• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
moni-tak to nespal moc,a stale sa mu neda vykakat,to je hrozne....chudacik :frowning2:
9. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko spinkal??
9. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cessy no tak mám takú dlhú čiernu saténovú sukňu a k tomu čieny korzet - to som si kupovala ešte keď sme mali len Niku, takže som musela schudnúť aspoň 1 a 1/2 kila - viac sa nedá ani za svet, lebo inak sa mi dala ledva zapnúť sukňa :confused:
9. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha.....ja mam tie rada ciernu

mirustek a vy sa kedy vratite???
9. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa chcela spytat na tie saty......

cessy-no co dobre papas::::::?????????????

denduska-ale uz sa ti to naozaj krati a kde budes mat Emmku,pokial budes v nemocke,ci s muzom???? :slight_smile:
autor
no spinkal iba hodinu a päť minúť, ale už som dnes volala známej, ktorá robí v lekárn a dala som objednať tú vlákninu pre deti, čo mi poradila mirka - inak ani ona tu už dosť dlho nebola - asi ešte prerábajú
cessy veď aj ty si minule spomínala, že ideš na ples - idete tiež túto sobotu - a čo si ty obliekaš?
my do nedele budeme,moj muz dlhsie nemoze :slight_smile: ale to mne staci az-az,na velku noc ideme zas :unamused:

ja zas nemam rada ciernu,este na taketo akcie moze byt,ale normalne nenosim tmave, :unamused: :slight_smile:
9. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek keksik kavenka a cajik.....jejda...ta moja dieta ........

monika ja som si kupovala saty a ideme az 20.2. mali sme si ist uz v januari, ale zrusili ples
9. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veru ciernu mozem :slight_smile:
9. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kavenka.... :slight_smile: :wink: nerob chutky,ja som vcera vecer normalne robila brusaky a dnes idem vecer cvicit,hadam sa premozem a pojdem a zajtra idem k tej dr.na to brucho...no som zvedava :grinning:
9. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek tak na to som veru aj ja zvedava :wink: potom mi das cez FB vediet :wink:

inak prave vcera som pozerala o neakych skoricovych zabaloch co zostihluju, hned po aplikacii o par cm..nepozerali ste to niekto???ale tu u nas to nikde nerobia...ja by som to veru vyskusala.
9. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja čiernu tiež inak veľmi nemusím, keď tak len takto na ples, mne príde veľmi smútočná tá farba a ja som dosť bledá, takže mi až tak nepristane
inak kávenky aj ja lúbim a s tými brušákmi by som aj ja už mala začať, ale sa mi tak nechce :frowning2:
9. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy-veru nevidela,ked tu je takychto moznosti malo,vacsinou v BA,ale kto tam bude stale behat :confounded:

ozaj o tej ivet,neviem stale nic.......ale nasla som jej t.c,tak neviem ci jej mam zavolat,ale ved keby chcela tak sa s nami vie spojit....
9. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cessy u nás robia tieto škoricové zábala v jednom masážnom salóne aj ja som už o tom rozmýšľala, hoci je to dosť drahé a je to vraj dobré hlavne na celulitídu
9. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no s tou ivet je to fakt záhadné, hádam je v poriadku :confused:
9. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni-kolko je to drahe?????keby som vedela,ze nieco urcite pomoze,hned idem :slight_smile:
9. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek ja by som asi tiez nevolala :confused: , inak napadlo ma ci nahodou nema problem s netom :confused: :confused: :confused:
9. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirustek teraz v eurách neviem presne koľko to stojí - ale pred takými dvoma rokmi to vyšlo asi na 1500 korún, lebo to nestačí absolvovať raz, treba tam ísť niekoľko krát - mne to vtedy tá masérka vypočítala na takúto sumu, čiže tipujem aj teraz, že okolo tých 50, možno aj 60 eur
9. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz emmka bola hore, tak som ju musela znovu ulozit
mirustek, na neviem, muz bude mat dovolenku v tom case ked mam termin, predtym aj potom tu bude svokra aj moja mama a keby sme sa aj tak netrafili ze on bude v praci a ja doma sama, tak si jednoducho musim zavolat sanitku (nastastie su to jeho kolegovia :grinning: ), nalozit aj Emmu a ju vylozia unho v robote...to dufam nenastane :sweat_smile:

kavenky bozeeee mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam uz sto rokov som nemala!!!
9. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momi ze aj par centimetrou pri jednom zabale odbudne :confused:
nevieš co to asi stoji????
cessy-ved prave,ci nieje odpojena,no ved uvidime,ci sa ozve :slight_smile:
autor
ale ešte som zabudla, najprv sa robí test tej škorice na pokožku, lebo niekto z toho môže mať alergickú reakciu, až potom, keď nie je alergia, tak sa to môže aplikovať
denduska-tak to mas rozplanovane,len aby si stihla aj sanitku volat :slight_smile:

monikat-tak to by nebolo vobec vela podla mna,ak by to fakt pomohlo.ale neviem ci je to aj na brucho,ja hlavne z neho potrebujem odrezat.... :grinning:
9. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no žienky, hoci nerada, musím vás opustiť, musím ísť učesať tú moju slečnu, aby bola kočka na tom zápise, tak pa, pa :sweat_smile:
9. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak drzime palce,a potom za to nezabudni niaku sladku odmenu dat skoro "uz skolacke"
9. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tou skoricou bolo vcera v damskom magazine :grinning:

no dufam ze nezacnem rodit z minuty na minutu, asponze dedina ma tu vyhodu, ze tu uz sa len najde nejaky sused co mi pomoze
9. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mi aj dopralo,idem to povesat :grinning: a asi zacnem aj zehlit :grinning:
9. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu asi sama....uz mam skoro polovicu pozehlene,idem dalej :slight_smile:
9. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosiel mi muz domov na obed, tak som musela vipnut net a venovať sa :wink:

moni ani mne sa to nezda vela :confused: a to je jedno sedenie tych 50eur??lebo hovorili ze treba 5-7 sedeni.
jeeej ja by som isla hned

denduska presne tam som to videla
:sweat_smile:
9. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:
teda dnes ste toho popisali. :wink: No moni ja som vcera videla krasnu barbiu aktovku z 990 cz na 220 cz taka bola krasna , ze som ju chcela Eline kupit :grinning: :grinning: :grinning: teraz sa oplatia kupovat, ked su take super akcie.
No my na ples nechodime :stuck_out_tongue_closed_eyes: naposledy sme boli este pred dvoma rokmi ale s muzom iba raz, inak chodila som iba ja sama a s vacsinou nejakym kamosom :grinning: :grinning:
Cessy aj ja by som taky skoricovy zabal brala , co som si dala predsavzatie, ze budem cvicit tie brusaky tak sa mi nechceeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: akurat ked zacnem tak vzdy po mne skace Elina a uz je po cviceni :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok