Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
30. jan 2009

ja tu sooom 😉 uz spinkate spankom spravodlivych?

jeliska
30. jan 2009

nespinkame kukam tv 😉

jeliska
30. jan 2009

a vy ste uz zaspali

denduska
30. jan 2009

hej pred chvilkou..aj Eli kuka? 😀

jeliska
30. jan 2009

no eli som nakojila a teraz si idem otvorit pivko 😝 dala som si cokoladu a skoro som ju celu zjedla 😀 😀 ale nakonec mi stvrt zostala 😅

denduska
30. jan 2009

ja som zas na to pivko zabudla, dam si zajtra...emmka sa zas nejak mrvi, neviem co to je v poslednej dobe, zeby ten zub furt...?

jeliska
30. jan 2009

no a uz jej vysel

jeliska
30. jan 2009

inac kukam blbi a blbsi na prime mate ju?

jeliska
30. jan 2009

dala by som si aj za teba pivko ale mam len jedno 😒

denduska
30. jan 2009

tuna nasi maju ale my doma nemame 😠 ale ja som aj tak pri emmke tak nemozem kukat.. no tak ti poslem to moje, ja mam tusim dve 😀

jeliska
30. jan 2009

vsak mne staci to je jedno a co sa nevenujes mamine 😕

denduska
30. jan 2009

bo ja som na poschodi a nemozem tu nechat emcu samu....mamina jej aj tak robi meninovu tortu 😀 ktoru spapam ja 😀

jeliska
30. jan 2009

aha no vyborne to aj ja by som chela 🙂 a ema este nespi

denduska
30. jan 2009

hej ona spinka....ale proste tu musim byt bo nasi maju taky dom, co povodne nebol mysleny ako rodinny a to tu su normalne 2 byty a chodba a hore este jeden pidibyt kde sme teraz my 🙂

jeliska
30. jan 2009

aha no to by sa ti zisla chuvicka alebo jak sa to menuje 😖 a nechcela si byvat nadobro s rodicmi alebo sa ti nepaci v ko? alebo muzik je z teplic?

denduska
30. jan 2009

nie my sme obaja z kosic, ale on dostal v martine fasa robotu...
a ja mam super rodicov ale uz som si odvykla od spolocneho byvania 😀 tak na par dni je to super, ale viac nie, takto si aspon nelezieme na nervy 😅

jeliska
30. jan 2009

no takto presne aj ja staci mi ked pridem na take 2 tyzdne ale potom uz si ideme na nervy 😀 martin je kolko km od vas?

denduska
30. jan 2009

od teplic? no od teplic 22 ale my byvame na dedine teraz pri tepliciach tak od nas to bude okolo 28 asi... hrozne kocka z mesta, a teraz som sedlacka 😀 😀 ale inak v pohode, fajn ludia su tam...

jeliska
30. jan 2009

vsak aj ja som dievca z mesta a ked sme sa stahovli s nasimi nedaleko tt tak som to nemohla rozdychat no vsak aj preto som tu v ph 🙂 inac to sa nacestuje ked este nemate auto tusim si spominala to chodi busom 😕

denduska
30. jan 2009

nee, my mame autiak...ja vravim ze velky jak krava...ford focus c max a aj tak sa nevojdeme ked ideme este aj s tym psiskom nasim co cely kufor obsadi tak este mame aj truhlu na streche.... 😀

jeliska
30. jan 2009

jeeej my si chceme kupit focusa ale normalneho uz som bola na bazare ale ked ten moj pako zase nespravil skusky tak nic z toho a akeho mate havina 😀

denduska
30. jan 2009

bernsky salasnicky....asi taky 55 kg ma 😅 ale zlaty nas nadherny 😎 teda ona... my sme tiez kupovali ojazdeny, na novy nemame 😝

jeliska
30. jan 2009

ten je krasny ma ho moj kamarad ale byvaju takych 100 km od ph ale ked ta pojdeme tak sa vzdy nanho tesim tak super potom mozte zobrat aj havina k nam 😉

denduska
30. jan 2009

no to je taky super pes aj k detom...len vcera mi tu prdela celu noc tak to iny brutal bol 😅

monikat75
autor
30. jan 2009

Ahojte poslušne hlásim príchod 🙂

monikat75
autor
30. jan 2009

jeli dendi kde ste zmizli ja som prišla a vy ste odišli 😲

denduska
30. jan 2009

ja som tu este, neboj... 😉 no pochval sa aky bol den?

jeliska
30. jan 2009

ahoj moni co noveho u vas doma? deni tak to ti nezavidim,
akurat som pridala nejake new fot o a idem kojit znovu 😝 😀 no neviem strcila som jej dudlik a tusim spinka 🤐

jeliska
30. jan 2009

no neislo mi dat tie foto musim potomupravit format vobec s tym nevim 🙄

ada11
30. jan 2009

ahojte kočky, tak my zase s Anet čakáme na muža - má poobednú. 😉