Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jarka0
12. máj 2010

ahojte baby ako sa dnes máte ? ja nič moc vonku prší . som na nervy ako pojdeme teraz von s malou ? tá bude zlá že musí byt vnútri. ☹ dajte tému čo robit v takom prípade. 😉

cessy
12. máj 2010

jarka ahoj, ja som prave volala kamoske nech dojde aj s malym a o poobedie mame postarane...deti sa zahraju a my sa porozpravame 😉

lela83
12. máj 2010

😎 cessy,ale da sa pomaly 😎 A ti? 😎 Ako? 😎

dadqa86
12. máj 2010

lela:Ja uz som vytvorila novu temu tu..

lela83
12. máj 2010

dadqa super vymislene len budeme pendlovať tu a na mailoch bude to aspon zaujimave 😎

cessy
13. máj 2010

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vy ste este nepochopily ze zakladat nove temy sa neoplati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja som tu uz viac ako rok, hadam pomaly aj dva a potrebu zalozit novu temu som veru nemala. ved je tu tolko toho na vyber......vytvoris jednu, admin tu ju zrusi, vytvoris druhu, zas to iste, zrusia ti ju a potom adminky pojdu po tebe....k comu to je..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 8-

dadqa86
13. máj 2010

cessy:Mam svoje dvovody preco som zalozila novu temu a sukromnu..... pozri sa nemam nic proti vam co ste tu v tejto teme ak chcete mozte ist k nam,ale naozaj mam svoje dvovody o ktorich momentalne nechcem hovorit 😒 takze sorry

lela83
13. máj 2010

😎 Dadqa 😎 Ejha 😎

dadqa86
13. máj 2010

lela:Co si tim myslela ze ejha? 😕

monikat75
autor
13. máj 2010

ahojte, babenky, kdeže ste všetky - naše stálice 😉

lela83
13. máj 2010

😎 Dadqa chod do tvojej temy tam som ti to napisala 😵

dadqa86
13. máj 2010

lela: uz som aj odpisala

mirustek1
13. máj 2010

ach jaj,po dlhej dobe som sem nakukla,vitam nove clenky,ale uz asi su aj vo svojej teme 😒

cessy a mirka-ale,ale vy matematicky.... 🙂 🙂 🙂 ja vam velmi dobre rozumiem,mne sa veru niekedy vecer uz nechce ani pocitat rovnice🙂 🙂 🙂

dadqa86
13. máj 2010

mirustek1. Nie len vo svojej teme ja sem chodim 🙂 sak tam kludne mozte ist ak chcete ja proti tomu nemam nic 😉

jeliska
13. máj 2010

ahojte teda tu sa to nejak rozbehlo 😅 inak neviem preco tu vypisujete o svojej teme 😅 vsak bud pisem k veci alebo idem do tej svojej 😖 a nie tu lanarcit , aby sa baby pridali do nejakej novej..............vsak ten to chce si temu najde aku potrebuje
cessy a mirka tak aby som ja nebola od veci tak my sme matiku uz mooooc dlho nepreberali ,ale tusim som sa dala inspirovat od vas a musim to zmenit 😀
inak baby uz mate nieco pre drobcov kupene k 2 rockam ?Ja furt rozmyslam co take pre Eli, vcera sme jej kupili helmu tak to ma predcasne 😨jeden darcek

dadqa86
13. máj 2010

Pozri sa ja tu pisem preto lebo tu mam tiez kamaratky a vo svojej tiez tak preco by som nemohla byt aj tu aj tam...zakazane to nieje 🙄

dadqa86
13. máj 2010

a okrem toho ja ich nelamarim aby isli ja som len napisala ze ak chcu tak mozu ze ja proti tomu nemam nic... takze asi tak...

lela83
13. máj 2010

😎 Jeliska prilba je dobra kupa ta sa využije aspon 🙂 Dadqa servus 😎

dadqa86
13. máj 2010

lela:Ahooj

lela83
13. máj 2010

😵 Dadqu zas si tu? 😵 Kde ťa ešte človek nestretne? 😵 Juj 😵 No už idem tam kde som pisala 😵

dadqa86
13. máj 2010

lela oki mnoo som tu 😉

lela83
13. máj 2010

Dadqa ved ti si všade ja ťa len nahanam no už som to spravila čo som ti pisala

dadqa86
13. máj 2010

😉 tak fajne..ja uz som ti aj odpisala na IP

lela83
13. máj 2010

😎 Dadqa ok? 😎 Ved už to poznaš 😉 Tak neskor 😎 Moj nazor vieš 😎 ok?

dadqa86
13. máj 2010

😕 😅

lela83
13. máj 2010

dadqa 😉 ako moja? 😉 už si to počula? 😒 je to.................................. 😔

dadqa86
13. máj 2010

ujde to..celkom len ma nejako boli hlava 😕

lela83
13. máj 2010

aj mna volako boli hlavička a hnusne pršiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lela83
13. máj 2010

a hrmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

dadqa86
13. máj 2010

u nas nee je tu fajne