• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
wolawka tak aj tebe pekny den a prid zas :wink:
30. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo cessy, prepac som odbehla..este si tu????
dnes urobim tie syrove a pizove tiez iba zajtra, aj ked je to vlastne jedno lebo padnu do pol hodinky :grinning: takze nestihnu ani vychladnut

jááj som zabudla, že ten macko si ty :wink: nic si z toho nerob, aj na mna sa cez sviatky nalepilo nejake to kilo navyše :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ina wolawka, pozdejšie zistíš že tu je ešte jedna super Mirka :wink: vlastne Miriam, ale aj ja som Miriam, no všetci ma volajú Mirka.. a je tu ešte pekna kúpka dalsich super báb, len dobehni ked budes mat chvilku..popíšeme :sunglasses:

a co sa tyka placu..my sme tiez chodili do materskych centier..sice nebol velky placko, ale tiez ho to osmelilo :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka som tu len som bola do auta zaniest darceky
30. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja som sa cez tieto sviatky neprejedala a dokonca mam o kilo mnej....takze to asi na silvestra rozbalim aprezerem sa........doslova...... :zipper_mouth:
30. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no tak pizza kolaciky ti urcite k planu pomozu :grinning:
a kde sa chystate? ze davas darceky do auta? :confused: nebodaj vratit jeziskovi?? :confused: :sweat_smile:
30. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, jezisko kupil presne co mal :wink:
idem k bratovi na navstevu oni maju malu slecnu o mesiac starsiu ako mi alexka, takze pre nu darceky.
kupila som jej babiku, potom nieco na oblečko a pokladničku :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusila som, že máš brata..ja mam dvoch :sweat_smile: .. vidis dalsia spolocna vec :wink:
30. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ako budeze silvestrovat? my budeme doma :sunglasses: rozvaleni na gaucoch :sunglasses: :sweat_smile:
30. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja mam jedneho a starsieho :wink:
30. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo s tym silvestrom je to este nejasne, vcera sme tu mali znamich a ty nas pozvali k sebe, tiez maju dve deti a jedno je stare ako nas alexko, este uvazujeme, no zatial fakt neviem :confounded:
30. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze asi viec co je to byt mladsou sestrou..ja som dvojnasobnou :sweat_smile: tak ako to bolo zle kym sme boli mali, o to je to teraz lepsie :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka presne, len sme sa tlkli, a teraz sme radi ked sa navstevujeme a vidime sa :sweat_smile:
30. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tak nejak :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a daleko ti byvaju bratia??
30. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy strasne daleko... jednemu vidim cez okno do obyvacky, a druhy par bytoviek vedla :grinning:
a tebe?
30. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naklady spojene s tehotentvom a porodom nevydatej matke.........vsimla som si tu takuto temu.......
no ja neviem, ale pripada mi to byt ubohe....ved zostanem s dietatkom sama o potencionalnom otcovi nechcem ani pocut a budem ho vlacit po sudoch?????????co ja viem....a potom testy otcovstva........podla mna zataz aj na dieta.... :confounded:
30. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne byva asi 8 km od nas ale jak mame deti tak sa vidime velmi malo, my mame svoj rezim, oni maju iny......................ved to poznas :sweat_smile:
30. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a uz je to tu...zmazane foto.....nasli ma v tej teme co som o nej tu pisala :sunglasses:
30. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neako zmenili pravidla :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to tu za chvilu bude ako na pokeci :grinning: :grinning: :grinning: asi sa mu chcu velmi podobať :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si vsimla... ono je to podla mna o tomto..predstav si slobodnu, mamicku, ktorej otec dietata neprispieva nic..alimenty sa budu vymahat len po narodeni a naslednom sude.. a co dovtedy? ak ma nejake vyssie vydavky, tak takto si moze nejake peniazky vratit spat.
tu idu city bokom... je to na ochranu mamicky.. aspon si myslim
30. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto bolo dobre !!!! dufam som ti to nezakrikla ja :confused: :sweat_smile:
30. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja som to pochopila ze to chce na vybavicku a veci spojene s tehotenstvom...nie?? :confused: nie ako alimenti...to je ine
30. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne sa tato ruzova barbina celkom paci,a si si necham aj toto foto :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to!!! lebo po narodeni je uz zakonmi chranena, dostava alimenty..pred narodenim je na vsetko sama.. a preto sa chce sudit o tie naklady na vybavicku, a ine spojene s tehotenstvom

vidim ze temu prestahovali do paragrafov... tak vidis, nasli si ta :fearful:
30. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy :grinning: ze ruzova barbiina :grinning:
30. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nie, inak pekny uces mam pravda...... :grinning:
30. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pomenili pravidla, nie???ved pred tym tu kadeco mali namiesto fotky a bolo to ok
30. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny, pekny :grinning: len som tu videla mamicky s podobnym :grinning:
30. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok