• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
autor
Táni to máš teda smolu, lebo tento rok tu bolo celkom pekné leto, takže fakt nič moc, že ste keď si bola na Slovensku, bolo počasie o ničom
19. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rejocka vitaj a dufam, ze budete coskoro zdravi :wink:
19. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tani veď ja nič nemám proti tomuto druhu stravovania len je jasné že sa z toho riadne priberá :frowning2:
19. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuverite,celu zimu nic a dnes cely vecer snezi ako na Slovensku.mame vianocnu atmosferu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikat,nie som v julovkach ale v septembrovkach.Ale maly je narodeny o 5tt skor,takže je v aguste. A v septembrovkach už som poznala babeny tak som tam zostala :slight_smile: Dufam,že si to pochopila ak nie neva. :wink:
19. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani tak to ti zavidim mozme sa vymenit :grinning: tu bv PH je 5 stupnov a sama mlaka clapkanica to neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to sa teda riadne pribera,zvyknem sa pousmiat ked vidim take velke hovado tlacit do seba burgery a zapija to dietnou colou :grinning:
autor
rejocka aj ja prajem tvojim synčekom skoré uzdravenie a inak chodia do škôlky? moja Veronika chodí od 3 rokov a veľmi rada a aj ja som rada, že som ju dala tak skoro, lebo naozaj sa tam veľa naučila, aj básničky, pesničky, má tam veľa kamarátok, takže super, a keď majú vystúpenie či už na Vianoce, alebo deň matiek, vždy keď recituje mám slzy na krajíčku
19. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika,je to velmi nezdrave,mas pravdu.ja nie som obezna,mam 26 rokov a uz nemam zlcnik.pred par rokmi som sa velmi nestarala co jem.a potom prisli zdravotne problemy.a podotykam to som nepribrala ani kilo.
19. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby bol moj muz american tak je urcite velky tlstoch ,lebo ten na posedenie zje hned pol kurata a ked nahodou ideme do mekaca tak si vypyta 5 hamburgerov ale asi ma dobry metabolizmus a to mu zavidim :grinning:
19. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika,ked budes mat cas pridaj fotky.aj ja skusam,ale vzdy mi vyhodi,ze su privelke. :astonished:
19. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasné pridám fotky ale asi to nechám na zajtra, musím si odpísať čísla, lebo ich tam mám veľa, neviem, ktoré sú správne
19. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeliska-asi aj ja mam dobry metabolizmus,len bacha lebo ono sa to niekde ukaze.
inac kojite alebo uz nie :slight_smile:
autor
jeliska ja ešte kojím, teda výlučne len kojím až do konca tohto mesiaca vtedy dovŕši malý pol roka a potom už začnem dávať príkrmy a ty tiež ešte kojíš alebo ste na umelom mliečku
19. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kojila 6 tyzdnov :frowning2: ,lebo som musela brat atb a potom mi mliecko odislo :frowning2:
19. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja plne dojčím :slight_smile: , ale asi za 3 týždne začnem s príkrmami.
ja tiez este kojim hlavne v noci ale uz davame aj prikrmy :slight_smile: prave cakam mala by sa Eli zobudit ale isla spat o pol deviatej tak to ma asi posunute
monika, tak medzi mojou mladšou princezničkou a tvojim princom je rozdiel len 7 dní :slight_smile:
19. jan 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave so si vsimla ze Eli uz tak nechce mliecko ako volakedy ale chcem kojit aspon do roka , no uvidime .Zatial mam mlieka aj na rozdavanie :grinning:
19. jan 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja kojím aj v noci, niekedy dvakrát inokedy trikrát, a teraz niekedy aj častejšie, lebo inú malému už asi zúbky, takže sa často budí
19. jan 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa mamicky,lebo vstavam velmi skoro do roboty.5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra sa stavim.Dobruu noc :wink:
19. jan 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc tani a taaaak skoro si jak moj manzel ten ide po druhy krat do prace menil teraz a zacal vstavat o piatej .No nezavidim .A mimochodom kto varuje maleho ? :wink:
19. jan 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak babenky som veľmi rada, že ste sa toľké pridali, ale už budem musieť ísť do postele, lebo ešte ma čaká nočné kojenie a ráno skoro vstávam, musím vychystať slečnu do škôlky a s maličkým ideme na krv, lebo mal znížené železo, takže bral actiferin, dúfam, že už bude mať dobrý krvný obraz
prajem všetkým dobrú noc, zajtra pridám foto a dočítam si všetko
ešte raz díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika nam zubky asi tiez idu ,tiez sa casato budime predtym sme sa budili po 4 hod. a teraz aj po 2 .No myslim ze dnes je to este o.k :wink:
19. jan 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatko dava pozor,lebo ja pracujem,ked on ma volno.takto sa striedame.budeme mat dlhe manzelstvo :grinning:
Tak zajtra.pa pa pa
19. jan 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc monika a dufam ze krv budete mat v poriadku.My sme sa s krvou natrapili ked mala 3 mesiace :rolling_eyes:
19. jan 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tano tak to teda budete :wink: este ze mas takeho ochotneho manzela i ked aj moj povaruje ale nekedy sa boji ked mala place ze cim ju nakoji :grinning:
19. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za prianie pre mojich anjelikov monika a jeliska,snáď už budeme mať pokojnejšiu nocku.Ano chodia do školky a radi,aj keď tie začiatky boli všeliaké,ale už je dobre,je to zlaté,keď sa naučia pesničku,či básničku znie to celým bytom a tá hrdosť v očkách...adi aj moj Dominko sa skor narodil v 36tt :wink:
19. jan 2009 o 23:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rejočka, moja Maťka v 33. t.t. s mierami 1100g a 38 cm :frowning2:
19. jan 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok