• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
ahojte cessy aj my sme boli v meste ale batovke chcela som jej kupit tie gumačky ale nemali ale kupila som jej zateplene teplačky aj pančušky :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dnes sme sa jak rozkupili, ja som tiez kupila dve ciapocky, no neodolala som :slight_smile:
13. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si nakupila casopisy s vianocnym pecenim...taka vianocna melancholia ma premohla pri listovani....
inak niektore aj peciete s takychto casakov???ja to kupujem kazdy rok ale robim vzdy tie iste odskusane, oblubene... :slight_smile:
13. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy už mam gumačky segra my kupila v Trenčine ale som ich ešte nevidela až zajta
13. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauri
v trencine som videla krasne dievcenske v RESERVED, ale myslim ze neboli zateplene.
ty si si dala kupit zateplene???
13. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vecer tu kto bude??? :confused:
13. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček dievčatá - chcem si tiež písať a nemám s kým, všetci sú pomalší v miestnostiach ostatných ako ja :pensive:
13. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka ako myslis pomalsi????? :confused:
13. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo píšem na viacerých miestnostiach ale nestíham odpisovať :slight_smile: ale no tak sa proste nudím, mám bolesti brucha a som trochenzi nervous manžel teda stráži malého a tak reku si spríjemním čas písaním a takto to vypálilo, nikto nepíše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu, ale tiez vo viacerich temach, takze tiez mi to obcas trva :wink:
13. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja zase vždy zabudnem názov tejto témy xixixix
si priamo z topoľčian alebo z okolia topoľčian........
13. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priamo....a ty original z nitry??
13. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja originál priamo z topoľčian :grinning:
13. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
váázne???inak v tejto teme sme 2 z topolciam, boli sme 3 ale jedna sa po narodeni dcerky uz neukazala a chodi myslim ze do temy topolcany, niekto ju tam videl pisat.....
13. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby..takze dalsia topolcianka :grinning:
no veru katarinka, mohla by sa ukazat aspon ako sa jej dariii
13. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denduska, to som rada ze tu niekoho este mame :slight_smile: ,ako ste prezili dnik???
13. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy origoš žochárka, chodila som na hnojarinu a potom som sa odsťahovala do nitry.......
ale zajtra idem k segre a našim takže budem v tých nových činžiakoch oproti cintorínu :grinning:

denduska to vieš, niektorí prídu iní odídu :grinning:
13. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka ale my sme tu stale, teda ked si precitas par stran do zadu, sme tu uz stara partia..... :dizzy_face:
13. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy takže stará partia.........
13. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak..... :slight_smile: , vieme o sebe skoro vsetko :confused: , teda skoro :confused: :sweat_smile: :grinning:
13. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja teda do kompozície nezapadám, no čo už budem sa s tým musieť zmieriť :grinning:
13. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len som chcela napisat, ze sa tu stretame skoro stale tie iste
13. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy pohoda ja sa neurážam len konštatujem, ja chodím do viacerích tém, podľa toho čo ma zaujme, takže pohoda....
13. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez vela tem prechadzam a citam.....tooolko informaciii :fearful: :sweat_smile:
13. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy zateplene :wink:
13. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, som rozmyslala ze ako vas to volaju, zocharky, dakujem :grinning:

cessy fajn, dnes dokonca emmka sama sa vypytala na kocik a potom v nom zaspala...som nechapala :astonished:
13. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauri, tak to je super, my stale pouzivame gumaky, hlavne ked vonku prsi a je mokro. nozicky ma teplucke.

denduska, tak-tak zocharky, mne maly sedi na nocniku aj pol hodiny, niekedy sa vycika, niekedy nie
13. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a zabudla som malej vyšlo naraz 5zubkov stoličky spodne a jeden hore v zadu neviem aky to je
13. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som čítala o adminkách, je tu pár tém zaujímavých ale to veľa času zožerie :angry:
13. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri vaazne????5 zubov naraz. moj maly ma napuchnute dasienka ale zatial sa nic nechysta
:confused:
13. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok