Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
26. jan 2009

INAC AKU MAS VAHU KED SA SMIEM SPYTAT 😀

denduska
26. jan 2009

vies ze ani neviem presne, asi 58..? pred tehu som mala 56 ale tie dve kila mi ostali, aj ked to nevidno na mne, muz mi vravi ze to je v prsiach 😠 a ty mas kolko, ked uz vyzvedas..? 😀

jeliska
26. jan 2009

ja mam 58 prave som sa u kamosky vazila ale pred tehu som mala 60 😀 😀 😀

jeliska
26. jan 2009

mimoch si vyssia odo mna 😠 😠 😠

jeliska
26. jan 2009

a kam pak si my zmizla?? ☹

denduska
26. jan 2009

ako vies ze som vyssia? ako aj som dost vysoka, ale ako to ty vies? 😀

jeliska
26. jan 2009

nooo mam svoj zdroj

denduska
26. jan 2009

cooo? noze prezrad ty tajna agentka

jeliska
26. jan 2009

ha to by sa ti pacilo to si necham pre seba ale ja som skor detektiv 🙂

jeliska
26. jan 2009

a ijac co mas nove mala poslucha? 😀

denduska
26. jan 2009

neodbocuj!!!! okamzite mi to povedz teraz nebudem spat, to mi nemozes urobit ☹ 😀

dnes bola dobrucka, nemozem na nu nic povedat 🙂

jeliska
26. jan 2009

jeeeeeeeeej ma porazi mala som rozpisany text a vsetko mi zase zmizlo 🙄 asi nevim tukat do klavesnice
elina bola tiez v poho okrem vecera isla spat az o osmej ale to asi preto ze sme boli do pol osmej u kamosov 😉 a pre mna za mna nespi hahahaha

denduska
26. jan 2009

jeli ty si fakt hrozostrasna, ved mi to povedz, aspon naznac prosiiiiim ta pekne 🙂 bud kamaratka 😅

jeliska
26. jan 2009

no dendi ale ja tu s tebou nebudem do rana to si nemyslui!!!!!

jeliska
26. jan 2009

no a co mas v plane na zajtra a ozik muza mas doma alebo ti beha
😖

denduska
26. jan 2009

muzik je na lyziarskom zajazde...skialpinistickom..dufam niekde nspusti lavinu, lebo by ma nepotesil 🙄

aj tak to este raz skusim...prosiiiiiiiiiiiiiim 😅

jeliska
26. jan 2009

a teba nechal doma s malou 😠 no pekne

jeliska
26. jan 2009

akurat mi volal tibco ze ide so zdenkom na pivo no krasa a ja tu trcim 🙄 😠

denduska
26. jan 2009

no ale tak ja som v kosiciach este u nasich, takze je to celkom v pohode, aj ked mi uz chyba......

ty si neoblomna ☹

jeliska
26. jan 2009

aha a kde byvas vkosiciach lebo co tu mam kamosku tak ona byva jak je to vase namesticko a ten kostol nevim aky taky velky

monikat75
autor
26. jan 2009

Ahojte Jeliska a Denduska už som tu aj ja
jeliska zatiaľ nezabral ten gél uvidíme zajtra
vy ste teda veľa nepribrali po pôrode a akú máte výšku
ja mám 168 cm a pred prvým pôrodom som mala 53 kg a potom sa mi podarilo dostať na 59 no a teraz som zo 73 zatiaľ zišla na 63.5 ale že vraj keď odstavím malého tak by to malo klesnúť o také tri kilá 🙂

monikat75
autor
26. jan 2009

inak aj ja rada maškrtím aj keď teraz tu so sebou nič nemám 😢

jeliska
26. jan 2009

ajoj moni teda ja som asi krpec ja mam iba 164 ☹

monikat75
autor
26. jan 2009

ale prečo by si bola krpec veď to je taká priemerná výška u žien - väčšiny tých 165 cm

jeliska
26. jan 2009

akurat som si pisala s kamoskou mojou byvalou susedou ani som ju nespoznala ale ona mna hej 😀 moni tak ja by som ti nieco dala mam este dalsi puding 😉

denduska
26. jan 2009

jeli, ja byvam na juhu..ale to je blizko do mesta a na namestie...no kto by to mohol byt.... 😕

monci no vitaj 🙂
ja mam 173 cm..asi tak nejak...no pred porodom som mala asi 71 kg...a potom dllllllllllllllllllho okolo 62 som bola nestastna, ze ako je to mozne....

jeliska
26. jan 2009

mimochodom ja som pocula ze popri kojeni zhadzujes a neviem ci aj potom 😖

denduska
26. jan 2009

to je pravda vraj kojenie je ako aerobik 😀

jeliska
26. jan 2009

dendi hned som si myslela ze mas okolo 170-175

monikat75
autor
26. jan 2009

aj ja mám jogurt v chladničke ale keďže nie som hladná nebudem sa provokovať ale inak ja nevie či aj vy ale ja som teraz asi preto že kojím strašne pažravá - hlavne na sladkosti, teda ja som vždy mala rada čokoládu ale teraz som na nej doslova závislá 😕