Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
2. feb 2010

ahojte tak my sme dnes desni, vcera vecer mala emmka take nervy, ze uz ju aj moj muz poslal niekam a to je co povedat 😅 akurat ze to nepomohlo vobec, myslela som ze len malo spala cez obed, lebo v noci spinkala fajn ale dnes je este horsia, uz ma teplotu zatial 37,0, vresti, pokakala sa strasne, ked som jej natrela dasna zacala sa rehlit a teraz je relativne kludna..takze duuuuuuuuuuuuufam ze su to zuby, natrela som jej aj vsetky potencialne stolicky lebo uz som zufala 😖

monci, je jednoduchsie si to objednat cez net, ja to tak vzdy robim, jednak my tu nemame lekaren a manzel nie vzdy stihne a zbytocne bude obiehavat cele mesto. Ale inak - v kazdej lekarni by sa mal dat dany liek objednat, to znamena, ze ak nieco beru od toho distributora, tak by nemal byt problem. Ale ja som pohodlna, ja objednavam cez net a pride mi postou 😀

mirustek1
2. feb 2010

mirka-tak tvojmu malemu akosi chuti pit,co by nemusel 🙂 😉

inak brucho je aj moj problem,od porodu sa ho neviem zbavit,aj som cvicit chodila,teraz cez zimu som to zanedbyla a este aj pribrala,len do brucha,ale od dnes zacinam cvicit........ 😀

ada11
2. feb 2010

denduska, mirustek, dodatočne všetko najlepšie vašim Emmkám 😉

denduska, ach....ako ty môže š fungovať 2v1 pri Emmke 😕 😕 😕 je proste náročné dieťa, minule som to čítala, že také deti proste sú 😕 veľa sily 😉

mirustek, ešte odpoveď na ten vek, mám 31 😠 😠 😠 ☹ ☹ , nie som až taká stará, ale nervy mi docháduajú čoraz častejšie 😝

cessy
2. feb 2010

ahojte??tu to neako prestava zit!!!
co sa deje??? 😕 😀 😀 😀

mirka099
2. feb 2010

ahojte
Moni ja som ten liek tiež kázala v lekárni objednať...nemal by to byť problém, lekárnici to berú ako samozrejmosť .. alebo mozes cez net, ako dendi spominala..

s tym obracanim flasiek..no jemu velmi chuti..pivovu obrati, a ak mu padne kvapka, urobi také hlasné aaaaaaaaaaa mnam 🙂 no ozran

mirka099
2. feb 2010

cessy teba vidim aj na fb 🙂 si aj tu?

cessy
2. feb 2010

mirka uz tam aj ideeeeeem
muzika mam doma tak som tu len na skok 😉

mirka099
2. feb 2010

halooo baby??? podte sem niektora...cessy sa nám zas vyfarbila a nechala ma samu..verili by ste? dala prednost svojmu muzovi v sprche predomnou !!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕
😀 😀 :- 😀 D 😀

denduska
2. feb 2010

ahojte, tak s emmkou sme mali rusny aj vecer ale potom sa ukludnila, akurat maminka ma hlavu na prasknutie
mirka inak ona tiez strasne lubi pivo, ked trosku nedavame pozor, tak aj v restike si normalne vezme pollitrak a obrati do seba...po ocovi 😀

adi, no asi preto fungujem, lebo ine nepoznam 😕 ...to je asi aj dobre, lebo by som to urcite horsie znasala kebyze prve babo ako med a druhe by bolo take 😀 ale mas pravdu, ona je high need baby ako vysita..ale aj tak ju lubim 😵

cessy
3. feb 2010

dobre ranko 😵

mirkaaaaaaa, no-no-no!!! nesmies hned vsetko prezradiť 😀 😀 😀

denduska presne tak, druhe bude menej aktovne a hyperaktivne dietatko, teda aj ti to prajem 😉

laurinkadanielka
3. feb 2010

ahojte babenky nejako je tu pusto aj u vas tolko sneži už je toho snehu dosť už by som prijala keby bolo teplučko 🙂 🙂 no aj my mame rušne noci aj dni a mala trošku hnačkuje a zubky nie a nie von 😒

cessy
3. feb 2010

mirustek???už?? 😕

laurinkadanielka
3. feb 2010

cessy tvoja kamoška je moderatorka v jojke je ti to nejaka rodina že som taka zvedava

cessy
3. feb 2010

lauri preco sa pytaš??? 😕

cessy
3. feb 2010

inak nejako tu je mrtvo......kde ste???
brodite sa v snehu???
mirka sa urcite venuje mužikovi..... 😉
denduska hlada psika po zahrade.... 😉
mirustek??uspavas??
a vsetky ostatne....

laurinkadanielka
3. feb 2010

len tak videla som že hu maš na fb medzi priatelmi

denduska
3. feb 2010

ahojte, my sme mali navstevu doobeda a teraz triedim muzovi papiere do studie 😅

a tu stale sype a sype a sype.....

cessy
3. feb 2010

aj u nas stale padaaaa...neviem kto to bude odhrnat 😒

denduska
3. feb 2010

no ale tu tak husto snezi ze sa neda ist ani von...
veru veru..odhrnat...ak prestane snezit tak ja a ak neprestane... 😅 😀

cessy
3. feb 2010

denduska ty a odhrnat 😕 😕 😕 ???? no..nechaj to radsej na mužika

denduska
3. feb 2010

no ved musim zhodnotit hrubku vrstvy a podla toho sa prisposobim....ale ako pozeram z okna tak som sa uz prisposobila 😀

cessy
3. feb 2010

denduska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma dobre pobavila...ty si aky prieskumnik 😎 😀

jeliska
3. feb 2010

ahojte 🙂 tak to u naszase prsalo 😠 😠 radsej mohlo snezit
dnes som pochodila same urady a na vecer chcem ist s kamoskou na spinnig somzvedava ci budem stacit 😀 😀 nechodite niektora 😕

cessy
3. feb 2010

nikto??? 😕

mirka099
3. feb 2010

ahojte... no ja mam dnes doma muzika doma, akurat vsak odbehol tak cakam na neho...

denduska
3. feb 2010

ahojte aj ja mam muzika doma, a kedze on je u nas vzacny ohrozeny druh tak Emmka sa nevedela od neho odtrhnut a isla spat az o 9. 😅 no akurat rube drevo...

denduska
4. feb 2010

krasne ranko, tak dnes som tu ja prva 😎 , Emmka sa celkom pekne vyspinkala tak dufam budeme mat aj kludny den uz konecne... zajtra ideme zasa na odber, tak drzte palce... dnes som vravela mojej mame do telefonu ze ideme zajtra robit Emmke pik-pik a ona vystrela rucku v lakti a ukazovala tam ze pik pik a zacala vzlykat, chudatko 😖 😢 tak ale sme dohodnuti s dokinou z novorodencov, tak verim ze to bude fajn!!!

ada11
4. feb 2010

tak ja som tu dnes druhá 😀

denduska, tak to máš pravdu, že lepšie to je kd máš prvé mimi "náročné" a druhé bude ako med 😉 jasnačka, že ľúbime aj náročné deti 😉 ja koľko razy po Anet už aj kričím /fakt niekedy sa inak nedá/, a potom keď je dobručká, tak si ju túlim a nadávam na seba, že som bola na ňu zlá 😠 a takto sa to opakuje i keď si poviem, že budem kľudná, ale proste sa to nedá 😝 mám nervy, keď mrnčí a piští a chodí stále za mnou /aj na WC/, a ja mám robotu, s Maťkou sa učiť...vtedy zlyhávam .... ☹ už som minule povedala, že to je taký malý vydierač 😀 no ale sem-tam býva aj dobručká . no keď som tie 2 dni v práci, tak s maminou je úplne super 😕 a ako počuje buchnúť dvere, tak sa to začína.... 😀 ale táááákto strááááášne ju ľúbim aj Maťku / keď im niečo je, tak si poviem, že nech vyvádzajú loľko chcú, len nech sú zdravé/

mirka099
4. feb 2010

ahojte som tretia 😎
dendi, adi prave vcer asom citala v mama a ja clanok o "narocnych" detickach... je to ozaj ťažké vychovávať také dieťa a treabana to neskutočne vela trpezlivosti... ako vravíš Adka, niekedy sa to predsa len nedá, ved vsetky matky su "len ludia" a nie stroje...

ja som včera čitala takú peknú vetu, že .. keď deti nič nerobia, tak robia neplechu 🙂

mirecka232
4. feb 2010

mirka099 maš pravdu