• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
ahojte, tak my sme dnes mali celkom fajn den.... akurat ked som jedla obed v obyvacke, pocula som ze sa emmka budi, sla som za nou...a potom pocujem z obyvacky mlask mlask - Ajsa mi zjedla celu porciu!!!! Ste ju mali vidiet jak sa skrcila ked ma zbadala vo dverach, zrazu bola mensia nez civava :grinning:

jeeej, to uz je rok?? zajtra ma Emmka 17 mesiacov, zachvilu ma rok a pol, strasne to bezi :sweat_smile:

jeli to mi je luto..ale uvidis, najde si nieco, a prinajhorsom stale mozes ist do prace ty, keby to bolo velmi zle.
18. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska-tak si mala dnes dietu????? :wink:

mirka-aj Emka velmi lubi parky,ona zje aj 1,5parky s rozkom a kecupom :slight_smile:

tak ako to zajtra oslavime??????????????????????????????? :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že dnes som tu prvá:
V prvom rade, ďakujem Monike, že založila túto tému. Našla som si tu okrem nej aj dalsie super baby na pokec, dá sa povedať že už kamarátky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak štastne výrocie babenky..aj ked tu niesom od zaciatku, som uz z touto temou zrastena :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, mirka ďakujem, normálne si ma dojala :wink: aj ja som rada, že som tému založila a vôbec som netušila, že tu vydržíme až rok a ako strašne rýchlo to ubehlo :confused: až sa mi to nechce veriť, veď pred rokom naše detičky ešte nevedeli ani sedieť a teraz sú už z nich takí malí huncúti, čo chcú byť všade... :sweat_smile:
a tiež som rada, že sme sa tu stretli taká dobrá partia :slight_smile: šťastné výročie a nech nám to vydrží aj naďalej :sweat_smile:
ozaj babenky, žeby sme večer otvorili šampaňo ako radila jeliska - a budeme si virtuálne pripíjať :grinning:

a ešte k počasiu - máte sneh - lebo mi skoro žiaden a keď som videla v správach tú Blavu, normálne im závidím, dúfam, že nasneží aj u nás, aby sa deti ešte trošku vyšantili :wink:
19. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj ja sa pridavam ku gratulaciam :grinning: :grinning: :grinning: a vecer dufam, ze sa vsetky stretneme mohli by sme, nie? :grinning: my nemame sampano akurat iba domace vino, ale to staci :dizzy_face:
v Prahe snezilo cely tyzden tak vcera ked se prisli som bola velmi prekvapena, ale uz sa to pomaly topi, tak je sama mlaka a blato :rolling_eyes: u nas v trnave zacalo od vcera snezit co som pocula.
19. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme ako na potvoru stale v ke, a vraj u nas doma je 20 cm snehu, sa stavim ze do piatku sa roztopi ked sa vratime :angry:
aj mne Emmka lubi parky, ja jej kupujem tie male kinder a tie zje aj 3 :sweat_smile: ale ona radsej horcicu lebo kecup ma zakazany kvoli ekzemu :grinning:

jeli, len nech to nie je nejake čučo :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa pridavam ku gratulaciam :slight_smile: :slight_smile: aj u nas je dosť snehu včera sme sa sanovali aj deti aj dospelaci no parada
19. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-tak aj ja sa pridavam ku gratulaci a budem sa tu snazit byt aj vecer,na ten pripitok :wink:som rada,ze som nasla tuto temu a ze ste ma k sebe vzali,lebo som tu asi medzi poslednymi prisla:slight_smile:

my mame sneh,ale pomaly sa aj topi a je mokro,ja som bola dnes na urade vybavit si ten prispevok a potom pobehat po meste,kupila som Emke nohavice,take ako oteplovacky,tak nech este snezi :slight_smile: a ja som si v Belgicku oblubila veeelmi hrianky,tak som si bola kupit hriankovac :slight_smile: a budem sa napchavat
19. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
neako zas nestiham....
uz davate detom parky??ja som ich veru este ani neskusala dat. mam pred nimi neaky respekt :unamused: ani sama ich nepapam
19. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dendi neniii zevraj to je to najlepsie v trnavskom kraji mnam uz som mala u nasich a bolo super :grinning: :grinning:
aj elina lubi parky ale samotne bez niceho a bez chleba :grinning: :grinning:
mirustek ozik ako bolo v belgicku?a co si si kupila pre seba?ak si to pisala predtym tak to si budem muset vsetko docitat ale nejako sa mi nechce :confounded:
dnes chcem ist do ikey ,ale elina este stale spi uz vyse 1,30 tak som zvedava kedy vstane aj s muzom :confounded:
asponze mame navarene od krstin :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy-niako sem malo chodis cez obed :slight_smile: ja uz pozeram Turecko.....mam katalogy,mojho muza aj sibne

:slight_smile: jeliska-sbe som kupila len 2pulovre,detom som pokupila saty,pulovre.opasky,sukne amniake drobnosti,nemohla som vela,lebo by som sa nepomestila do kufra,koli vahe :grinning:
19. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky super mamicky......citam co mate nove...deticky uz poriadne vyrastli ako pozeram a jeliska-ty uz mas velkeho chlapa-dodatocne Ti gratulujem k babatinku! Ja viem, ze ked som este bola tehu, tak som pisala, ze sem budem chodit,aj ked sa Viki narodi..........a vidite ako som dodrzala slovo :unamused:
Ok, priznavam, ze som to nedodrzala ani scasti :frowning2: ale som dost casto na facebooku ked mam teda cas a moja hviezdicka spinka....Az ste tam niektora, budem len a len rada, ked sa tam s vami najdem, mam tam aj kopec fotiek malickej...som tam ako Katarína Mišutová Dorková a mam tam foto s malou na rukach...
tak sa drzkajte a vsetkym zelam vsetko dobree :slight_smile:
19. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, tak toto bol krasny darcek k nasmu skromnemu jubileu :dizzy_face:
chcela som ta vyhladat na FB, ale neviem ci mi to blbne...abslolutne ta nenaslo :confused: :confused: .. ak budes mat cas, najdi ty mna. Mirka Štullerová.. a potom cezo mne sa uz nakontaktuju aj ostatne babenky :wink:
Viktorka je krásne dievčatko.. ozaj a ma naozaj krasnu postielku, ako z rozpravky :slight_smile: a aj krásne vlásky :slight_smile:
19. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upsla :sweat_smile: uz som ta nasla.. staci potvrdit :wink:
19. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek vacsinou som na FB...neako ma to chytilo....ved ked tu budes ohlas sa a dobehnem :wink: :wink: :wink:

Turecko??nooo dala by som si povedat :wink:
19. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatarinkaa aj ja ta idem pohladat...mozem?? :confused:
19. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ako si vase deticky uzivaju sneh??? :dizzy_face:
19. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cessy
veru, ja uz na mirustek nenachadzam slov... vyhlasime ju za zenu roka 2010 :grinning:
cessy, jakubko sa konecne osmelil... a sneh sa mu paci :dizzy_face:
19. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo dobre davam jej svoj hlas :slight_smile: :grinning:
19. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aj my sme sa taaak dnes vyblaznili...cez obed potom spinkal ako keby obrabal celu zahradu :grinning:
19. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja sa zvyknem tak smykat po chodniku, a mala si vidiet ako sa na tom sulal.. si myslel ze to naozaj padam asi... tak sa rehotal na mne, ze si musel lahnut, nevladal sa uz smiat :grinning: skodorastnik maly :grinning:
19. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy ale teraz niesi na FB.. co tam zvyknem robir? ze pises, ze ta to chytilo
19. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada, takze ste sa bavili.....nas maly ma teraz najradsej to kladivo so zvukom pride ku mne napr.ked varim a zacne mi s nim trieskat po prstoch na nohach a velmi sa rehoce :grinning: a ja skoro od bolesti placem :frowning2: .
19. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz nie som....lebo tam je jedna osoba a nechcem sa s nou stretnut :confused: :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pisem tam s priatelmi s tebou napr....ale hry ziadne nehram....to vobec :wink:
19. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inas sksoda, ze nema funkciu ako skype..ze sa zatajis.. mohli by to este dopracovat
jeeej tak milucky je potom Alexik :slight_smile: maminke takuto masaz prstov poskytuje :sweat_smile:
19. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ......hned ma tam kazdy vidi...... :angry:
ale ak chces mozme sa presunut tam...neako to pretrpim :pensive: :sweat_smile:

alexko je moj milacik....onmoze....aj ked budem mat fialove prsty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie...nieje to az take strasne :wink:
19. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ja som tam... zase sa nudim, a pritom roboty mam vyse hlavy..ale sa mi nechce nic :confounded: nejaka som nanic, cely tyzden :unamused:
19. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehravas tie hry na fb? ja som jeden cas hrala s brarancom bowling buddies.. sranda je to :slight_smile:
19. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa mala ist osprchovat, v kuchyni ma cakaju riady...ale tiez sa mi nechce...aj zehlit by som mohla :unamused:
19. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok