Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
30. dec 2009

wolawka tak aj tebe pekny den a prid zas 😉

mirka099
30. dec 2009

haloo cessy, prepac som odbehla..este si tu????
dnes urobim tie syrove a pizove tiez iba zajtra, aj ked je to vlastne jedno lebo padnu do pol hodinky 😀 takze nestihnu ani vychladnut

jááj som zabudla, že ten macko si ty 😉 nic si z toho nerob, aj na mna sa cez sviatky nalepilo nejake to kilo navyše 😀 😀 😀

mirka099
30. dec 2009

ina wolawka, pozdejšie zistíš že tu je ešte jedna super Mirka 😉 vlastne Miriam, ale aj ja som Miriam, no všetci ma volajú Mirka.. a je tu ešte pekna kúpka dalsich super báb, len dobehni ked budes mat chvilku..popíšeme 😎

a co sa tyka placu..my sme tiez chodili do materskych centier..sice nebol velky placko, ale tiez ho to osmelilo 🙂

cessy
30. dec 2009

mirka som tu len som bola do auta zaniest darceky

cessy
30. dec 2009

mirka ja som sa cez tieto sviatky neprejedala a dokonca mam o kilo mnej....takze to asi na silvestra rozbalim aprezerem sa........doslova...... 🤐

mirka099
30. dec 2009

😀 no tak pizza kolaciky ti urcite k planu pomozu 😀
a kde sa chystate? ze davas darceky do auta? 😕 nebodaj vratit jeziskovi?? 😕 😅

cessy
30. dec 2009

nie, nie, jezisko kupil presne co mal 😉
idem k bratovi na navstevu oni maju malu slecnu o mesiac starsiu ako mi alexka, takze pre nu darceky.
kupila som jej babiku, potom nieco na oblečko a pokladničku 🙂

mirka099
30. dec 2009

netusila som, že máš brata..ja mam dvoch 😅 .. vidis dalsia spolocna vec 😉

mirka099
30. dec 2009

ozaj ako budeze silvestrovat? my budeme doma 😎 rozvaleni na gaucoch 😎 😅

cessy
30. dec 2009

mirka ja mam jedneho a starsieho 😉

cessy
30. dec 2009

nooo s tym silvestrom je to este nejasne, vcera sme tu mali znamich a ty nas pozvali k sebe, tiez maju dve deti a jedno je stare ako nas alexko, este uvazujeme, no zatial fakt neviem 😖

mirka099
30. dec 2009

takze asi viec co je to byt mladsou sestrou..ja som dvojnasobnou 😅 tak ako to bolo zle kym sme boli mali, o to je to teraz lepsie 🙂

cessy
30. dec 2009

mirka presne, len sme sa tlkli, a teraz sme radi ked sa navstevujeme a vidime sa 😅

mirka099
30. dec 2009

nooo, tak nejak 🙂

cessy
30. dec 2009

a daleko ti byvaju bratia??

mirka099
30. dec 2009

cessy strasne daleko... jednemu vidim cez okno do obyvacky, a druhy par bytoviek vedla 😀
a tebe?

cessy
30. dec 2009

Naklady spojene s tehotentvom a porodom nevydatej matke.........vsimla som si tu takuto temu.......
no ja neviem, ale pripada mi to byt ubohe....ved zostanem s dietatkom sama o potencionalnom otcovi nechcem ani pocut a budem ho vlacit po sudoch?????????co ja viem....a potom testy otcovstva........podla mna zataz aj na dieta.... 😖

cessy
30. dec 2009

no mne byva asi 8 km od nas ale jak mame deti tak sa vidime velmi malo, my mame svoj rezim, oni maju iny......................ved to poznas 😅

cessy
30. dec 2009

mirka a uz je to tu...zmazane foto.....nasli ma v tej teme co som o nej tu pisala 😎

cessy
30. dec 2009

neako zmenili pravidla 😀 😀 😀

cessy
30. dec 2009

uz to tu za chvilu bude ako na pokeci 😀 😀 😀 asi sa mu chcu velmi podobať 😀 😀 😀

mirka099
30. dec 2009

aj ja som si vsimla... ono je to podla mna o tomto..predstav si slobodnu, mamicku, ktorej otec dietata neprispieva nic..alimenty sa budu vymahat len po narodeni a naslednom sude.. a co dovtedy? ak ma nejake vyssie vydavky, tak takto si moze nejake peniazky vratit spat.
tu idu city bokom... je to na ochranu mamicky.. aspon si myslim

mirka099
30. dec 2009

tak toto bolo dobre !!!! dufam som ti to nezakrikla ja 😕 😅

cessy
30. dec 2009

mirka ja som to pochopila ze to chce na vybavicku a veci spojene s tehotenstvom...nie?? 😕 nie ako alimenti...to je ine

cessy
30. dec 2009

inak mne sa tato ruzova barbina celkom paci,a si si necham aj toto foto 😀 😀 😀

mirka099
30. dec 2009

no ved to!!! lebo po narodeni je uz zakonmi chranena, dostava alimenty..pred narodenim je na vsetko sama.. a preto sa chce sudit o tie naklady na vybavicku, a ine spojene s tehotenstvom

vidim ze temu prestahovali do paragrafov... tak vidis, nasli si ta 😨

mirka099
30. dec 2009

cessy 😀 ze ruzova barbiina 😀

cessy
30. dec 2009

no a nie, inak pekny uces mam pravda...... 😀

cessy
30. dec 2009

a pomenili pravidla, nie???ved pred tym tu kadeco mali namiesto fotky a bolo to ok

mirka099
30. dec 2009

pekny, pekny 😀 len som tu videla mamicky s podobnym 😀