Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
22. dec 2009

ahojte, tak naozaj sa stresne oteplilo, je tu 1 stupen a vsetko sa krasne topi... 😒 ako naschval...skoda ☹
my sme vcera piekli, teda manzel robil cesto a ja som vykrajovala, to je ta krajsia robota 😀 a este robil aj take mozartove gule..mnam... neviem ci dacoo vydrzi do vianoc 😀

jeliska
22. dec 2009

ahojte tak my tiez este behame po obchodoch alebo po navstevach 😉 dnes k nam pridu este jedna navsteva a myslim ze uz do odchodu na sk budeme len sami 😅 no uvidime 😀 inak prave pecem kiwi rezy mnam ale nejako sa mi to az tak nezdvihlo, no dam tam viacej plnky a hotovo 🙂 maly mi tu spi v autosedacke , no skor vymysla 😝 tak furt odbieham hore dolea este robim obed...esteze Elina spi 😵 tak idem pokracovat, dufam ,ze to do 14,00 vsetko postiham.Majte sa krasne papa 😵

mirustek1
22. dec 2009

ahojte-niako to tu nestiham,som rozbehana,tak dnes som pokupila uz posledne darceky,nieco som stihla uz aj pobalit,a pobede idem zaviest Klarku ku kamaratke,maju zase tam party 🙂

mirka099
22. dec 2009

ahojte... mirustek, Klarka teda vedie aktivny spolocensky zivot 😉 same party, oslavy..hmm hned by som menila 😀
dendi, my sme tiez poctivo spolu piekli, len u nas to slo presne naopak..ja som robila cesto, muz vykrajoval..samozrejme nesmiem zabudnut na pekara c.1... ten sa ciinil najviac 😀

laurinkadanielka
23. dec 2009

ahojte prajem všetkym KRASNE VIANOCE aj ked to podla počasia nevyzera a vela darčekov 🙂

denduska
23. dec 2009

ahojte my sme boli vcera v Prievidzi v meste, Emmke sa velmi pacilo, svetielka aj hudba, hned tam ponahanala nejakeho chlapceka...potom sme este nakupovali a ja som vcera do polnoci zdobila stromcek, chcela som jej urobit prekvapenie...a podarilo sa..taka bola nadsena..len sa snazila svetielka sfuknut, myslela si ze to hori 😅
U nas inak leje, ale nenormalne, na dvore nam stoji 10 cm vody a pod tym bahno...hnus 😠

monikat75
autor
23. dec 2009

ahojte, aj u nás počasie otrasné, celý deň prší, vonku poľadovica - no hrôža 😠 a to sme s malým boli u doktorky, lebo sa mu nejak v noci zhoršil kašeľ, ale našťastie dýchanie má čisté a aj hrdielko nemá zapálené, tak nám dala len Zodac sirup, aby som dávala na noc, tak dúfam, že mu to prejde
denduska a ten stromček máš na zemi, lebo my sme museli dať na stolík, a aj tak už ho trápili gule, ktoré dočiahol, musela som ich poprekladať
prajem vám všetkým krááááááááásne V i a n o c e, plné rodinnej pohody 🙂 🙂 🙂

mirustek1
23. dec 2009

denduska-aj ja som bola vcera v meste,mozno sme sa aj stretli 🙂 😉 a nepoznali 😉

,my sme dnes urobili stromcek,a mame ho na zemi,Emke sa veeelmi paci,stale zvesuje gulky a nosi mi ich ukazova 😀,a stale chodi pod stromcek a podlezie pod vetvicky a tam si sadne,no asi to bude vesele tento rok 🙂

vsetkym prajem krasne a vesele VIANOCE,hlavne zdravia a rodinnej pohody!!!!!! 🙂 😉 😲

denduska
23. dec 2009

tak ja prave robim salat a kukam ze nemame cibulu no nevadi 😅
my mame stromcek na zemi, zatial Emmka zvesila par guliciek ale stale som ich dala naspat tak ju to potom prestalo bavit, no uvidime co bude neskor, ale paci sa jej, stoji pred nim, ukazuje prstekom a vravi Oooo 😲 🙂

Aj ja prajem Vam vsetkym krasne Vianoce, uzivajte, relaxujte a lubte sa 😵

mirka099
23. dec 2009

Ahojte..aj u nas je stromček atrakcia č.1.. ukazuje ze goool goool, tao su akoze gule, a Aaaaaah to je svetielko 😉
Vianoce plné lásky, pohodicky, fajneho vinka, krasnych darcekov, a poslusdnych ratolesti praje MIRKA a KUBKO

jeliska
23. dec 2009

krasny podvecer 🙂
vsetkym vam zelame z celeho srdiecka stastne a vesele Vianoce, vela lasky a pohody 😵 😵 😵 😵
my staviame stromcek az zajtra a bude to pre Eli prekvapenie ako aj darceky.Jezisko k nam chodi az vecer tak sa uz tesime 🙂 tak si uzite vianoce aj u nas prsi no skoda, mohlo snezit.
Majte sa krasne papapapa

mirustek1
24. dec 2009

ahojte-tak ako????? 🙂 😉 ja varim,a este dorabam posledne veci a uz sa veeeeelmi tesim na vecer,ako budu detom svietit ocka pri pohlade na stromcek a pod nim darcek 😉 🙂

vsetkym este raz krasne VIANOCE....... 🙂 🙂

cessy
24. dec 2009

ahojte,

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

♥♥♥ Krásne a vesele vianoce, vela radosti a pohody Vam vsetkym prajem ♥♥♥

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denduska
24. dec 2009

ahojte, tak my sme navecer osameli..nas tatik isiel do prace a vrati sa zajtra vecer...Emmka uz spi, ja som popratala, este chrumem nejake zakusky, umyjem sa a idem asi hajat... 😕 v telke nic nove, vsetko som uz tisickrat videla.... 🙄

mirka099
25. dec 2009

Ahojte 😵
tak my sme mali krasny vecer... boli sme u svokrovcov, domov sme prisli len okolo jednej... a kedze Kubik ostal spinkat u starkej, maminka mohla vybalit aj tajny darcek pre ocka 😉 taky co je vhodny len pre jeho oci 😅

Kubik bol najkrajsi za stedrovecernym stolom, ako papal sam.. no a pod stromcekom 😵 jaaaj milujem vianoce!!!

cessy
25. dec 2009

ahojte,
mirka ani nehovor.............ja som maleho uspala a tiez sme pokracovali v rozbalovani darcekov.....bol krasny vianocny vecer

denduska
25. dec 2009

ahojte u nas leje, tak ze voda v jarku stoji az po nas dom, umyvacka mi neodteka, vsetko tlaci do drezu, no som strasne zvedava ako to dopadne, som sama az do osmej vecer.... 😕

monikat75
autor
25. dec 2009

ahojte, tak štedrý deň u nás dopadol dobre, detičky sa tešili z darčekov - Veronika bola šťastná úplne zo všetkého čo dostala, takže som rada, že som dobre vybrala 🙂 a Marekovi sa najviac páči tá interaktívna knižka, ktorá vydáva rôzne zvuky a ešte sa dá aj na ńej hrať ako na klavíriku 😉
denduska o tom počasí to máš úplnú pravdu- u nás tiež od rána leje ako z krhly, voda nám už tiež stojí zhruba na polke záhrady - susedia, čo majú zvod urobený zo strechy do bazéna, tak už ho majú úplne plný - ale od zajtra už by malo prestať pršať a znova sa ochladiť, ale čo z toho, keď sneh už skoro všetok zmizol - akurát to počasie je tak na chrípku 😠
prajem všetkých pekný deň 😅

denduska
25. dec 2009

boze baby, mna dnes porazi taku nudu som nezazila asi za cely zivot to je neuveritelne to pocasie 🙄

mirustek1
25. dec 2009

ahojte,tak vidim,ze vsade asi dobre dopadli vianoce 🙂 aj u nas,Klarka sa velmi tesila,dostala skoro vsetko co si napisala,a Emka sa tiez tesila,ale najviac sa jej pacilo vsetko Klarkine 🙂 😉

my sme vecer s muzom zaspali pri popoluske a zobudila som sa o 22hod,a Klarka sa este pri nas v obyvacke spokojne hrala....takze takato romantika u nas 😉 🙂

mirustek1
25. dec 2009

mirka a co muzik povedal na tvoj specialny darcek???????????????????????????? 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
25. dec 2009

ahojte aj našej malej sa lubili darčeky ale najviac betlehem pod stromčekom a ešte domček v tom sa teda vyblaznila ja sa donho ledva zmestim a tak ma tam bude tlačiť 🙂 my sme boli dnes porozdavať darčeky po rodine

mirustek1
25. dec 2009

prave som sa vratila od susedov,vypila som 2 pohare vina a teraz som poslala zas muza na striedacku,lebo Klarka este nechcela ist domov,ked su prazdniny dovolili sme jej dlhsie byt u nich 🙂 😉

ivet100
25. dec 2009

ahojte,u nas vianoce tiez dopadli velmi dobre a samozrejme Tobiaskovi svietili ocka pri pohlade na velky kamion, isiel s nim vcera aj spat. Dostal aj viac darcekov ale ten jeden ho tesil najviac. Dnes sme boli u mojich rodicov a tam samozrejme dalsie darceky,tak Tobiasko niesol dve plne tasky.
Toto pocasie ani mna nebavi a uz nehovoriac ani o tom,ze sa poriadne s tymi detmi neda ist ani von,keby sedel len v kociku,to by som aj isla,mne nevadi dazd,ale ked si predstavim,ze zas by bol v kazdej kaluzi,tak to sa mi naozaj nechce.
dodatocne zelam vsetkym krasne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu rodiny a blizkych 🙂

cessy
25. dec 2009

ahojte
ivet na teba som prave myslela ze jak dlho si sa neozvala... 😉
aj u nas otras pocasie, dufam ze sa to cim skor zmeni.... 🤐

jazminn
26. dec 2009

🙂 Ja som z východu. Hľadám mamičku alebo rodinu podobného osudu. Mám 5 ročnú dcéru, ktorú sme si adoptovali. Ja mám 45 rokov a manžel o desať viac. Hľadám rodinu zo západnej časti Slovenska k občasným návštevám a dopisovaniu, aby dievčatá boli kamarátky.

ada11
26. dec 2009

aj my prajeme dodatočne ešte krásne Vianoce a do nového roku hlavne veľa zdravia, lásky a pohody 😉 Prianie je aj vo fotkách, tak kuk 😉

mirustek1
26. dec 2009

ahojte-tak my sme dnes same doma,nas ocik isiel lyzovat na Martinky,chcel vyskusat nove lyze od jeziska 🙂 😉
tu svieti slniecko,konecne neprsi 😉 Emka spi,tak pisem s Klarkou ulohy 😉

cessy
26. dec 2009

ahoj mirustek, mne tiez maly spinka, ocino vybehol nakrmit psika co nam strazi jeden pozemok, takze tiez som sama
😉

mirka099
26. dec 2009

ahojte
mirustek, no darcek sa mu pacil, avsak vacsie potesenie som z neho nakoniec mala ja 😉 prisla ho totiz pozriet pani clausova 😀
Kubik len teraz siel spinkat... vzdy si este vynuti rozpravku, bez nej by ani nezaspal 😠 betar, manipulant jeden 😠 😀