• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
25. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri preco si smutna :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že tu nikto :frowning2:
25. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, mne sa tu nejak nechce písať, keďže sme už v SD, ale predsa aspoň s lelou by sme tu pokecali ale jej nikde
lela, kdeže si, čo máš nové?
25. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ale ostatne nevedia ze sme v SD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lauri alekdeze nikto.....ved som tu ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koceny... boze ci sa mi nechce ist spat...keby ste tu tak boli teraz :frowning2: ale vy isto hlasno chrápete v posteli, slintate na vankúš a kopete si mužíčkov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ked ja vas vsetky aj tak lubim :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no...o takom case uz vzdy spim, v poslednej dobe chodim velmi skoro

no aj ja by som tu vsetky lubila, len tu skoro nikto nechodi, tak budem lubit samu seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-aj ja som tu :slight_smile: ale vy tu nie ste :grinning:
len som sem nakukla,ci tu aj pisete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja som tu stale :angry:

neviem kde sa vy motate :angry:
26. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy kde si :frowning2:
26. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri no tu :unamused:
26. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz táto téma vystihuje podstatu.. že HLADÁM ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, ešte si tu, aj ja vás hľadám a nikde nikto - ani tam ani tu :frowning2:
26. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no ahojte davno som vas nebola pozriet co mate noveho
27. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lela vidim že si si založila novu temu tak ti prajem nech ti to vyjde a najdeš si kamošky
27. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela zas nova tema???neako som nepostrehla, este ti ju nezavreli??? :wink:

ahoojte, no ja stale hladam, ako sa mate??? :wink:
27. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja hľadám mamičku, ktorá by chcela ísť v lete s dieťaťkom k moru a hľadá si tiež spoločnosť.Ozvite sa, ak nechcete ísť sami :slight_smile:
27. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo,kde ste vsetky poschovavane???????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus-aj ja chcem ist k moru,ale aj s muzikom,nech sa mi postara o deti :slight_smile:
27. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja tiez len s muzikom a pripadne s dlhorocnymi priatelmi...neviem si predstavit dovolenku s niekym, koho tak kratko poznam,sorry :confused:
27. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek a kam teda ideme tento rok???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurinkadanielka dik za podporu v teme vies nietory nevedia co je to mat choreho cloveka doma nevedia pochopit ako sa moze niekedy clovek citit ked ma taketo starosty :unamused: to uz je z mojej strany posledny pokus si najst v teme taku kamaratku co vie o com pisem a ked zavru tak ju zavru
27. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta nehanam,utekas mi....
cessy-tak,tak,no ja by som keby vyslo to Turecko,a muzika som uz oboznamila,ale uvidim,co bude zaujimave a za dobru cenu,okolo 10,juna volne.............aj ty uz rozmyslas???
27. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela-drzim ti palve,nech ti to vyjde.... :slight_smile:
27. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek no jasne ze rozmyslam, ale tento rok bude zas asi len chorvatsko.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

na turecko asi tento rok nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,koli tej stavbe, vies :wink:
27. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ak moja kamoška ide do turecka a tieš niekedy v juni nahovara aj nas no ja neviem
27. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela aj ja, clovek asi nepochopi ked nezazije :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy nechapem ako to myslis
27. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase tu??????
ale ve v chorvatsku je krasne,moj muzik by isiel tam hned,ale ja chcem vyuzit,ze ma Emka este teraz zadarmo letenku,a tiez neviem ako vyjdu peniaze,pri mojich nakupoch....idem sa zacat krotit :slight_smile:

laurikadanielka-ak mate prachy,tak chod,ja by ani nerozmyslala :slight_smile:
27. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok