• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
moni ani by si neverila jak by ma potesil keby isiel :grinning: :grinning: :grinning: asi pojdem ja aj s detmi :sweat_smile: ale nevim co tam budem robit potrebuju iba zdravich chlapov
8. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeliska-asi uz je dlho doma,co?????treba zmenu.....ja si neviem ani predstavit byt doma s muzom cele dni :slight_smile: :grinning:
8. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirustek, inak aká náhoda, aj ja som už po prvom pôrode povedala, že jedno dieťa mi stačí, ani nie tak pre traumu z pôrodu ale potom som mala viackrát zápal prsníkov, takže som si užila, ale teraz som rada, že som sa dala mužovi nahovoriť a máme aj nášho Mareka :slight_smile:
8. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my uz neplanujeme mozno za 10 rokov xixixi preto som uvazovala a o vnutromater. teliesku ale citala som o nom strasne neg. sprav :angry: takze asi mi zostanu hormony :frowning2:
8. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek to hej vsak uz je to vyse mesiaca vsak furt sa hadame a lezeme si na nervy teda furt zacinam ja ale vsak mam aj preco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim jeliska,a nic si zatial nenasiel,aj tam v cechas sa zle asi teraz robota,ozaj on je cech ci slovak????ty si sa tam vydala? :slight_smile:
8. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikat-clovek rychlo na to zle zabudne,pri tych nasich drobcoch :slight_smile: :wink:
8. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je slovak on dosiel za mnou :grinning: :grinning: no nebolo mi dobre bez neho, teraz mam len same starosti je horsi jak elina :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ste tu niekto z Michaloviec?
8. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mas tretie dieta doma???? :slight_smile: :wink: mali by ti zvysit pridavky..... :wink: ako sa hovori,tazko s nimi,este tazsie bez nich...ci ako je to :grinning:
xxveronikaxx nie :wink:
cessy
:slight_smile: :slight_smile: to nevadí
8. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu z roznych miest, ale z Michaloviec ani jedna
8. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek to hej :grinning: :grinning: inak u nas je to tak, ze ja som asi za chlapa a tibco je za zenu aj elina mu hovori mami :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeliska-aj som sa zasmiala :slight_smile: :wink: ,tak nech ide na matersku...no skoda ze nema mlieko.... :unamused:
8. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy

No niekedy tu sú chcela som troška tu s niekým popísať ako sa inač máte?Aj tu ste niektorý tehotné?
8. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek hned by som ho poslala vsak este tri mesiace a moze ist :grinning: :grinning:
veronika je tu dendi
8. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aké veľké máš dievčatko xxveronikaxx?
8. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikat7Má 5 mesiace už veľká slečna je z nej :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli-no som zvedava,ako by to zvladol :grinning:
8. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, tak my tu máme trošku staršie detičky, akurát jeliska má chlapčeka takého maličkého, teda trošku menšieho 3-mesačného
8. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikat75

No moje je ešte maličké ale je z nej veľka slecna
8. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......jeliska a potom by si na vsetko uplne sama.....ako by potom fungovala rodina bez mamicky?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu zas nikto???
neako to tu poslednu dobu umiera :unamused:
8. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cessy a veronika vitaj medzui nami ako sa vola tvoja mala ?
cessy no to by som najprv vyskusala ci by sme aj fungovali :wink: :wink: mozno lepsie ako teraz :sweat_smile:
8. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak poobede sme boli v tom obchodaku a super akcie su, len keby bolo penazi :frowning2: ale eline som kupila sadu capicu s rukavickami za 90 cz a je to az do 4 rokov a je jej dobra uz aj teraz krasnucka
8. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no dnes akurat ked som mala viac casu na obed nam vypadol net a nesiel az kym sa Emmka nezobudila :angry: takze som popisala zas :sweat_smile:

no my sme sa isli dnes prejst do mesta, ale Emmka mala zas jeden zo svojich trucovitych dni, takze to bolo na.. a potom sme sli do potravin a sa tam najedla, tak mozno bola len hladna chuderka :sweat_smile:

veronika vitaj, hej ja som tehu teraz ale uz sa mi tu krati :wink: a dokonca som povodne vychodniarka, ach Kosice moje milovaneeeee :cry:
8. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja som sa dnes zas trapila z mocom,asi 2hod.som cakala,kym chitim do tej flasticky,lebo na sekundu som jej isle utret soplik a ona sa akurat vtedy vycikala na zem...skoro ma siblo.... :slight_smile:

jeliska-asi mas obdobie,ked ti ide drahy na nervy,to mavame asi vsetky.... :grinning:

veronika-vitaj.... :slight_smile:

denduska-ani si neviem predtsvit nahanat to tvoje male sidielko po obchodoch a este aj s bruskom..... :slight_smile:
9. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy???????????????????????????????????????? :slight_smile: :wink:
9. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek???????????????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused:
sme tu???alebo na fb??? :sweat_smile:
9. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok