Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
10. feb 2009

a odkiaľ si felicia, ak sa môžem spýtať

tinesa
10. feb 2009

z banova.....som novacik....

monikat75
autor
10. feb 2009

ahoj tinesa -vitaj 🙂

jeliska
10. feb 2009

ahojky akurat som uspala elinu dala si kasu a spi jak babo 😀
vidis moni ja som si myslela ze mas dve male slecinky no to som si ta pomylila s adou 🤐 idem kuknut ake mate nove foto
ahoj tinesa 😉

jeliska
10. feb 2009

moni tak mate pekne fotecky a uz nosi rifle ?Nas este nemala ale ma rifove satky ale az na jar 😢

monikat75
autor
10. feb 2009

jeli ja som si myslela, že si si ma pomýlila s Aďou, ale inak aj Marek len v nedeľu dobral antibiotiká, veď oni sa mi moje detičky vystriedali s tými chorobami 😖
no ešte Marek nenosí rifle, zatiaľ len dupačky, aj tieto sú mu veľké, to sú zdedené po Veronike, ale som mu ich len tak skúšala, lebo to je veľkosť 80 a on nosí teraz 74 tak som chcela vedieť, že aké sú mu ale ešte musí trošku do nich narásť - no a keď som ho už poobliekala, tak som si spravila foto - a hneď som ju aj doplnila do albumu 🙂

monikat75
autor
10. feb 2009

inak jeli aj mne Marek zaspal a tiež som mu chcela dať kašu ale som nestihla lebo už bol taký unavený ale určite sa ešte zobudí kým zaspí tak na dlhšie tak potom mu skúsim dať - zatiaľ som mu dala len raz a vtedy zjedol len asi 5 lyžičiek uvidím dnes či spapá viac
a akú kašu dávaš - ja som kúpila sunarku na dobrú noc - ryžovú s banánmi - a ozaj spí ti Eliška lepšie keď spapá kašu alebo aj tak ju musíš dosť často v noci kojiť

jeliska
10. feb 2009

no musim aj tak kojit ona ide spat o 19,00 potom sa budi po 22,00 ale niekedy aj o hodinu aj ked jej dam kasu a este som ju k tomu dokojila

jeliska
10. feb 2009

inac napr. vcera a predvcerom som jej nedala kasu lebo uz mi spala od pol sedmej a zobudila sa az o jedenastej no tzak si myslim ze ta kasa moc nenasyty a inac kupujem od hippu tie su lacnejsie a najdem ich tu aj za 50,
cz ak su v akcii sunarky su drahe ☹

monikat75
autor
10. feb 2009

vidíš takže to neplatí že po kaši deti lepšie spia , kojené detičky si aj tak vyžadajú to naše mliečko, ale čo by sme pre našich drobcov nespravili nie?
a jeli už sa ti malá pretáča na bruško - a sedí už?
mne ešte malý nesedí ale pretáča sa už vyše mesiaca

monikat75
autor
10. feb 2009

no musím ísť malý sa zobudil tak idem vyskúšať dať mu tú kašu 😝

jeliska
10. feb 2009

nesedi vydrzi tak pol minuty a pretaca sa iba zbrucha na chrbat ale uz rozprava zabudla som napisat 😉 od soboty mama ty ty tate teta a tak slabikuje ba va da dem ....uz si z toho nic nerobim ked sa nepretaca kaslem na to vSAK HADAM ZACNE LOZIT HNED A HOTOVO 😉

monikat75
autor
10. feb 2009

pravdaže nič si z toho nerob určite je 100 % v poriadku, ja som aj niekde čítala, že niektoré deti sa nepretáčajú vôbec a potom začnú loziť hneď po štyroch, niektoré deti zase vôbec nelozia a rovno začnú chodiť, takže to máš tak
a to musí byť veľmi rozkošná keď ti takto debatuje, iste máte radosť z toho džavotania 😅

jeliska
10. feb 2009

to hej je zlatulinka rozprava mamamama ale kuka na hracky 😉

monikat75
autor
10. feb 2009

jeli predstav si malému som urobila tú kašu polovičnú dávku - 60 ml a spapal takmer všetko - normálne som bola z toho prekvapená a teraz tu so mnou sedká a ja píšem - som zvedavá kedy zase zaspinká beťár malý 🙂

jeliska
10. feb 2009

tak to je fajn akurat idem kuk ordinaciu ale budem tu 😉

denduska
10. feb 2009

caute babeny, sedime tu s muzom, kazdy pri svojom ntb 😀
jeli, takze Eli uz rizprava, to je super 😎
inak aj ja sa uz chystam na prikrmy, uz sa tesim, strasne som zvedava co to urobi..ci jej bude chutit a tak. Inak emca sa uz pretaca na brusko od stvrteho mesiaca, ale nalavo sa naucila az o mesiac na to a az teraz sa zacala z bruska na chrbat...a len sa gula po zemi, dnes som chvilku pozerala inde, odgulala sa z koberca a buchla si hlavu o podlahu trosku 😖

felicia, tinesa, vitajte 😉

jeliska
10. feb 2009

ajoj deni no ako sa vam vede vidim ze mala robi pokroky super no jaam ze aj nasa sa konecne rozhupala aspon s tym vypravenim 😀 😀 😀

jeliska
10. feb 2009

akurat si davam mercy a zjedla som aj 6 cokoladek to aj za vas mnam

jeliska
10. feb 2009

inac co mas doma mauzika ja nie pride az o 23,00 a potom ide na pivo tak asi o polnoci 😒

denduska
10. feb 2009

mal sluzit dnes ale si prelozil na zajtra, tak je doma ale hladi si nejakych svojich veci, takze nekomunikujeme 😀 😀 ja teraz idem kuk panelak a potom asi spat..neviem este 😀 a ty co robkas?

a kde ste ostatne baby?? 🙂

jeliska
10. feb 2009

ja kukam ordinaciu 😉

jeliska
10. feb 2009

no potom sa vam budem venovat

jeliska
10. feb 2009

asi tu nikoho neni ☹ halooo

monikat75
autor
10. feb 2009

ja som akurát dopozerala aj ordináciu a potom panelák a teraz som prišla pozrieť či ste tu ale asi nie...

felicia1
10. feb 2009

ahojte je tu niekto?som dopozerala ordinaciu a panelaka, chlapi moji uz spia,ja berieim o pol noci ant tak neviem ci budem cakat alebo co

jeliska
10. feb 2009

ajoj feli som tu ja 😉 a co aj ty si chora to tusim by sa malo premenovat na chore konickarky 😀 😀 a ich deticky no my sme uz v poho iba eli ma trochu nadchu ale to nic 😅

jeliska
10. feb 2009

no akurat sa eli zobudila tak idem kojit no nevim ci sa vratim hadam nezaspim cochvilu by sa mal vratit aj tibco tak sa tesim aspon nebudem sama 😵

jeliska
10. feb 2009

ideme spinkat papa dobru noc 😉 😉

monikat75
autor
10. feb 2009

ahojte trochu som pozerala iné stránky ale už som späť, detičky mi už spia, manžel pozerá TV, takže mám čas 🙂