Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
19. jan 2010

myslim ze kazdu chvilu sa vrati......neviem, ale skype tiez nemam zapnute 😀

no ja musim kazdy den vysavat, lebo mame podlahove kurenie a z toho sa nam tu take chumace valaju...ze az 😒

mirustek1
19. jan 2010

tak som rada,ze nie som sama, 🙂 lebo ja neznasam smeti a bordel 😀

cessy
19. jan 2010

mirustek nie, nie...spravila som mu fakturku a isiel ju zaniest tu nedaleko k jednemu panovi....ale zda sa mi ze sa tam neako zabudol 😉

cessy
19. jan 2010

mirustek ani nehovor......ide mi na nervy ked nestiham upratovat....a maly taaak velmi robi bordel po celom dome 😠

mirustek1
19. jan 2010

ja som prihlasena na skype,ale nemozem rozpravat,lebo muz tu pozera,v kazdej izbe spi dieta,jedine na zachode...... 🙂

mirka099
19. jan 2010

mirustek ja cez skype malokedy volam..jednak nemozem, detska je dost blizko..a jednak radsej pisem ako kecam 🙂

cessy
19. jan 2010

mirustek mi len piseme, nehovorime 😉

mirustek1
19. jan 2010

moj muz vola Emku-mala smršť,lebo kde pride,tam narobi bordel.... 🙂

mirustek1
19. jan 2010

aha 🙂 lebo vacsinou ked kecam,tak v kuchyni a pocut do spalne 🙂

cessy
19. jan 2010

mirka ja napodobne.... 😉

mirka099
19. jan 2010

boze ja som ale leniva..asi skocim do sprchy, ja si este aj vlasy muism umyt..booooze 😖 a potom asi zasadnem ku knizke.. cessy, zajtra budem mat muchu od dana..citala si uz ?

mirustek1
19. jan 2010

boze,ja necitam nic,mna to nebavi,este tak niake casopisy.....alebo vecer musim Klarke rozpravku 🙂

cessy
19. jan 2010

mirka ja tiez rozmyslam nad sprchou....... 😒 ale nechce sa mi...tiez musim umyt vlasy ☹ a taak sa mi nechce..

nie necitala som, uz asi 2mesiace som nic necitala ☹

cessy
19. jan 2010

mirustek, mirka takze vas opustam......idem si zaplavat do sprchaca 🙂

mirustek1
19. jan 2010

ja nemam rada sprchovanie,vzdy mi je zima,najradsej lezim vo vani,ale tiez ma to caka 🙂

mirka099
19. jan 2010

no ja tiez idem, lebo mi to tu cele zacalo mrznut a najradsej by som to tu porozbijala 😠 😀
tak bru noc teda

jeliska
19. jan 2010

ahojte my sme sa vratili z ikey a muz uspava elinu a ja sa snazim davidka, ale njako nechce 😅 inak aj ja casto chodim na fb viac ako tu 😅
skoda, ze my mame len sprchu a nie vanu hned by som sa do nej supla 😀 😀

jeliska
19. jan 2010

vsetky odchadzate, nieeeee 😨 😨

jeliska
19. jan 2010

ja tiez sledujem mimibazar a vselijake detske obleceni, ale nekupujem 😅

mirustek1
19. jan 2010

mirka,cessy-tak sa majte a prajem dobru nocku,zajtra cakam svokru,tak tu moc nebudem vysedavat 🙂

jeliska-ahoj,co ste nakupili v ikei?

denduska
19. jan 2010

ahojte, no ja som sa sem konecne dostala, boli sme vecer v nakupnom centre, Emmka si tam nasla kamosku o mesiac mladsiu tak vsade chodili za ruky no boli strasne chutne na zjedenie 😵 😵 😵

katka, jeeeej, tak to si fakt trafila vyrocie temy hihi, dufam sa mate fajn a malinka rastie do krasy 😵

monikat75
autor
19. jan 2010

ahojte, asi tu už nikto nie je, no čo už - ja kým som uložila Niku, popritom som si rozpozerala film, tak som chcela dopozerať, ešte sprcha, medzitým maličkému dať čajík - a už je skoro pol jedenástej, kým som sa tu dostala, lebo pripojenie na net mám len v detskej, kebyže v obývačke, tak už sa ozvem oveľa skôr 😉
katka aj ja som rada, že si sa ozvala, musím si ťa pridať na FB aby som pozrela tie fotky
inak mirustek aj ja čítam Veronike každý večer rozprávku, bez toho by ani nezaspala 😉 a nie si sama, mne ten FB tiež veľmi nereže, neviem prečo, ale neviem si na to zvyknúť 😒

monikat75
autor
20. jan 2010

ahojte, dneska tu ešte nikto nebol 😕 ja som sa sem tiež dostala až teraz, doobeda som bola s malým na prechádzku, potom som varila, trošku upratovala, kým maličký spinkal a teraz som prišla pozrieť, že čo máte nové a vidím, že tu ľudoprázdno 😝
ten sneh vám babenky závidím, u nás zase dnes trošku poletoval, už to vyzeralo celkom nádejne a zase z toho nič, skúste nám ho sem poslať 😀

cessy
20. jan 2010

ahoj monika
mi sme sa dnes veru dobre vyblaznili v snehu boli sme doobeda vonku...maly potom spal 3 hod. aj teraz sme sa prave vratili...licka ma jak ruzenka, červenucke.....
u vas nieje sneh??
😕

monikat75
autor
20. jan 2010

veru cessy nie je, len zvyšky snehu pred domom mi priponínajú, že nejaký bol 😉

cessy
20. jan 2010

u nas sa to stale drzi...ale radsej by som bola keby sa uz roztopil a bolo leto 😀 😅 😵

denduska
20. jan 2010

ahojte, tak ja som dnes bola na sono...vsetko je chvalabohu ok, len vraj malinka ma vsetky miery na ten 28.tt akurat stehennu kost o 2 tyzdne vacsiu takze bude vraj vysoka...no ale tak ma byt po kom 😅
Aj Aska je okej, robili je rtg, dysplaziu nema, moj muz vravel ze som myslela na boreliozu, veterinar povedal ze je to velmi pravdepodobne ale ze na protilatky by sme cakali 2 mesiace (a to tu v KE je univerzita veteriny! 🙄 ) takze jej nasadil atb aj lieky proti bolesti a este jej pichol nejake vitaminy..normalne vazna medicina 😎

takze asi tak, sneh tu neni ziaden, ale taka kosa a vietor hnusny, no skarede neprijemne pocasie..

mirka099
20. jan 2010

dendi..tak gratulujem..to je aj na detsky sampus 😵

cessy
21. jan 2010

ahojte, neako nam tu viazne konverzacia.....
inak maly od kedy je vo svojej postielke a izbycke tak sa rano budi bez placu a len vykrikuje mama.mama, tati.tati.....pokedy ho nejdeme niekto zobrat 😅

mirka099
21. jan 2010

bre rano.. cessy aj u nas je to presne tak.. mama mama... potom uz aj ocooo ocoo, a ked ani na to neragujeme tak havooo havoooo 😀