Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
17. mar 2010

cessy ja myslím, že ho môže nadúvať UM, keďže doteraz bol zvyknutý na materské mliečko, predsa len to materské je najľahšie stráviteľné 😉
no máš pravdu, veru nás to budí to jeho mrmlanie, aj svokrovci nechceli veriť, že si takto pohmkáva, kým nespal minulý piatok celú noc u nich, teraz už veria, tiež sa veľmi nevyspali 😝

cessy
17. mar 2010

halo tu nikto??ani denduska?? 😕 😕 😕 😕

laurinkadanielka
17. mar 2010

no aj ja som myslela na dendušku že by už išla do porodnice?aj ste postrehli že zajtra sa tu nebude dať dostať budu robiť tu novu verziu 😒

cessy
17. mar 2010

lauri ano ja som postrehla, budem mat abstak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laurinkadanielka
17. mar 2010

no ako to vydržime cessy čo ti mali buvka ty tu nebyvaš o takomto čase?



,

cessy
17. mar 2010

lauri som ale maly mi tu tuka, n takzcxcmklnyshbsssssssssssssssssssssssssssssxv b n mč
šf
rčz
XčJžIčJ

TAKZE SOM TU AJ NIE SOM

laurinkadanielka
17. mar 2010

no mali ti určite pomahal v pisani 🙂

cessy
17. mar 2010

lauri maly nespinka, len som potrebovala poplatit faktury, tak preto mam aj kona aj FB zapnuty 🙂 😉

laurinkadanielka
17. mar 2010

no aj ja nakukam kto je na fb a kto tu 🙂

cessy
17. mar 2010

ja uz musim, maly mi tu nervači ☹ 😒 😠

laurinkadanielka
17. mar 2010

tak ahoj aj mne tu už mala stepuje a jak sa pekne hrala

cessy
17. mar 2010

mne tu stale babre tymi malymi prstikami 😠

a co ste dnes robili???my sme boli poobede vonku hadam hodinu a pol, tak sa maly blaznil, ze ani neviem ako ten cas usiel

laurinkadanielka
17. mar 2010

no boli sme v meste malej kupiť papučky a potom aj vonku trochu nech už je teplučko lebo toto počasie ma depta

mirustek1
17. mar 2010

ahojte-dnes som tu nebola 🙂 ,mala som svokru,tak som pobehala trochu po nakupoch 🙂 🙂

cessy-tiez si mysli,ze to UM ho moze nafukovat,mozno sa mu zmeni aj stolica,hadam ho nebude zapekat 😀 a mne vypije vecer okolo 200-230ml

a fakt,denduska tu nebola,co je?????hadam nie je uz v nemocnici 🙂

jeliska
17. mar 2010

ahojte ja idem uz spat , dnes som bola uplne k.o. 😢 furt ma bolia tie mandle tak sa idem liecit, nic nemozem ani jest ani pit 😅
majte sa zajtra sa ozvem dobru nocku 😵

mirka099
17. mar 2010

ahojte..
ja a chvalim, mysim ze uspesne mozem povedat ze sme si odvykli...fuu vobec som tome neverila, lebo prve noci boli strasne..tak vytrvalo plakal.. no ale teraz je to uz dobre..ked si sem tam spomenie len ukaze ze neni duda, a je spokojny 🙂

dnes moj anti ovocny maly betar prvy krat papal kiwi... potom polievocku, hranolky, ryzu s masom..bol ako drticka 😀

veru denduska sa nam neozvala...a zajtra asi ficime na fb 🙂

mirustek1
17. mar 2010

jeliska-tak mas aspon dietu 🙂 😀 a dobru nocku 🙂

mirka-tak ste super,aj ja budem musiet asi s tym zacat,lebo Emka zacina byt asi zavisla 😀 posledne dni chodi aj cez den a vypytuje stale cumel a chce ho nosit aj von, 🙂

denduska
17. mar 2010

ahojte, niee este som cela, len som dnes nemala cas...aj teraz bezim, akurat zaspala emmka a mam tu ako po vybuchu 😠 😀
tak zajtra sa nam transformuje konik, dufam sa potom najdeme 😕

tak bru nocku 😵

mirka099
17. mar 2010

no dendi takze este stále kinderko 😀
tak baby, dohodnime sa ze keby sme sa nejak nenasli alebo keby sa niekto zatúlal, inštruktáž na Fb to istí 😅

monikat75
autor
19. mar 2010

ahojte baby, tak konečne po dvoch dňoch nám už ide koník, mi to normálne chýbalo 😉 som vás hľadala na FB, ale keď som ja bola, buď ste neboli, alebo ste boli mimo PC, potom sa chcem s vami dohodnúť, či sa presunieme s touto témou do súkromných skupín alebo nie - napíšte mi všetky svoj názor - buď sem alebo cez IP
ja som už včera aj dnes bola s malým už aj bez kočíka vonku, konečne sa dá aj u nás na dvore a aj po okolí, stále len chodíme obzerať všetkých havov v susedstve 😉 ale boli sme hodinu vonku a tak ho to zmohlo, že už skoro odspal s mužom na veľkej hojdačke 🙂 zaspal mi o 11.15 a spal až do 13.45, takže super - dve a pol hodky, na jeho pomery slušné 😉

mirustek1
19. mar 2010

ahojte-tak som vas nasla 🙂 a skoro sa mi sem nedalo pisat,lebo som zabudla heslo,ale asi na 5x som sa trafila 🙂
aj my sme boli dnes dobeda vonku,bolo krasne,konecne ide moje super obdobie a slniecko 🙂 ,dnes spi u nas Klarkina spoluziacka a zajra ide vecer Klaka zas k nim spat,sme doma same,moj muz isiel na vecerne lyzovanie a zajtra ideme vsetci na cely den 🙂

monikat-mne je jedno,kde budeme pisat,ako bude vacsina suhlasit,len sa ujednotme,aby sme sa vedeli pohhladat a nepisat
aj sem-aj tam 🙂

mirka099
19. mar 2010

Ahojte...aj nas dnes jarne pocasie vylakalo von, parada, a vytesujeme z tepla 🙂 tak sme dali korcue a sli 😅

moni za doooost dlhy cas sa nikto k nasej particke nejak neprirastol--- ja som aj za sukromnu, aj ked v podstate je to jedno..ale ked to tak beries na co nás ma čítať celý svet, nie 😅

cessy
19. mar 2010

aaaahojteeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ako ste sa malibez konika???mne konik nechybal, ale vy vsetky ano 😅 😅 😅 😅

monikat, ja som za sukromnu miestnost 😉

mirka099
19. mar 2010

jej cessy ahoj..tu si este?
musim ti este raz podakovat, kuraci raraskovia boli perfektni...konecne nejaka nova chuť, mnam... velmi nam chutilo 😵 uz sa tesim na dalsie fajnoty od teba 😅

cessy
19. mar 2010

mirka???

cessy
19. mar 2010

mirus asi tu????
to som rada ze van to chutilo, je to fain a jrdnoduche a rychle 😉

inak vsimli ste si funguje nam konik ako chat 🙂

cessy
19. mar 2010

mirka halo, ved som tu ☹ kde si??

mirka099
19. mar 2010

cessy, som odbehla..ako chat? nemusim nacituvat stranku aby pribudli prispevky?

cessy
19. mar 2010

asi by som si mala zmenit foto, maly alexo tam ma pol roka 😕 🙄 😖

cessy
19. mar 2010

nie nemusis, len odosles a ukaze sa ti to naspat, nemusis nic znova otvarat