Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
18. máj 2010

ahojte, kdeže ste všetky 😉 treba oživiť tému, už 2 dni nič ☹
jarka a dadqa kdeže ste? a vy babenky moje ostatné 😉

jarka0
18. máj 2010

ahoj monikat tak ja som tu 🙂 a čo sa týka novej témy tak navrhni novú ja sa potom pridám 🙂

monikat75
autor
18. máj 2010

jarka, len tak, ako si prežila deň a pod. ja som dnes s deťmi bola po dlhom čase vonku, konečne nepršalo a už aj dvor nám celkom preschol, síce fúkal vietor ale aspoň svietilo slniečko, tak sa deti trošku vyšantili 😉

dadqa86
18. máj 2010

monikat:Aj ja som tu len trosku nevyditelna 🙂 ako sa mas a co mas nove? 😉

mnamko
19. máj 2010

Ak si chcete písať môžemsa pridať ,aj keď už mám veľké decká a iné starosti ,dcéra bude mať v auguste 18,končí učňák ako kaderníčka a chce ísť na nadstavbu a synátor tento mesia má 19. ,končí odbor kuchára momentálne som ho vyšupla na Krétu,aby sa spametal a zistil čo je život,a že tá zlá mama nie je ani tak zlá,

dadqa86
19. máj 2010

🙂 😉 mnamko:Ahoj a vitaj

mnamko
19. máj 2010

Ahoj,dadqa,čítam si aj iné stránky a teba poznám aj z témy tehotná po potrate,dúfam,že ti to už nabudúce dobre dopadne,ja som tiež po deckách potratila s druhým manželom/prvý zomrel,keď mali decká 3r.a2r./ a aj som mala mimomaternicové,potom som čítala jeden článok o chlamýdiach a dala som si urobiť testy a mala som ich aj muž,takže moje dlhoročné problémy s mechúrom liečené urologickým čajom a nejakými liekami boli zbytočné,takže teraz si už štyri roky nedávame pozor a pravdepodobne som neplodná a nemám po mimom.t. vajcovod.Chlamýdie sú svinstvo.

dadqa86
19. máj 2010

mnamko:Mnoo ja este konecnu diagnozu nemam teraz cakam na mrchu ked mi konecne pride musim ist ka krv a uvidime co bude dalej ako budeme pokracovat...Ja len dufam ze ma uz konecne daju do poriadku aby som mohla kludne a stastne donosit ☹

jarka0
19. máj 2010

Ahoj dadqa:prepáč že sa miešam do tvojho rozhovoru s mnoo ale velmi ma to zaujalo.a verím ti že to čakanie je na nervy a že je to dosť aj stresujúce viem to aj podla seba. my s mojim mužom sme si prežili svoje.to by som mohla rozprávať celé hodiny toľko liekou a inekcíí čo som brala tak to by bolo veľa aj na slona aj umelé oplodnenie a nič až sme sa stým pomaly začali zmierovať že nebudeme mať deti a začali sme uvažovať aj na adopciu ale povedali sme si že skúsime ešte raz umelé a už bolo všetko vybavené aj s poistovnou no a čo sa nestalo zostala som tehotná ani sme nemohli tomu uverit ale bolo to tak velmi sme sa tešili ale aj báli celé tehotenstvo skoro sme prišli o dieta ale chvala bohu je živá a zdravá má už rok a pol.a teraz čakáme naše druhé bábätko čo sme už neverili že sa nám podarí mat dalšie ale predsa .a teda viem že aké to je ked žena túži po dietatku a nedarí sa moj muž to tiež zle znášal ale žena to nesie tažšie on si nevedel ani len predstavit čo cítim a preživam ale zvládli sme to 🙂 a chcem ti povedat že velmi ti držím palce aby sa vám to podarilo 🙂

jeliska
19. máj 2010

Ahojte a vitam nove babenky 🙂 drzim paste pri snazeni🙂))
cessy teda to si dost rychlo oducila alexika nam to trva a trvaaaa 😅 niekedy sa podari bez nehody ale na vo si netrufam ist bez pleny 😅
inak uz konecne hlasili nejakych 22 stupnov cez vikend tak sa tesiiim , lebo to pocasieje take pochmurne a potom sa to prenasa aj na mna 😝 😝
ozik vy stalice co je s adou ? Nejako sa dlhooo neozvala 😅

dadqa86
19. máj 2010

Ahoj Jarka....Nie v pohode nemusis sa ospravedlnovat 🙂 Mnoo mas pravdu je to dost na nervy a u mna dost na psichyku niekedy mam pocit ze uz to nezvladam...Teraz musim cakat na mrchu kym mi dojde aby som mohla ist na krv zase 1-Juna mam ist na hematologicke vystrenie som objednana...ja uz len dufam ze sa konecne najde ta koncova diagnoza a ze budeme vediet preco vlastne nemozem donosit male ☹ .....A dufam ze sa dokotorovi podari vyliecit a ze sa to da do poriadku 🙂 vsak uvidime co bude dalej a ako to dopadne...Akoze aj moj manzel mi psichicky pomaha,ale ako si aj napisala muz si nevie predstavyt co zena citi a ake to pre nu je...sak uvidime,ale tak v pohode mnoo som rada ze si sa ozvala 😉 a dakujem 🙂 kludne sa hockedy ozvy ja budem len rada 🙂 😉

mnamko
20. máj 2010

Ahojky,ja som mala zas večer,volala mi mama jedného chalana,že či viem čo je z Milošom/môj syn/ja že nie,a ona že skolaboval v robote /na Kréte/ začali mu tŕpnuť nohy, ruky,ústa tak ho vyšetril doktor ale z čoho to mal neviem,ale až včera som sa dozvedela,že sú v hoteli ubytovaný v pivničných priestoroch bez okien,majú síce klimatizáciu ale s tej sú všetci chorý.
Plačú tam ostatný ,že chcú ísť domov,lebo v robote sa im Gréci posmievajú,hovoria na nich grécky a nie anglicky,našťastie môj syn robí v Thajskej reštike a jemu sa tam páči,ale keby chceli ísť domou pred skúškami,tie sú 14.júna zaplatiapokutu 800eur.Synátor mi poslal fotku izby no hrôza,tak som sa bola v škole sťažovať ale učiteľka čo ich tam doviedla príde až zajtra do školy tak tam idem a som zvedavá čo bude hovoriť,tak ma bolí hlava že až.a ešte pikoška majú robiť 6dní po8hodín,jedeň deň voľno a jeden chalan sa pýtal kedy bude mať voľno tam mu grék povedal dobre teraz budeš mať 3dni voľno a potom budeš ťahať 25dní v kuse,fajné robia si s nimi čo chcú,a mi im požičiavame peniaze,mlátia sa tam gréci v kuchyni až tečie krv

jarka0
21. máj 2010

tak to ma mrzí dúfam že bude v poriadku?budem držať palce 🙂

mnamko
21. máj 2010

Jarka0-no včera bol na kontrole,chcel doktor aby išiel na EKG ale odmietol,veď by sa nedoplatil,som zvedavá ako to dopadne dnes v škole,čo mi povie učitelka,a ja že bude chvílu doma klud,najhoršie je že je to taká diaľka,somzvedavá na účet telefónny-
Pekný dníček,konečne vychádza slnko

jarka0
21. máj 2010

mnamko : tak to ti verím že je to najhoršie a to čakanie tiež a čo sa týka toho účtu tak to ma mrzí aj za teba ☹ no už bolo načase aby vyšlo slniečko aspoň to spraví radosť aj tebe pekný deň a neboj bude to všetko ok. 😀

mnamko
21. máj 2010

prišla som zo školy,ubytovanie sa bude riešiť,aspoň to

dadqa86
21. máj 2010

🙂 tak aspom nieco sa vyriesi mnoo ja ti kazdopadne drzim palce 😉

dadqa86
21. máj 2010

A inak ahojte 😅

jarka0
22. máj 2010

ahoj dadqa 😅

jarka0
23. máj 2010

Ahojte baby ani nepíšete čo máte nové ☹

dadqa86
23. máj 2010

Ahojte 🙂 je tu niekto? 😕

jarka0
30. máj 2010

ahojte baby ako sa máte ?ja sa mám celkom dobre .dlho sem nikto nič nenapísal ☹

cessy
30. máj 2010

@jarka0 ahoooj, no bolo pekne slniecko tak sme vsetok volny cas travili vonku, teda aspom ja s maly. neviem ako ostetne...
a ten dazd ma uz nici, nech je opat teplucko 🙂

jarka0
31. máj 2010

ahoj cessy aj nám sa velmi páčilo ked bolo slniečko chodili sme s káričkou na zmrzlinku malá sa strašne lúbi vozit s karičkou 😀 veru nech je opet teplúčko lebo ked prší tak sme stále vnútri zavreté a malá je potom zlá ako čert ☹

sanvean
31. máj 2010

Aj ja chcem kamaratky.....: 😨

cessy
31. máj 2010

@sanvean tak sa pridaj a pis...cokolvek comas na mysli 😵 😵 😵

sanvean
31. máj 2010

hmmmmm,idem pozerat film s mojou laskou 🙂 ale pridem 🙂....

jarka0
5. jún 2010

ahojte 🙂 konečne máme krásne teplučké slniečko 😀 velmi sa s toho tešíme 😀 a inak sa máme ako maminky? 🙂

ivet100
29. jún 2010

ahojte, konecne sa monikat mozem s vami opat spojit, za ten polrok, co som nemala k dispozicii notebook sa toho vela udialo a ja ani nejdem vsetko citat,lebo to by nemalo aj tak zmysel, tak budem nadvazovat na temy o ktorych sa budete prave rozpravat. Pozdravujem vsetky nove maminy,ktore este nepoznam 🙂

mirka099
30. jún 2010

Ivet vitaj 😉 ako sa máte? Čo malý Tobiáško? Ešte je taký šinter? 🙂