Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
12. dec 2009

mirka, no to velmi dobre poznam, moje detstvo to je jedna retaz angin..nic prijemne..viem ze mi mamka vravela ze som sa nevladala ani postavit a viem ze uz ked som mala okolo 3 roky, tak som neudrzala hrncek a spadol mi do vane a sa rozbil...a strasne som plakala a moja mamka tiez 😔 drzte sa....teraz su tie atb urcite na mieste.

jeliska
13. dec 2009

dobre ranko 🙂 my este stale mame sopliky, no zajtra ideme dr tak uvidim co nam povie.Inak dnes idem na vianocny predaj do Hiltona.Predavaju tam vyrobky z roznych druhov statov za super ceny .Su to vlastne velvyslanectva zastupene v Cesku a kazde to velvyslanectvo ma stanok, kde su vyrobky , ktore su pre ten stat typicke.Bude tam riadna tlacenica, tak deti strazi manzel 😀
A co vy co ma te dnes na plane? Tak vam prajem krasny den a nech ste vsetci zdraviiii. 😵

denduska
13. dec 2009

Ahojte, tak ja mam muza na polovacke...tento tyzden bol des, skoro vobec nebol doma..furt daco...sluzby, potom v praci posedenie pri jedlicke, polovacka a ja sa mozem osalit 😠
a ani sa neozyva, bohvie kde je, dufam sa mu nic nestalo 😒

ako mali pacienti? mirka? cessy, dufam vy uz neteplotkujete.... aj vsetci ostatni co ste chorlavi, prajem uzdravenie..

mirustek1
13. dec 2009

ahojte,tak my sme boli behat po obchodoch a nakupovali sme este darceky,kupila som si nausnice...akoze od jeziska a este si kupim ten parfem

mirka-tak vam sa lepi smola na paty 😀 chudacik Kubko,hadam je uz lepsie,ked lieky zaberu,drzim palce a vylicte sa

denduska-tak budes varit divinu,ak muz nieco streli,co???????????????????????????? 🙂 mne to ale nechuti

denduska
13. dec 2009

no prave sa vratil, hej strelil - jelenicu...a je z toho mimo....som vravela ze aspon chlapa mohol... 😖 ja mam divinu rada, velmi, ale v zivote som ju nevarila, v meste to nedostat bezne, a to az tu mi zachutilo tak...uz ked som bola tehu s Emmkou, vtedy mi to strasne zacalo chutit..a teraz znova 😝 Takze to papae vacsinou len raz za cas v restike, ked mame nejaky sviatok a tak. No urcite je to zdravsie tu z hory, nez nejake kura odchovane na antibiotikach, chuda 😅

mirka, podla mna ta choroba predtym bola len predzvest..nejaky virusovy zapal hltana, a preslo to do anginy...liecte sa.

luciasveckova
13. dec 2009

ahoj.ja rada popisem.

mirka099
14. dec 2009

Ahojte
tak my sme vcera zas cely den horuckovali, aj napriek liekom mu to zas vybehlo na 39,9.. ja nechapem tie teploty mu idu hore tak lahko, akoby sopm mu ani lieky nedavala... tak som mu dala vlaznu sprchu, a tak sme to nakoniec zrazili... dufam uz tie atb zacnu ucinkovat, lebo ani papat nechcce, vzadu v pusinke ma take biele akoby pluzgiere... ☹
dendi myslis ze to mohla dokina v pondelok nejak zistit? zacinajucu sa anginu? lebo sme boli v pondelok na kontrole ked sme prekonali ten virus,ťa tri dni na to uz horucky z anginy... 😖

mirka099
14. dec 2009

inac dakujeme, dakujem baby, dufam budete mat pravdu a rychlo sa dostane aj z tejto pliagy 😒 😉

aj mne by sa zislo behat po meste, ku kadernicke a tak.. uz sa vidim ako budem 24 prosit predavacky aby este nezatvarali, ze este nemam darceky 😀 😀

jeliska
14. dec 2009

dobre ranko🙂 tak s tymi darcekami to mam aj ja problem 😖 muzovi uz mam kupene vsetko ale pre Eli a z rodiny este nic 😅 dnes ideme s obidvomi detmi dr tak som zvedava koko ma maly aj Eli 😉
inak mirka tebe prajem vsetko naj naj krajsie nech sa ti dari a hlavne nech mas co najzdravejsieho Jakubka 😀 😀 😀 sranda, ze si iba o 6 dni mladsia ako moj brat 😉

denduska
14. dec 2009

ahojte, mirka to teraz tazko povedat, ale podla mna to bola zacinajuca angina, ved ste sa poriadne nezotavili a aha... inak na atb treba tak 3 dni aby zabrali....
ja nemam ziadne darcekyyyy... 😖 😖 😖

inak luci ahoj 🙂 ak chces pridaj sa.

laurinkadanielka
14. dec 2009

ahojte ja už mam darčeky pre všetkych len nie pre muža v poslednom čase ma stale vytača furt je nervozny a vibija si to namne teraz mame tichu domacnosť ☹

denduska
14. dec 2009

lauri, prave riesim co kupit tomu mojmu 😒

monikat75
autor
14. dec 2009

ahojte, mirka tak to mi je ľúto s tým Jakubkom, že je znova choručký, prajem mu skoré uzdravenie, nech je na Vianoce úplne fit 😉 aby si mohol užiť darčeky 🙂
inak aj moje deti sú choré ale našťastie len tak trochu, Veroniku už kašeľ prešiel ale pre zmenu začala sopliť a malý má tiež soplíky - asi sa nakazili navzájom, takže odsávame - Marek plače chudáčik odušu ale inak to nejde, teplotky zatiaľ našťastie nemá ani nekašle, takže zatiaľ ani nejdem s ním ku dr. uvidíme či mu to prejde samo, snáď hej, lebo ATB bral zhruba pred mesiacom, nerada by som aby ich zase musel brať
a s tými darčekmi ja už mám úplne pre všetkých kúpené, takže super, my si s manželom kupujeme navzájom to čo si sami vyberieme, nie je to síce prekvapenie a už vôbec nie originálne, ale aspoň sme obaja spokojní 😝

mirustek1
14. dec 2009

ahojte-tak ja uz mam nieco pokupene,ale stale este dokupujem 🙂 ,vcera som kupila uz aj mojim rodicom vysavac a rychlovarnu kanvicu a svokre davam peniaze a k tomu este niaku drobnost 🙂
a moj muz zevraj vsetko ma,a nic nepotrebuje,tak som mu kupila knihu o horach,ked ma rad Tatry asi niake CD mu kupim,tiez si ale nekupujeme niake prevapenia,aspon on mne nie,ja si kupujem sama za neho 🙂 😉

jeliska
14. dec 2009

mirustek aj u nas je to tak, ze ja si nakupim co chcem +manzel kupi to co ja nepotrebujem 😀 😀
inak ja som gratulovala mirke hlavne k narodkam 🙂 dnes ma 23 teda ak sa nemylim 😅
tak my sme sa prave vratili od doktorky.Eli ma 10450 g a meria 84 cm a maly ma 59 cm a vazi 5150 g 😵 akurat ma seboroicku dermatitidu,na hlave, zevraj kerasal je na to dobry 😅 co myslis dendi ty si nasa odbornicka.Ja som mu spravila salicylovy olej no tak to budem kombinovat. 😉
Teraz spinka na chodbe, strasne rad ma zimu 😀 😀 a Eli sa snazim uspat ,ale nejako sa mi nedariii 🤐

cessy
14. dec 2009

ahojte, neako nestiham, maly je uz ok, bola tolen neaka viroza. pluzgierik do dvoch dni zmyzol.
juuuj mirka to je teda hrozne, dufam ze sa cim skor uzdraviete a choroby na buduci rok mate vycerpane 😉
mirka drzte sa 😉

mirustek1
14. dec 2009

cessy-uz sme sa bali co je s vami,tak dobre ze ste uz v pohode 🙂

mirka-tak aj ja prajem vsetko najlepsie,ty si aka mladucka 🙂 a kubkovi vyzdravenie 🙂

baby-ja pozeram letenky,rozhodla som sa,ze pojdem v jenuari do Belgicka za sestou na par dni aj s Emkou,tak hladam dobre ceny

denduska
15. dec 2009

ahojte, tak my mame zasa krasne rano, minus 10 😀 a musim ist do obchodu, brrrr...
Inak baby,nedavate niektora detom nutrilon? lebo mi dosla nejaka darcekova poukazka na 4 eura zlavu na nutrilon, mne je to nanic, tak ak chcete, ozvite sa, poslem vam, nech sa to vyuzije 🙂

mirustek1
15. dec 2009

ahojte,aj tu je zima,ale cez okno vyzera pekne,slniecko svieti,ale von pojdem az pobede 🙂
,ide ma porazit,rezervovala som si tie letenky a zistila som ze mojou kartou sa nedaje zaplatit 😀 ,tak mi mama nadiktovala jej cisla karty a zas problem,zistila som ze nema aktivovanu platbu cez internet.....tak to musim rychlo niako vyriesit,aby boli este tie 🙂 letenky....

jeliska
15. dec 2009

mirustek no tak to vam v dobrom zavidime 😉 dufam, ze ste nasli este nejaky let.My ideme iba na slovensko ,ale uz sa mooooc tesime 😀 😀
dendi ja davam nutrilon,ako kedy ak je nanho akcia tak kupim ak nie tak davam plnotucne mlieko.Eli vypije vsetko ci sunar, ci hami, hipp ,nutrilon alebo obyc.mlieko 😀 😀

jeliska
15. dec 2009

inak teraz mi uz Eli spinka ,lebo poobede ideme s malym na kycle takze to ju nestiham dat spat tak dufam ,ze bude spat aspon 1,5 😝

mirustek1
15. dec 2009

jeliska-ja davam tiez umele mlieko,ale vypije aj normalne,tak rozmyslam,ci jej nezacnem pomaly davat obycajne.A tebe spava Eli este 2x,ja som uz zacala davat len raz,

denduska
15. dec 2009

teraz som pozerala to je kupon na bananovy a vanilkovy, fakt zeny, mirustek, ak chces, posli mi adresu a ti to poslem, do 31.12 to plati. Ja to akurat zahodim. Dala by som to susede, ale tej teraz nabehol nejaky ekzem tak maju HA.

mirustek1
15. dec 2009

denduska-ja nedavam nutrilon,ja kupujem babylove v DM,to jeliska dava nutrilon,ale diky,si zlata 🙂

cessy
15. dec 2009

ahojte,
denduska mne tiez dosiel ten kupon a rozmyslala som ze ho asi kupim, ved do nekonecna ho kojit nebudem.

my tiez spinkame raz za den.

cessy
15. dec 2009

este som sa chcela opytat ze do kedy ste davali vigantol 😕

mirustek1
15. dec 2009

ahoj cessy-uz je maly zdravi?ja som davala do roka

cessy
15. dec 2009

mirustek ahoj,
maly je uz v pohode a vy ste zdravucke??

mirustek1
15. dec 2009

klop-klop,zatial ano,Emka mala moc nie sice uplne negativny,ale nie je to na antibiotika,tak po novom roku zas skontrolovat a krvne testy mala dobre.

monikat75
autor
15. dec 2009

ahojte, tak my sme už komplet všetci štyria chorí ☹ dnes sme boli s deťmi u doktorky, tak že majú trošku chytené hrdielko, ale nedala im ATB lebo obidvaja brali zhruba pred mesiacom, tak im dala len sirupy - malej na kašeľ a malému Calcium, no a aj ja som bola pri svojej doktorke, takže ja mám tiež svoje lieky, takže už mám z toho skoro chaos, že kto má čo kedy papať - aké lieky 😝
denduska aj ja dávam nutrilon, som musela prestať so sunarom, lebo ho strašne od neho zapekalo, nevedel sa vykakať chudáčik aj tri-štyri dni a odkedy ho nedávam tak už je pokoj 😉