Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
16. okt 2009

ahojte-tak ako vidim vsetkych trapia tie nase deticky,Emka sa polepsiala a zacala pekne spavat,asi si zaklopem....a tiez rozmyslam ze uz u budem davat len 1x spavat,lebo posledne dni mi uz pobede nezaspi,len sa hra v postielke.

moj muz ide s Klarkou na vikend do Tatier,tesia sa na sneh,ja ostavam s Emkou doma,mne sa vobec neche do toho necasu ist..brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mirustek1
16. okt 2009

monikat-ten klavir je pekny,my uz nieco podobne mame,ale idem sa tam inspirovat aj ja,nasa Klarka chce veeeeeeeeeeeeelmi toho konika,co rozprava:dobre rano maminka,ma cumlik a pije...no hracka pre male deti,ale ona je donho zblaznena,

mirustek1
16. okt 2009

monikat-a uz ti prisiel ten klavir,som zvedava ktorych zvierat zvuky to vydava,lebo ten nas doma,len hra,bez tych zvieratok,tak ma toto zaujalo,alebo aj ta kravicka,aj tam su zvuky asi 7zvierat

jeliska
16. okt 2009

ahojte 🙂 dnes sme boli na kontrole a vyzerato, ze sa mozem pripravit kazdu chvilku 😅 som otvorena na jeden prst a mam male kontrakcie ale ja sa zatial vobecccccccccccccc necitim, na to, ze by som mala rodit este davam k tomu taky tyzden 😅 no uvidime dr mi povedala, ze ak by som mala uz pocit, ze nech pridem no zadne pocity nemam 😅

cessy
16. okt 2009

jeliska takze uz to bude kazdu chvilu????

ved skuste tomu s muzom trosku dopomoct..... 😵 😅

denduska
16. okt 2009

jelii, panabeka, drzim palce, to uz dnes bude..inak ani suseda nic necitila..ha a na 6 prstov bola 😉

inak baby, teraz samozrejme mi po rozume chodi novy kocik,,,kedze stary som predala a Emmka kocik vobec uz nepotrebuje, resp. tam nechce sediet ani za svet... ale neviem si vybrat...co vravite na take kociky, kde dieta v sportaku ma akoby nohy trochu hore? neviem to vobec posudit, ci je to zdrave alebo nie alebo ako sa to babo citi...lebo ten kocik co sme vybrali ma presne tie nohy tak....aj ked viem ze dnes je takych kocikov uz mnoho...

mirustek1
16. okt 2009

jeliska-este si doma?ked ta tu neuvidime,tak vieme kde si,drzim palce nech vsetko dobre dopadne

denduska-ja by som bez kociara nemohla byt a hlavne v zime,aspon do obchodu ked ideme,ja som kupila tiez novy golfac,ale nechala som si este aj sportovy,keby bolo vela snehu,myslim ze na tych kociarov sa daju tie nozicky polohovata aky ste si vybrali?

jeliska
16. okt 2009

este som tu a nemam ziadne kontrakcie tak neviem asi mam iba poslikov takze to kludne moze byt az o tyzden 😉

ivet100
16. okt 2009

ahojte,tak ma mrzi,ze sem nestiham nakuknut a nehovorim o tom,ze stiham citat len nieco. Autoskola ma vytazuje na plno,kedze mam takmer kazdy den jazdu alebo teoriu.
Vidim,ze nakupujete vsetko pre deticky na zimu. Ja este stale nemam pre Tobiaska zimne topanky. Zatial chodi len v gumakoch, ved aj tak takmer stale prsi a vtedy ho davam viac do kocika, nechodi pesi. Teda ja si neviem predstavit,ze by som uz nepotrebovala kocik. Ako pise mirustek, do obchodu alebo ked idem nieco vybavit do mesta,tak to si neviem pedstavit bez kocika. To by sme isli aj 5 hodin 😀 😀 😀 , 3 kroky dozadu a jeden dopredu.....

jeliska,tak to uz pojdes pomaly aj rodit, tak drzim palce,nech to dobre dopadne a hlavne rychlo 😉

cessy
16. okt 2009

denduska ani ja si neviem predstavit, ze by sme nemali kocik.....ako pise ivet...do mesta bysme hadam ani nedosli 😀
mne tiez nechcel byt v kociku, vyliezalmi z tade ako cervik z jablka 😀 . par krat si poplakal a zvykol si.
davala som mu aj treaciky na pliecka, lebo sa mi moc vyklanal, ale teraz je uz bez nich. ma iba okolo pasu

jeli ako??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
16. okt 2009

halo???uz tu nikto nieje??? 😕

denduska
17. okt 2009

ahojte tak mne vcera Emmka zacala o 8.plakat a az do jedenastej neprestala, ked som sa uz nastvala a dala jej panadol...potom v noci spustila zas...ach jo....

co sa tyka kocika, tak ja sa stale obdivne pozeram po mamickach co maju v kociku dvojrocne deticky a tie si tam sedia a kukaju...to u nas nehrozi, ona tam nechce byt, reve ako sialena, myslela som tiez ze si zvykne, ale nema to vyznam, robi mostiky a strasne vrieska ze sa az hanbim..to nepotrebujem taky stres...tak ma smolu ze chodi len na zahradu, ale ved jej 7 arov musi stacit 😝

cessy
17. okt 2009

ahojte
denduska aj jej ten panadol trosku pomohol????lebo mne maly celkom dobre spal, len teraz rano je neaky umrncany stale mi place, no hadam nam pojdu dalsie zubky. uz by aj bolo na case 😒

mirka099
17. okt 2009

ahojte... dendi tak 8 arov by stacilo aj mne 🙂 😅
my sme mali celkom slusnu nuc, zobudil sa len dvakrat... sa mi uz aj zda ze tie zubky presvitaju, tak DUFAM ze uz to bude len lepsie...
aky sa chystate stravit vikend? muz robi asi pojdem k nasim...

cessy
17. okt 2009

ahoj mirka no teba tu vidiet je vzacnost 😵 😵 😵 😵 konecne

ako budeme travit vikend???varim polievocku, muz robi...... a poobede mi dojde svokra k malemu 😒 , chcela by som rozmrazit mraznicku.
takze krasna sobota 😖

mirka099
17. okt 2009

cessy prvy krat som to precitala zamrazit (svokru) 😀

cessy
17. okt 2009

nooooo. mozno sa mi aj to potom podari.....ked bude vycistena, tak mozno by sa tam neako naaskladala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
17. okt 2009

moja ty si ale cislo 😎 😀
chuda svokra- keby len vedela co sa na nu chysta... 😕 😀
dufam ze tento raz sa polepsies, a aj kavicku, kolacik ponuknes... 😀 😀

cessy
17. okt 2009

mirka moja.......cistu vodu z vodovodu... 🤐 ona nic ine nepije 🤐
aspom mi skodu nespravi 😀
co teraz porabate???

mirka099
17. okt 2009

😀 no to aj cigancence lepsie pohostim co dojdu zobrat 😀 😀 😀 .. aspon nemas starosti, ako vravis
😅
my pozerame rozpravky, ale prave ho idem dat spinkat... a pozeram este na nete nejake pekne teple vecicky... navarene mam.. tak ked sa vyspi pojdeme do sveta 🙂
a co alexik? Ako sa mu vodi?

mirka099
17. okt 2009

ma napadlo, ze svokra ti kuka tu reklamu ze naj je voda z vodovodu 😀 chce byt in 😎

cessy
17. okt 2009

tak tak mirka...moja svokra musi byt vzdy o krok vpred 😀

a kde pozeras vecicky, daj link, aj ja chcem nieco pokupit malemu 😕

maly si o pol desiatej zaspal, tak teraz spinka

mirka099
17. okt 2009

cessy cez mimiakcie a mimibazar...
ale kamoska ma nahovara na e.bay.. je to aj v slovencine.. platis paypall, jednoduche a rychle.. ze ona cez to kupuje vsetko okrem rozkov na ranajky 😀 tak sa tam idem registrovat. pocula si uz o tom?

cessy
17. okt 2009

pocula, ale vobec neviem ako to tam chodi, ja nakupujem len cez mimibazar NEXT

cessy
17. okt 2009

e.bay je aj v slovencine???to som ani nevedela. ale v podstate neviem ako to tam vlastne chodi, nieje to nahodou ako bazar????

mirka099
17. okt 2009

ano, mozes prihadzovat, alebo aj rovno kupit... v podstate tiez este neviem ako to chodi, budem musiet povyzvedat u kamosky... ona si to nevie vynachvalit. a doteraz som ani nepocula slovko paypal a oni pouzivaju len to.
maly uz spinka, idem trosku popratat. a aku poleivku varis? ja mam sosovicu 😵 mnam

mirustek1
17. okt 2009

ahojte-mne tiez Emka spi,ja som uz upratala skrinu v spalni a j Emke komodu a vytriedila zas male veci,sme same,takze nevarim,mame od vcera a zajtra sa chystam k nasim od rana.A ked sa vrati muz s Klarkou,pridu po mna,inak maju tam asi 30-40cm snehu.

mirustek1
17. okt 2009

mirka ja tiez neviem ako sa tam nakupujem,ja len sem-tam kupim nieco cez mimibazar,ale vacsinou v obchodoch,ked to vidim

mirka099
17. okt 2009

mirustek aj ja som vcera triedila co mu je uz male.. niekedy sa mi zda ze to robim az prilis casto.. viac vyradujem ako dokupujem 😒
jaaaaaj tolko snehu.. ako vo sne.. u nas nehrozi ☹

mirustek1
17. okt 2009

tu u nas kazdy den prsi,uz mam z toho nervy,sme len doma,a to ja neznasam,to je moj trest.......
ty si aspon tie veci male mozes odkladat pre druhe,ale mne to je uz nanic...aspon dufam 😀 ,a len mi to zavadzia