Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
14. máj 2010

ahojte my sme riešili rovnice dnes ked sa buvalo 😀 😀 😀 😀aj tak sa da 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
14. máj 2010

lauri super 😀 😀 😀

cessy
14. máj 2010

jeeej lauri, ked je muz doma tak jasne ze sa da.....ale co ty nasi pracujuci m..... 😀 😀 😀 😀 dobiehaju to vecer 😀 😀 😀 😀samozrejme ked nezaspia 😒 😠 😠 😠

laurinkadanielka
14. máj 2010

no ved moj bol neska doma inač chodi až večer domov a strašne narobeny len s malou masirujeme 😀 😀 😀

mirustek1
14. máj 2010

presne tak,este keby bol niekedy doma 😀 😀 😀 😀

mirka099
14. máj 2010

kuk 🙂 je tu este niekto?

dadqa86
14. máj 2010

Ahojte 🙂

cessy
14. máj 2010

mirka sup sup do postielky.....muzik caka.......alebo je v praci????
ja uz idem som tu len na moment tlacila som neake fakturky, tak som len nakukla 😉

peknu noc prajem vsetkym, papa

jarka0
15. máj 2010

ahojte baby prajem vám pekný den 🙂 🙂 🙂

mirka099
15. máj 2010

Dakujeme Jarka, nápodobne 😉 🙂

cessy
15. máj 2010

ja tiez......nic nove.....

jarka0
15. máj 2010

no a dnešný deň je pomaly zanamy 🙂 ale tie dni ale utekajú ani sa nenazdáme a už príde ten deň D 😀

monikat75
autor
15. máj 2010

ahoj jarka, akurát som pozerala tvoj fotoblog, Ninka je zlatučká, taká bacuľka 😉
veru máš pravdu, dni nám utekajú, veď mne sa to zdá nedávno, čo som porodila Mareka a v júli už bude mať 2 roky, veľmi rýchlo to ubehlo 😉

jarka0
15. máj 2010

velmi pekne ďakujem veru malá má rok a pol a už váži 15kg.mam čo nosiť.no tak to áno strašne ten čas letí ja to vidím na malej a to som si nemyslela že to tak rýchlo prejde ved len nedávno som ostala tehotná s malou a tá už má rok a pol a ani sa nenazdám a už príde druhé bábetko strašne to letí 😉

cessy
16. máj 2010

jarka fiha, tak to ma peknu vahu, nas maly ma asi 12kg.
jej a budete mat druhe... 😅

jarka0
16. máj 2010

ahoj cessy no veru to má peknú váhu 🙂 áno čakáme druhé bábetko v oktobri ešte zatial nevieme že či to bude chlapček alebo dievčatko ale to je v podstate jedno len nech je zdravučké 🙂

cessy
16. máj 2010

no presne tak,najdolezitejsie aby bolo zdravucke. jeeej ja som tiez narodena v oktobri, ale az 31 😅

jarka0
16. máj 2010

cessy ja mám termín 17 ale čo ty vieš ked budem prenášať tak dlho ako to bolo pri malej možno porodím 31 ale dúfam že nie teda nie že by to nebol pekný dátum ale tak dlho nemienim byť tehotná ten koniec a to čakanie je na nervy ved to vieš asi aj podla seba však? 🙂

cessy
16. máj 2010

no viem, ale ja som chodila dlho do prace, ja som si to ani moc neuvedomovala, len mi brusko zavadzalo......ja som sa aj na porod chcela ist zaviest sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarka0
16. máj 2010

tak to je super 😀 ja som mala rizikové tehotenstvo ja som bola na začiatku v nemocnici a potom až dokonca doma to boli časy dlhé a nudné ☹ a teraz pri druhom sa teším ale mám aj obavy aby bolo všetko v poriadku čo aj budemusím mysliet pozitívne 🙂

cessy
16. máj 2010

no tak to mi je luto, ale hadam pri druhom to bude ok a budes pekne doma 😉 presne tak treba hlavne pozitivne mysliet 😅

cessy
16. máj 2010

tak hadam ani ziadnu dovolenku neplanujete, pravda 😕

cessy
16. máj 2010

mala ti teraz spinka????mne spi od 12:15 a uz cakam ze sa asi za chvilku aj zobudi......juuuuj co budeme poobede robit 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ja chcem slnko 😠 😠 😠

jarka0
16. máj 2010

no veru len treba pozitívne mysliet .nie na dovolenku sa preistotu nechystáme ☹ áno malá mi spí to je teraz také ticho 😀 aj ja čakám že sa zachvílu zobudí.aj ja chcem slnko vela slnka 😎 😎

cessy
16. máj 2010

ja mam alexa uz hore....a co teraz???? 😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jarka0
16. máj 2010

no tak to je správna otázka čo robiť s malími detičkami doma keď stále prší a prší? ☹

cessy
16. máj 2010

my sme sa doma hrali a potom sme isli do pekarne na chlebik, maly sa vobec nepocikal, vydrzal to 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moj velky chlapcek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laurinkadanielka
16. máj 2010

cessy to je dobry clapček a mamina šikovna že ho to tak rychlo naučila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
16. máj 2010

juuuj jak sa tesim, dnes bez nehody a uz sa ani tak casto nepytam ci chce cikat, uz som si fakt pripadala ako papagaj.

mirka099
16. máj 2010

ahojte
cessy super, vidis ako vam to kratko trvalo....super, alexko je sikovny 😎 tesim sa aj za vas 🙂