• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
ahojte mamicky.tymto hladam nejaku kamku na pokec z presova.byvam tu uz rok a nic.mam rocneho syna a byvame na svaboch.najde sa nejaka?
3. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dendi to si pekne oslavovala aj babatko v brušku :wink: ja by som sa bala trošku ale mala hadam dobre spala ja ked si niekde vipijem mala lepšie buva :wink:
3. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,
prave som si natesena v aukciach potvrdila sestdielny roman od Zagorky - Gordanu.. a potom si vyguglim ze to ma 18 dielov :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
no pani, zas som sa rychlo rozhodovala :sweat_smile:

baby, normalne som dolstala slinu.. denka, vsetko najlepsie k meninam :dizzy_face:
3. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska-dodatocne vsetko najlepsie k meninam,ani som si neuvedomila ze si Denisa :slight_smile: tak si takto trpela,to asi preto ze si to pomiesala,ja nikdy nemiesam,ja som vcera u susedou tiez vypila 2 pohare vina,ako sa mi dobre spalo :wink:
ja som si bola dat dorobit nechty a po dlhej dobe som si nedala francuzsku ale len striebornu vyzdobu :wink: :slight_smile:a teraz idem rychlo upratovat,vysavat,umyvat..... :grinning:
3. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, ja ich ani extra neoslavujem, kedze su vtedy ine sviatky...moj muz si ako pohostenie zazelal hrianky :grinning: tak to boloa spon rychlo hotove... Jaj nechty, no tak tie som nemala nalakovane uz takmer 10 rokov...v skole ani praci sme nemohli mat extra vyzdobu :sweat_smile: a tak sa mi pacia vselijake ozdobky co su teraz..no co uz.. :slight_smile:
3. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co robis denduska???? :slight_smile: ja som poupratovala a niako sa mi nic moc nechce uz robit,mala by som upratovat kuchynsku linku, :grinning: ale radsej sedim tu :slight_smile:
3. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek tak si na tom rovnako ako ja.. boli ma hlava uz od rana. a takisto mi trebe upratovat, ale sa mi nechce :confounded:
3. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja musim mat na upratovanie chut,vtedy porobim vela a rychlo,ale ked sa nechce...tak len sa takto poflakujem,ale teraz som pobalila vsetky jesenne a letne topanky do tasky a sup do pivnice :slight_smile:inak tu je dnes zima,a to som bola len na balkone
3. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa prave napapala a pozeram damsky magazin :grinning: emmka spinka, uvidime dokedy...
3. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja Emka spinka,dufam ze este spon hodku bude,ja tiez pozeram telku a rozmyslam,ze si asi lahnem kym nevstane a potom musim do obchodu a do skoly
3. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nepopise?
3. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj anka, na tejto stránke čo ja viem, nie je žiadna mamička z Prešova, takže smola, ale spokojne napíš čo to o sebe a my ti odpíšeme, vieš len stále nám tu prichádzajú nejaké nové mamičky, napíšu jeden príspevok a dosť, takže nás už nejak nebaví stále tu niekoho vítať a potom už 2x nikdy nenapíše
inak s tým upratovaním mirustek je to aj u mňa tak, keď mám náladu, tak raz-dva všetko popracem, ale keď sa mi nechce tak sa tiež len tak poflakujem pri počítači alebo pri TV ale čítam nejaký časopis :wink: a čo sa nechtov týka tak ja neznesiem dlhé nechty hoci krásne upravené nechty sa aj mne páčia ale proste mi to vadí, aj na svojej svadbe som ich horko-ťažko pretrpela a bola som rada že po čase /mala som umelé/ sami odpadli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neako nemam cas na net.....
ja som dnes mala neaky upratovaci den. ved uz sa aj patrilo. konecne som si spravila poriadok s knihami a malemu som neake male veci povyradovala. teraz uz len nove nakupit :sweat_smile:
3. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo dnes tu nikto nieje??venujete sa :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :zipper_mouth:
3. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooooo :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cessy pišeš sama so sebou
3. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauri....no, obcas sa mi to stava :grinning: , aleco uz....
ozaj babina nam kupila tie cierne gumaky
3. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super ja som ešte nezohnala tvoj mali ma ake čislo nožky moja 19
3. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly mal cez leto 20 topanocky/sandalky, papucky ma 21. tie gumaky su 22. davam mu tam este aj hrubu ponozku. ale pouzivame ich ked je vonku mokro, lebo zimne boty od blata nemozem docistit. a su super lebo su aj zateplene.
3. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to my hovor ja nič ine nerobim len čižmičky umyvam lebo len po blate by chodila
3. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne a tieto gumaky dam pod vodu a hned su ciste....ked prsi tak ideme aj v prsiplasti, je v nom jak cervena ciapacka :grinning: . na buduce odfotim a hodim foto :slight_smile:
3. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela so ma opytať či si už otestovala novy fotak a kde si kupila pršiplašť
3. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri ano testujem veru....
prsiplast som kupila tam kde aj gumaky, ale presne taky isty maju aj nad DM drogeriou len skoro o 100sk lacnejsi.ked mi to mamina povedala, tak som sa dobre najedovala... :angry:

mala ti uz spinka??
3. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano buva poslednom čase je nejaka unavena a chodi skoro spat ale ešte sa pobudieva ale ako kedy muž je na nočnej tak tu možem klikať
3. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj spinkaod pol osmej.
moj este neake papiere zas robi.... :unamused:
3. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem lebo sledujem panelak aj mala sa mrvi a neviem či aj ja nezaspim rano bude už o siedmej buntošiť tak dobru noc pa :slight_smile:
3. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

mne kazde rano buntosi o siestej a spat chodim okolo 23-24, ako kedy :wink:
3. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si niekedy pospim s nou ty maš ale vydrž to ja niekedy spim postojačky :wink:
3. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ste tu este niekto :slight_smile: ?
3. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk FB pridala som ale 5 fotiek :sweat_smile:
3. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok