Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
25. jan 2010

pekny vecer mirka....tu nikto cele poobedie nebol??? 😕

mirka099
25. jan 2010

nikto... aj teba som si sem musela zavolat 😀
ktovie kde su vsetky roztratene 😕

cessy
25. jan 2010

mirka prepac teraz som odbehla za malym 🙂

cessy
25. jan 2010

uz som tu......
a kobko sa ma ako??teplotkuje este?? 😕

denduska
25. jan 2010

ahojte, ja som teraz ulozila emmku, poobede sme sa boli najest a prejst, a teraz ideme s muzikom varit..zajtra sluzi, takze pride az v stredu tak ma musi zasobit aby som od hladu neumrela 😀

vcera sme si namontovali magio satelit, tak sa vytesujeme..keby ste nas videli..on stal na rebriku a tocil satelitom a ja som kricala aka je kvalita...ciste A je to? 😀

mirka099
25. jan 2010

dendi 😀
no maly uz poobede teplotku nemal, ale vecer uz mal zvysenu..vecer uz mal v dasienkach male trhlinky..do rana mozno budu zuby 😵

cessy
25. jan 2010

denduska, kraaasna spolupraca......a emmka tiez pomahala??

cessy
25. jan 2010

mirka bodaj by.....aspom by ho uz aspon netrapili 😒

mirka099
25. jan 2010

cesy som citala ze musia byt do tretinky vonku..az vtedy to prestane boliet. 😕 tak ktovie

cessy
25. jan 2010

no parada.....takze to stale nokonci??aj mu nieco davas od bolesti??

mirka099
25. jan 2010

ani nie..len od teploty ked ma nad 38... to zaroven aj bolest potom tlmi..
no a tie geliky na dasna uz ani nedavam, vobec som nevidela rozdiel ci mal ci nemal natrete 😖

cessy
25. jan 2010

no tie gely som myslela........ja som ich obcas davala ale neviem, raz sa mi zdalo ze zabralo, raz vobec...neviem...

mirka099
25. jan 2010

no ako vzdy..som tu osamela 😒
idem si ja teda citat

denduska
26. jan 2010

ahojte, tak mne sa vcera emmka budila, plakala, zasa ju napinalo na vracanie, a dnes je taka nervozna jak cert, hadzala tu hovoriacim hrncom, dostala po zadku, potom ho zase chcela hadzat, az jej ten hrniec spadol na hlavu tak plakala a teraz zasa zuri, ach jo to bude den 🙄 a to vzdy ked sme same musi ju to chytit 🙄 asi jej tie dasna narezem a bude pokoj 😅

laurinkadanielka
26. jan 2010

ahojte no aj my sme mrzuty chcela som kupiť ten sirup sedalia lebo mala srašne zle spi a je to aj na mrzutosť ale v lekarni my ho nechcela predať že to je len na predpis lebo je to hemopatikum už aby boli tie zubky von

mirustek1
26. jan 2010

ahojte-vidim ze sa vsetky trapime zo zubkami 🙂 som zvedava ked nam vsetky vyjdu,s cim sa budeme dalej trapit 😉

inak aj Emka je poriadny nervak,ked nieco chce,alebo sa jej nedari,hadze vsetko o zem a kope do toho 🙂 hadam sa este zmeni,mne toto Klarka vobec nerobila 🙂

ada11
26. jan 2010

mirustek, aj u nás to je tak, že Maťka bola a je také kľudné dieťa a Anet taký malý nerváčik - už aj Maťku bije, tak som jej povedala aby sa nedala 😀

tak aj nás trápia zúbky /okrem chorôb/, Anet mala totálne naliate až bordové ďasná od augusta a prvá stolička vyšla až v októbri, alebo až novembri, už neviem presne - proste dlho sa tlačila, ďalšia je už vonku ale nie celá, tretia vykúka len trochu ale súčasne sa tlačí aj spodný očný. Ale bude to ešte dlhá muzika ☹ Nervózna je teda riadne, normálne už aj kričím po nej, proste niekedy mám toho už dosť a chodí za mnou skoro všade, urobím 3 kroky doprava a ona tiež. Niekedy ma totálne vydiera a prenasleduje, ale ináč je strašne zlatunká, len nech tie zubiská výjdu /dúfam, že potom to bude lepšie/. V noci je hore mini. 5 razy /to je ešte dobrá noc/, no a vždy musím dať MM. 😠

denduska, dobre to máte zariadené 😀 to ste aj tak prerábali? 😀

denduska
26. jan 2010

adi no my stale tak spolupracujeme...akurat ja vacsinou neviem co mam robit a on je zo mna nervny ale nepusti ma prec a musim pomahat a tak sa potom nakoniec vzdy pohadame 😀 aj na satelite sme sa pohadali lebo kedze bola zima tak sme si volali a on nemal volnu ruku tak si ma dal na reproduktor - no a ja som bola z toho cela het ako tam stupala ta kvalita - to pisalo take percenta - tak som kricala ako pri hokeji a on sa na mna nahneval ze ma ma na reproduktor a ze ma pocut na celu dedinu 😀 😀

Emmka je hrozny nervak ale uz si ju nevsimam, len ked nieco vyslovene nici...ale ked sa jeduje a vrieska, tvarim sa ze som hlucha slepa...

mirustek1
26. jan 2010

ada-a ako sa dari v skole?uz sa tesite tiez na vysvedcenie?no som zvedava,co jej napisu 🙂 prave prisla Klarka zo skoly tak ideme pista ulohy,lebo potom sa chce ist korculovat,este sa spytam ma tvoja Matka mobil,lebo nasa Klarka velmi chce,tak ja chcem jej kupit a moj muz nechce 😀

denduska-no vy ste museli byt zlaty,ako A JE TO,ti dvaja,moj muz v kuchyni nepomaha,aspon mi tam nezavadzia 🙂

mirustek1
26. jan 2010

napadlo ma,ze tu davno nebola ivet,ako jej dopadol ten vodicak,ci uz mala skusky????? 🙂

mirustek1
26. jan 2010

denduska.neboj,to druhe bude kludnejsie,vacsinou byvaju kazde ine,a ako pise aj ada,plati to aj na nas dve 🙂 neviem ako to ma jeliska,to sa este asi ukaze 🙂

ada11
26. jan 2010

denduska, tak to nemalo chybu 😀 fakt ako hovorí mirustek "A je to v 21. storočí" 😀 druhé mimi bude kľuďaska 😉

mirustek, tešíme sa na vysvedčko, Maťka je šikovná, no napriek tomu ju bolieva bruško, tak mám nervy 😠 je na to 100 % zo školy, nie každý deň ale dosť často ☹ mobil Maťka nemá a ani jej ho neplánujeme kúpiť, mne sa to zdá veľmi skoro, hoci aj jniektoré spolužiačky asi 2 majú, ale ja to moc neschvaľujem v tomto veku. Nech ešte podrastie 😀 potom o 10 rokov bude chcieť už auto, nie ? 😀 miruste, a aké by bolo tretie, keď prvé bolo kľudné, druhé nervavé ? 😀 😀 😀

mirustek1
26. jan 2010

no to tretie,to neviem ake by bolo,skute to vyskusat,aby sme vedeli 🙂 😉 tak ako si pisala,to iste hovori moj muz,ze nech nevidi,ze ma vsetko co chce,ale ja som zas taka,zeby som jej kupila vsetko co chce 😉 aby bola spokojna,viem ze to nieje dobre,ale ja sa viac tesim ako ona ...... 🙂

mirustek1
26. jan 2010

adi a preco si myslis ze zo skoly ju boli brusko,myslis ze tam ma niake nervy,a neskusila si jej spytat,ci sa niecoho neboji tam,alebo ci jej niekto zle nerobi,

ada11
26. jan 2010

mirustek, pýtala som sa jej, ale ona nič ☹ isto ju to bolí zo školy, Maťka prvé 2 roky v škúlke ráno vracala z nervov, a potom cez deň bola úplne OK, ale tie rána, katastrofa 😝 myslím, že je to aj z telesnej, lebo tam súťažia a jej sa to moc nepáči, neviem, či prehrala, alebo hrali nejakú skupinovú hru a brzdila to alebo čo, nepovie mi 😠 pýtam sa jej, či je to zo školy a ona, že nevie, takže to znamená áno 😕 ona je dosť taká citlivá 😠 pýtala som sa aj na nezhody medzi spulužiakmi, ale nič také sa neudialo, tak ja neviem prečo má neurózu ☹ snáď to prejde, vykryštalizovalo sa to po týchto prázdninách 😕 keď píšu písomku, tak nezdá sa, že by mala z toho nejaké nervy, ďalšia vec, ona mi ani doma koľko razy nepovie, že píšu, lebo na to zabudne 😀 uvidíme ako ďalej 😉 ale vždy keď je jej ráno zle, tak mám aj ja nervy 😠
no a s tým tretím, nezačnete najskôr vy? 😀 ja som taká vadná, ja viem, že 2 deti sú tak akurát, aj na naše fin. a bytové pomery, ale tá blbá túžba ešte niekde v kútiku duše je, ejjj ako ju len vyhnať 😕 heš, heš, heš. No kebyže som mladšia, tak ani neváham 😉

mirustek1
26. jan 2010

adi.a kolko ze mas rokov,ked vahas aj koli veku 🙂 umna uz ta tuzba nieje,aspon zatial,aj ked babatka sa mi pacia,tak my uz vobec neuvazujeme

ani nasa Klarka nema rada telesnu,lebo ona je taka pohodlna a vacsinou je asi posledna,a tiez je velmi citliva,a to nie je dobre,tak viem pochopit aj teba.Asi to bude tak ako pises s Matkou,ona vsetko velmi preziva,ale to je jej povaha a tazko to zmenis.

monikat75
autor
26. jan 2010

ahojte, ale ste toho popísali, normálne som mala čo robiť kým som vás dočítala a to niekedy za jeden deň jeden príspevok,ale radšej takto ako keby nepísal nikto 😉
my sme boli dnes s Veronikou u zubárky - blombovala jej už trvalý zub - no si predstavte, že mi tvrdí, že nemá dostatočnú zubnú hygienu, že preto sa jej spravil kaz už na trvalom zúbku, normálne sa ma to dotklo, pretože ja jej umývam vždy zúbky aj ráno aj večer, len výnimočne si umýva sama, ale viem, že aj ona si ich umyje dôkladne, hlavne že poznám ľudí, čo si zuby večer absolútne neumývajú, a ešte sa s tým chvália a potom idú ku zubárke a kaz za 5 rokov žiaden - no nie je to nespravodlivé 😠
a ešte nám zubárka povedala, že bude nám treba ísť do R. Soboty, lebo nad jednotkami jej musia prerezať uzdičku - to by ešte nič nebolo, ešte má jeden zub, ktorý jej už chcela vytrhnúť, lebo že je už celkom pokazený, samozrejme mliečny - a vrchol všetkého bol, že mi povedala, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť nosiť strojček, lebo má predkus 😒 a potom, že len ten má zdravé zuby, kto sa o ne stará, vôbec to nie je pravda 😒 no nič trošku som si uľavila, možno sa vám to nebude chcieť ani čítať ale ja mám lepší pocit 🙂

jeliska
26. jan 2010

ahojte ako moni aj ja si vas idem docitat 😉
nam uz odisla segra s malym a uz nam je aj smutno a uspavam malych teda muz a ideme kuk ordinaciu

jeliska
26. jan 2010

moni s tymi zubami to mozes umyvat jak chces ale ked je to dedicne tak s tym nic nespravite 😝 akurat to zlepsite ak umyvate od 6 mesiacov 😅 nam to zubarka povedala ze mozem cakat plomby aj u nasich lebo ja ich mam plno aj muz no uvidime 😖
inak baby co sa tyka tretieho tak my teda nechceme ale mozno raz ked budem mat 35 😀 😀 😀 😀

mirustek1
26. jan 2010

monikat-ja taketo reci neznasam,ako tebe dr.hovorila a uplne ta chapem, 🙂 ja ked som bola mala,bola som stale chora a v lekarni mi zle zarobili ATB,a s nich sa mi pokazili mliecne a kazili sa mi aj trvale,a tiez mi dr.hovorila,ze preto,lebo si ich neumyvam,a ja som ich drhla stale...... 😀 a taki vseliaki,co nepoznaju ani hygienu a maju krasne biele zuby 😀
ja idem s Klarkou v marci,tak som zvedava,co povedia a neboj,ten strojcek by ma vobec netrapil,ved teraz ich uz robia dobre 🙂