Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
17. dec 2009

dobre ranko,

mirustek ja som vlavo, nevidis???????? 😀 😀 😀 😀

denduska
17. dec 2009

ahojte, tak tu kraaasne snezi, dufam sa dnes dostaneme na chvilku von, Emmke sa bude pacit 🙂
jeeej cessy, nejak si sa zmenila 😀 😀

mirka099
17. dec 2009

Bre ranko.. u nas je vsetko krasne biele 😵

laurinkadanielka
17. dec 2009

ahojte tak u nas je malo snehu 😒cessy ako si sa zmenila pekny medvedik 🙂

cessy
17. dec 2009

no dievcata to som tak pribrala 😀 😀 😀 je zo mna medved 😉

aj u nas je krasne vsetko biele, my sme uz boli aj vonku.maly zo zaciatku chodil v predklone a stale len aha, aha,aha ukazoval na sneh 😵

laurinkadanielka
17. dec 2009

tak cessy treba sa dať na zimny spanok no my nemožme isť von len s okna pozerame aj mala hika 😉

mirka099
17. dec 2009

No Kubko bol zo snehubnakosi mimo..plakal lebo som mu dala dole rukavicku a bolo mu to studene...a tak opatrne po nom chodil lebo sa posmykol a spadol 😅
ale potom sa uz smial ked sme hadzali snehove gule 😅

cessy
17. dec 2009

mirka u nas je tak 3-4 cm, hadam ani to nie....taize gule sa nam nedaju robit, leda tak zmiesane s blatom ☹

denduska
17. dec 2009

no mne emmka odmietla rukavice, potom spadla a dostala hystericky zachvat a este stale tu place az sa zajakava 😒

cessy
17. dec 2009

a ake mate rukavicky??take teple, material ako vetrovka???lebo my mame len take tenke a zatial som hrubsie nepozerala, ani ma to nenapadlo 😕

laurinkadanielka
17. dec 2009

cessy my mame prsťačky a mala ich ma tak rada hned ručku dava 🙂

cessy
17. dec 2009

ani my nemame problem s rukavicami, len asi by sme potrebovali hrubsie 😉

mirka099
17. dec 2009

cessy my mama aj trojake... aj prstacky, tie su take tenke vlnene, potom dvoje zateplene, s kozusinkou vnutri.. este mu kupim aj nepremokave... vlastne potrebujem mu kupit komplet oteplovacky, aj s kapucou 😕

cessy
17. dec 2009

mirka mi mame tiez vela rukavic, ale vsetko su tie tenke, mame aj nepremokave, ale zdaju sa mi byt take studene. 😨

mirustek1
17. dec 2009

ahojte,aj my mame len take tie latkove-flisove,ci ako sa to vola,potrebudem este kupit take ako vetrovka,ale aj tak ich vacsinou strhava z ruky 🙂

ja prave peciem krtkovu tortu 🙂 😉 mnam....................

denduska
17. dec 2009

no my mame vlnene, aj flisove ani jedne nesmakuju 😅 ale ja viem ako s nou vybabrem, jednoducho ich prisijem k svetriku a smola 😎

monikat75
autor
17. dec 2009

ahojte, no aj u nás máme nádherne bielo, asi tak 5-10 cm snehu, na snehuliaka by to asi stačilo ale na sánkovačku neviem, len dúfam, že vydrží až do Vianoc, aby sme si ho potom všetci užili, lebo už aj sánky sme asi pred mesiacom kúpili, tak aby sme ich aj využili 😉 lebo teraz sa ešte musíme chvíľu liečiť 😢
mirustek tak všetko naj... Klárke k narodeninám prajem, nech sa oslava vydarí, inak to budeš mať veselo 8 detí a ešte tvoje dve, bude riadna zábava 😅
denduska teraz pozerám, že ty nemáš album, čo si ho ideš meniť?
Marek má zatiaľ tiež len látkové a flísové rukavičky, tiež mu budem musieť kúpiť také nepremokavé teraz do snehu

jeliska
17. dec 2009

ahojte 🙂 aj my tu mame sneh, konecne 😀 😀 😀 ale len malo a uz tu chodia tie auta a odhrnaju 🙄 no my sme este stihli skoro rano sme boli vonku ,Eli isla pesi aspon 3-krat spadla a potom ju to este viac bavilo hadzat sa na sneh 😵 rukavice si furt strhavala tak nakonec isla bez nich.Inak my mame asi 4 ale vsetko len take tenke, nic moc 😒
dendi asi ich tiez prisijem , lebo uz sme aj jedny stratili 😝
Teraz uz sladko spinka aj s malym 🙂

jeliska
17. dec 2009

aj ja sa pripajam k monike a prajem Klarke len to naj a naj 😵

mirustek1
17. dec 2009

dakujem za Klarku 🙂 torta upecena,tak uvidim ako to zajtra dopadne,Emka je uz hore,malo spala 🙂 vecer bude mrzuta 😀 tak ideme von

mirka099
17. dec 2009

Aj my prajeme Klarke všetko samnajlepšie 😉

mirka099
17. dec 2009

Tak u nás zatial sneh vela uspechu nema.. sanovat sa to hej, ale chytat ho do ruuky, alebo chodit po nom to nie.. akurat po tom nepodupanom aj to len za rucku a iba chvilku.. uvidime kedy sa osmeli 😕

cessy
17. dec 2009

mirka kubko sa boji snehu??? 😵 to je zlate 😵 😵 😵

mirka099
17. dec 2009

no cesssy ako pises..boji sa...nechce ho.. som si myslela ze sa bude z neho tesit a santit sa... 😨
davno sme sa tu uz nestretli..este si tu? co mas nove? 😕

cessy
17. dec 2009

ahoj mirka, som tu len som odbehla..
no co nove???ani asi nic....a vy??? darceky uz mas??? 😕

cessy
17. dec 2009

mirka nestretli sme sa tu dlho,lebo som sem ani nechodila....najprv maly chory, potom zas nieco ine...a stale nieco...ved to poznas 😉

mirka099
17. dec 2009

este nie vsetko, neviem sa dostat do mesta, nechcem este s malym tak vela behat 😖
a ty uz mas vsetko??? 😕

mirka099
17. dec 2009

a ako sme si hovorili ze pride jesen, dlhe vecery, a budeme praktizovat skype debaty 😖 😕 ☹

cessy
17. dec 2009

tiez nemam este vsetko, zajtra idem do NR na nakupy. uz by som to najradsej mala vsetko doma a pobalene.... 🙄

cessy
17. dec 2009

jaaaj mirka,no hovorili sme.....ale uz mame za par dni zimu a .......myslim ze casu cim dalej tym menej 😒