Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ada11
23. okt 2009

ahojte maminy 🙂

denduska, máš to perné a k tomu bruško 😝 ale ty to zvládneš 😉 Emmka je teda živel, pripomína mi to Anet, lebo ja prídem z prechádzky vynervovaná, lebo vyskakuje z kočíka, jeduje sa, plače, všetky deti sú ticho a pozerajú, ale moje eeee 😠 len ja nemám bruško, tak to mám jednoduchšie 😉

jeliska, už nie si 2v1 ?

denduska
23. okt 2009

adii, jeli uz ma syna Davidka 😉 je to tu spomenute niekde par stran dozadu tusim 🙂

Som rada ze nie som sama s malym nervakom...ale verim tomu ze oni nam to oplatia az vyrastu 😎 Ja este nemam take brusko, teda to este tak nevidno hned na prvy pohlad, ani som velmi nepribrala, asi tak kilo, no nic moc, no ale ako by som aj mohla pri nej....i ked napchavam sa statocne, takze v tom to nie je...no ale babo podla uzv rastie pekne, tak uvidime... A ty zas mas skolacku, takze to tiez nie je jednoduche.

mirustek1
23. okt 2009

ahojte-tak ja som bola rano zas zaniest moc,ale podarilo sa nam ho odobrat a brali jej aj krv,chudatko,tak si poplakala,potom som stihla ist ku kamoske na kavu a teraz upratujem kuchynsku linku...fuuuuuj

mirustek1
23. okt 2009

mirka-to vajicko som dala fotku do mojho albumu,Emka 1rok ,tak si pozri a ten kryt sa da stiahnut,takze sa tam moze aj zavriet,a dala som tam aj par fotiek,co sme boli pustat sarkany.....tak ak chcete tak si pozrite...

laurinkadanielka
23. okt 2009

ahojte no aj ja mam takeho čerta čo nechce byt v kočiku ale v nakupnom voziku sa rada vozi 😉 cessy to si bola v bieliciach aj moji rodičia tam chodia je tam super no neviem kedy sa tam my dostaneme mala je furt na mne zavesena len odydem a už vrešti 😉

mirustek1
23. okt 2009

laurinkadanielka-pockame kym deti vyrastu a na starost sa mozno niekde aj dostaneme 🙂 😀

jeliska
23. okt 2009

ahojte 🙂
dakujem vam vsetkym za gratulacie 😉 😉
prave sme dosli z porodnice.Maly je podareny .Stiahnem nejake foto.Co sa tyka porodu tak som tom mala este rychlejsie ako s Elinou.Manzel ani nestihol dorazit a to som chcela ist na aute no nakonec ma ukecal, a zavolal sanitku.Inak by som rodila volakde v zapche 😀 😀 Kontrakcie mi zacali okolo 21,30 o 22,30 som dorazila do nemocnice dali ma do 23,00 na monitor a potom na sal.Cakali sme aj na Tibca ale kedze sa Davidko tak poponahlal tak sme sa nedockali 😅
Inak co satyka mna tak sa citim super a Davidko papa akurat sa moc nevie este prisat ale to sa nauci je to zrac horsi ako Elina 😀 V porodnici vypil aj 80 ml taKY REKORDMAN 😀 😀
IDEM SI VAS DOCITAT

monikat75
autor
23. okt 2009

jeliska tak vitaj doma, ešte raz blahoželám k Davidkovi 😉

ada11
23. okt 2009

jeliska, gratulujeme aj my, to je krásne, ach....... 😉

cessy
23. okt 2009

jeeej jeliska 😵 😵
som rada ze ste v poriadku a hlavne zdravucky 😵

cessy
23. okt 2009

dnes doobeda som bola s malym cvicit a celkom sa mu pacilo. kamoska ma posilku a robi tam hodiny pre deticky zo skolky a zavolala nas nech sa prideme pozriet, ze maly by sa trosku zabavil. detickam precvicovala a oni cvicili. maly sa hned pridal a zžil sa s tymi detmi, vobec sa nebal aj ked tie deti boli 3-5 rocne....v klude som si dala kavicku a oddychla som si

laurinkadanielka
23. okt 2009

jeli aj ja gratulujem k maličkemu a ako prijala eliška bračeka 🙂

mirka099
24. okt 2009

ahojte tu nikto?? jaaaj jasne ved je vikend 😀
ja uz mam navarene a ked sa kubik zobudi pojdeme za ockom.. je u starkej a pili jej drevo na zimu...

inac baby poznate polsku fiatku, tu malicku?
http://www.hyts.hu/autok/polski-fiat/126/polski...
svokor z muzom vymyslaju ze mi ju kupia na behanie... ze by mi ju pekne porobili, aby bolo frajerska...
chceli by ste?

my mame fiat bravo, a to ma siroky zadok, a uz raz som hu tukla...

mirka099
24. okt 2009

jeli, stastna zena si ty.. dva lahke porody...dve krasne zdrave deticky.. ako Eli berie ulohu velkej sestry? som rada, myslim ze hoorim za vsetky, ze si na nas najdes sem tam chvilku 😵

denduska
24. okt 2009

mirka hehe, to je este lepsia masina nez bol moj matiz 😀 😀 no kazdopadne mna muz nepusti sadnut do nicoho co nema airbagy..a s malou uz vobec nie 😒

my mame toto http://www.hyts.hu/index.php?s=kv&kid=4276&tid=...
je to ako riadit autobus 😠

laurinkadanielka
24. okt 2009

ahojte mirka autičko super akurat ako stvorene pre baby zaparkuješ lahko dendi aj vaše take rodinne 🙂 my mame feliciu kombi ale muž vimyšla chce fabiu

jeliska
24. okt 2009

ahojte tak my si pomaly zvykame akurat noc sme mali horor lebo eli sa prebudila pokazde ked so davidka prebalovala 😅 a potom sa jej nechcelo spat ale od polnoci uz zaspinkavala akurat ja som kojila kazde 2 hodky 😅
inak eli je s braskom velmi rada furt by ho pusinkovala co jej moc nedovolujem lebo ta by isla hlavne po hlavicke 😖 inak su podareny obaja 😉

jeliska
24. okt 2009

my mame forda focusa combin ale to uz viete 😉

cessy
24. okt 2009

ahojte....
mirka ja by som take auto nechcela, teda bala by som sa v nom chodit.....vies si predstavit, co sa moze stat s autickom pri zrazke.....je to ako zapalkova krabicka, clovek tam neni vobec chraneny. podla mna nieje vobec vhodne pre teba a kubka, koli bezpecnosti.
ja mam volkswagen passat a som spokojna 😉

marcela74
24. okt 2009

Ahojte.Tak ja sa vám ozývam až po takej dlhej dobe, ale je to pre mna sviatok keď si môžem sadnúť tak bez starosti pred net.Malý je naučený na ruky a teraz je ešte k tomu aj choručký, tak sa furt nosíme a nosíme.A ak náhodou zaspinká som rada že si navarím a upracem.

Jeliška aj ja sa pripájam ku gratulácii, to je super že si mala také ľahké pôrody to mnohé z nás povedať nemôžu.Ja som mala 3 🙂 🙂 🙂 ,ale poviem vám bolo to hrozné.Prvá sa mi rodila zadočkom, a v bolestiach som ju porodila až po 14 hodinách,druhý bol po 6 hodinach, a teraz tento posledný pôrod bol asi taký najlepší.Mareček sa narodil po 3 hodinách,ale poviem vám že som mala strach že to bude zlé keď to je taký odstup, ale dopadlo to v pohode. 🙂

Mirka ja som tiež kedysi chcela poľskú fiatku,lebo to je také malé autíčko,a muž sa smial že by sme nemuseli otvárať veľkú bránu,lebo by prešlo aj cez malú, ale mne sa páčilo práve, to že je také malé.My máme peugeot 406 ale mám problém s ním parkovať v meste lebo je dlhý.

tak sa zatiľ majte, ja sa zas ozvem keď budem mať ten ,,sviatok,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

🙂

denduska
24. okt 2009

ahojte tak my sme boli dnes na koznom s emmkou, sa jej znova vyhodil ten ekzem pod pazuskou, mozno aj kvoli tom nespi..ale neskriabe si to tak neviem...dostali sme kopu masticiek 😒 a potom sme boli v jednom nakupnom centre, aj v destkom kutiku, konecne sa emmka vyhrala, strasne sa jej pacilo..bola tam najmensia ale najhlucnejsia 😀

jaj cessy, moj muz sniva o passate ale combi, hlavne ten novy sa mu strasne paci 🙂

mirustek1
24. okt 2009

jeliska-este raz gratuluje,ze vsetko dopadlo tak dobre a mas cas aj na nas,musia byt zlatucki spolu

mirka-ta fiatka je sikovna ze je mala,ale ako pise cessy,ci je aj bezpecna,mne sa vzdy pacili take male auticka,ale teraz by som uz cim vacsie...naozaj su bezpecnejsie,ja mam renault scienic a som spokojna,je take akurat a muz ma take velke rodinne

marcela74
24. okt 2009

A ja som si myslela že už nikto nenapíše 🙂 Tak som znova tu.Babky mohli by ste mi poradiť čo by som mala a nemala jesť, lebo či zjem to alebo to maleho stale boli bruško... 🙂 🙂

cessy
24. okt 2009

marcela na peugeote 406 combi som sa ucila jazdit.....vzdy som bola na vacsie auta 😀

denduska tiez mam combi a milujem to auto, je super, ale samozrejme nemam najnovsi model, minuly rok mi ho priniesol jezisko.

cessy
24. okt 2009

marcela mojho maleho bolievalo velmi brusko 😢 ....
do 6 mesiaca som jedla len pecivo, pecene kura, ziadnu zelenimu, ovocie...vsetko mu vadilo ☹
aj ovocny cajik mu vadil, tak som pila len jeho feniklovy ☹

mirustek1
24. okt 2009

cessy.aky je ten jezisko dobry,keby stale nosil darceky 🙂 🙂 🙂 ja som si dnes nakupila dost veci zo sportu,akoze uz na jeziska,ale nevydrzim a budem nosit hned

marcela-ja som tiez nevedela co uz nejest,stale mala Emka koliky,kupovala som tie kvapky proti kolikam,no vyhybaj sa hlavne strukovinam,vsetko co nafukuje

jeliska
24. okt 2009

ahojte 🙂
pridala som nejake nove foto este musim dat na fb zatial su iba par neskor pridam dalsie
inak elinu nic netrapila tak som zvedava ako bude s davidom, no nejako place tak idem papaa

cessy
24. okt 2009

mirustek, to tak padlo na vianoce.... 😀 😀 😀
zas az taky dobry jezisko k nam nechodi 😉

marcela74
24. okt 2009

cessy ja som sa učila jazdiť na škodovke 120 a doma sme mali 105 Mam na nu take super spomienky.

cessy
24. okt 2009

nase prve auta su asi nase srdcovky 😀 😵 😵