Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂
denduska
23. jan 2009
denisa....to denduska mi prischlo od mojej maky z detstva...
monikat75autor
23. jan 2009
tani ale myslím že moslimovia nemôžu len bravčovinu lebo u nich je prasa asi svatá či dačo také takže kuracina alebo hovadzina by byť mohla
viem to preto lebo ako študentka som obsluhovala /pri jedle samozrejme/ cyklistov ked boli preteky okolo Slovenska a chlapom zo Sýrie sme museli dať hovadzinu a všetci ostatní mali bravčovinu
jeliska
23. jan 2009
francuzske bez majonezy iba smotana vajicko spekacky ..na nieco som baby zapomnela a este zemaky 😃
tana012
23. jan 2009
vsetko nepozna,ale nemam napady 😞 .mozno tie francuzke s vypraz.file?
jeliska
23. jan 2009
tak ma tesi denisa ja som jana 😃
denduska
23. jan 2009
kuracinu asi mozu, lebo ked sme leteli z tuniska lietadlom tak sme mali kuracie s ryzou take stiplave to bolo fajneee
monikat75autor
23. jan 2009
jeliska a ty sa ako volas tiez Eliska ako tvoja malá alebo to mas len kvôli nej ten nick
denduska
23. jan 2009
aj mna tesi 😉 chcela som napisat mamky miesto maky...
jeliska
23. jan 2009
teda ja stiplave nejem mna z toho stipu usta ...
tana012
23. jan 2009
oni bravcovinu vobec a ostatne maso mozu,ale len ked je zviera zabite tak,ze hlavu zvierata drzia oproti slnku....maju na to specialne obchody.ani spekacky,ani salamu,no nic.a budu tu tyzden :-S
monikat75autor
23. jan 2009
jeliska teda jani takže si ma predbehla a už viem ako sa volás
jeliska
23. jan 2009
ja mam nick spraveny j ako jana a doplneny o elisku 😃 😃 😃 😃
denduska
23. jan 2009
ale tamto nebolo take ostro stiplave ale take "zaludne" stiplave...chutilo by ti urcite
tana012
23. jan 2009
tesi ma deni a janka
monikat75autor
23. jan 2009
ani ja nemôžem stiplave keby len usta stipali ale mna pali v hrdle, u nas stiplave jedava len manžel ale kedže varím skoro vždy ja, tak toho veľa takého neje, aj tak to škodí takže nič
jeliska
23. jan 2009
tani tak sa mas na co tesit 😃 ale si spominala ze pride k tebe aj mamina so sestrou, sa pomestite vsetci?
denduska
23. jan 2009
a to tyzden budes tak vyvarat, tani...a lasagne? alebo nejake cestoviny.....
jeliska
23. jan 2009
mne tu blbne pocitac klikam vedla 😃
jeliska
23. jan 2009
a ake mate oblubene jedla babeny 😃 ja zjem vsetko okrem huspeniny tu neznasam fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
tana012
23. jan 2009
no pomestime,uz som zohnala aj nafukovaciu postel.on je mamin priatel.a tie lasagne,tam ide tiez mlete maso.asi mu budem varit rybu cely tyzden 😃
denduska
23. jan 2009
ja zasa sedim v tme pri malej tak tu nevidim na pismenka
tana012
23. jan 2009
ja huspeninu milujeeeeeeeeem
monikat75autor
23. jan 2009
alebo ešte by si tani mohla zeleninovu pizzu pre vas so sunkou alebo s hocičim masovym a prenho zeleninku
tana012
23. jan 2009
to ked sa nam podari ist domov cez zimu tak babka,alebo stryko musi vyvarat.manzel to neznasa,zevraj zele
denduska
23. jan 2009
my si robime lasagne so spenatom, ktori sa podusi s troskou cesnaku a zalejeme smotanou a syrom....tak nemusia byt s masom, mne aj tie spenatove chutia viac
denduska
23. jan 2009
huspenina nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😃
monikat75autor
23. jan 2009
ja tiez zjem skoro všetko ale huspeninu tiež nechcem a pečienku vôbec nejem ale už pečenovu pašteku to mam rada a pečienkové halušky v nedelnajsej polievke to tiež môžem
tana012
23. jan 2009
ta pizza je dobry napad,mame tu taky super obchod,ze mi na to daju co chcem a doma len hodim na 10 min.do truby
denduska
23. jan 2009
pizza mnam
tana012
23. jan 2009
deni,to som nepocula,ale urcite vyskusam.dakujem