravíčka :sweat_smile:
13. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak moni s tou zimou mas pravdu :unamused: u nas je 5 stupnov a ide velka burka no nastastie sme doma .Boli sme s kamoskou na nakupy plienok.V kauflande mali akciu 70 ks za 236 CZ tak som kupila dvoje pre Eli a pre babo ale tam je az 96 ks super, nie?aspon mame na mesiac pokoj dufam, ze s eli aj na dva :grinning: :grinning:
lauri to s tym oducanim sa mi zda nejake drasticke :sweat_smile: chuda male mne sa nastastie oducila sama a co teba uz nebavi kojit alebo preco ju chces oducit? :confused: ja by som postupne vynechavala kojenie cez den a potom uz aj v noci a vzdy by som jej ponukla nieco ine na papanie :dizzy_face:
13. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej aby som nezabudla tak dnes manzel kupil malej detsky golfac a ta je taka nadsena ze furt len vozi a vozi babiku :grinning: :grinning: v tescu mali akciu za 150 cz tak neodolal :grinning:
13. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja sa hlasim, som chora, boli ma hrdlo :rolling_eyes: Konecne prisiel muzik, po troch dnoch samoty s Emmkou, zavrete v dome, uz som myslela ze mi hrabne na mieste, hned som ich poslala von... :sweat_smile:

Inak moja suseda vcera porodila, som myslela ze to bude rychlejsie, kedze uz jedno 15 mesacne ma doma, a ona mi o deviatej vecer pisala ze je na 6 cm a porodila az o pol jednej v noci...sa mi to zda dlho...este stihla aj epidural, som vravela ze to je zbytocne...no ale nebolo..ze jej to pomohlo...taka spon daco... inak maly ma 3800g, dost velky :slight_smile:

Ach jaj, aj ja sa chcem dostat v pohodke do 40.tt :dizzy_face:
13. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli ja už mam malo mlieka v noci sa stale budi a včera ked vipila tych 40 spala do pol tretej potom som jej musela dat cicik a to stale budila bude to ešte zdlhave
13. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Läuri tak to mas pravdu 40 je nic moc :unamused: nasa nam niekedy v noci vypije aj 300 ml a to pije uz vecer ked ide spat :sweat_smile:
dendi tak susedka ma predbehla ja nechcem dlhyyyyyyyyyyyyyyyyyy porod :zipper_mouth:
13. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj ja mam malo mlieka, uz to citim aj na prsiach ze obleciem v pohode stare podprdy, ale ta moja nezbednica sa ciciku nechce vzdat..ale tiez celu noc s nim naraba ale pije az rano.... :angry: ale ona vresti aj tak, este keby som jej citrodeko dala, to by nedopadlo dobre :confounded:
13. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli ale dneska doobeda vipila 130 a spala v kuse dve hodiny ale teraz to nejako nemožem do nej dostat keby my tolko vipila večer a spala aspon do štvrtej do by my už nevadilo no ved uvidim dendi ale hovori sa že tehotne by už nemali kojiť že to bere dietatu vitaminy tomu v bušku
13. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dendi aj ja som mala ked som bola cca v 20 t :confounded: tak sa aj eli sama oducila asi jej to uz nechutnalo
idem uspat eli nejaka je unavena
13. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka mozes kojit aj ked si tehula je pravda, ze mne doporucili calcium teda vapnik inak v poho :wink:
13. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ja viem, mne gyndos povedal ze do 20tt mozem v pohode, ale ze mam vela jest aj vitaminy a tak, proste sa neobmedzovat, ze deti sa vacsinou v tom 4.-5.mesiaci aj sami odstavia, ale inak ze su zeny ktore koja cele tehu, v pohode, zalezi to len na mne ako budem narabat s bruchom potom a este tou velkou prisavkou :grinning: takze ja cakam ze sa odstavi sama a ak nie tak tomu nejak napomozeme, lebo by som sa rada do porodu aspon mesiac vyspat :sweat_smile:
13. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verim s tym spanim aj ja na to čakam :wink: tuto noc to bolo dobre až som sa lakla čo tolko spi
13. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nocne sovy kde ste vcera boli???

ja mam muza doma choreho, tak ho liecim na net moc casu nemam :sweat_smile:
14. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak u nas od vcera sneziiiiiiiiiiiii...sice vysledok z toho je len neuveritelna dzabanica ale aj tak sila..vcera manzel uz rovno kupil emmke cizmicky aj hrube ponozky a pancuchace, este kupime oteplovacky, no myslela som ze staci az neskor...sila pocasie.

no a mame novy problem s Emmkou....vobec nechce vecer ist spat, neuveritelne vystraja, dokonca sme si lahli aj s nou ze ideme vsetci spat, aj tak nedobre, chodila po posteli medzi nami, plakala, potom zas buntosila....nakoniec som spievala Macka Uska, a to zabralo.... tak neviem...asi ju nedam cez obed spat vobec a bude mat po chlebe :angry: a inak jej ide este aj stolicka a dokonca dole ocny zub, ma skoro porazilo, vcera pozeram a tam na dasne spredu biely hrasok....
14. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dendi tak to mozte vytiahnut sanky u nas je len kosa brrrrrrrr :confounded:
14. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pred chvilou som s hrozou zistila ze jej idu VSETKY ocne zuby!!!! :astonished: :astonished: :astonished: to neni nejak skoro??? :confused:
14. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska tak to mate teda faiiin, chuda male. vsetky 4 naraz????
my mame zatial 7 zubov a nezda sa mi ze by mu neake isli. :confused:
14. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeliska ako sa dari???maly sa von este nepyta??? :sweat_smile:
14. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie :slight_smile:
14. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.. na nejaky cas vas asi opustim, nejde nam doma net :angry: teraz som u nasich, tak som si vas chcela precitat :dizzy_face:

dendi, to nieje skoro.. ale nechcem ta strasit nam idu tie ocne uz dva mesiace.. presne tolko co nespava... dnes som sa rozpravala s jednou maminou, a ta vravela ze mali to iste.. tri mesiace jej isli a nakoniec ked vysli a vsetky problemy zmizli... tak som uz aj ja trosku kludnejsia, dufam sa skoro prerezu a zacne normalne spavat..

debatili ste tu este o tom ci vam deticky same papaju. mne kubko vobec, ani len nema snahu.. a este som ani neskusalja... ked ho chovam on sa popri tom vecne musi s niecim zabavat.. uz od malicka...

u nas je tiez len 6 stupnov, a hnusny studeny vietor... a my este nemame ziadne teple topanky, zimnu bundicku ani oteplovacky, proste nic... sme s tym neratali , hnusne pocasie :angry: .. najlepsie je ze tento mesiac su same vydavky, asi pojdeme kupovat zimne oblecko na splatky :grinning: .... baby uf nezavidim vam co mate dve deticky... aby bol clovek milionar :angry:

tak pekny dnik :dizzy_face:
14. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame aktualne 1 stupen a vsade bielooooooo a kyda a kyda...zachvilu si budem spievat Ladovska zima od Nohavicu :grinning: :rolling_eyes:

Mirka, nieeee.no super...tak my sme asi rekorderi, mame 4 predne zuby hore, 4 dole, 1 dolnu stolicku, 2 horne uz prerezane, no a 4. sa tlaci plus tie ocne zuby..tak budeme mat 13 zubov a moje nervy v koncoch :grinning:
14. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, denduska tak to ti nezávidím ten sneh, si musíš pripadať ako na Vianoce,čo? :unamused:
mirka, takže to bude ako som aj ja typovala, že od zúbkov je ti malý taký nepokojný, a čo sa toho papania týka, tak to isté máme aj my, stále sa malý musí s niečím baviť, inak ani pusu neotvorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a tie zimné veci čo si spomínala, my sme presne pred týždňom kúpili Marekovi takú súpravičku - vetrovku a oteplovačky a topánočky má také celé na jeseň, takže tiež mu už musíme kúpiť aj také teplejšie na zimu a máš pravdu s tými výdavkami, dve deti sú dve deti, a potrebujú presne to isté, akurát Veronika už tak rýchlo našťastie nerastie :wink: a milionári tiež nie sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ženičky v pondelok som objednala už nejaké hračky deťom na Vianoce cez net a už dnes došiel balík, tak som sa vytešovala :sweat_smile:
14. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky,aj ja mam syna v septembri mal rok.teraz budeme mat take prve ozajsne vianoce,tak sa uz tesime.
14. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok