• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
preco tani ?Uz nemozes
19. feb 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
planovala som len opravila z planoval
rozumies?
mozem,len este sa bojim.mala som komplikacie
19. feb 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak neboj teraz to mozes mat uplne v poriadku ono sa hovori ze prvorodicka to ma horsie i ked na mna to neplatilo
19. feb 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra si precitam tu knihu,lebo mi mame problemy so zaspavanim
19. feb 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada zase zmizla
19. feb 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,v ktorej casti prahy byvate?
19. feb 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovori ti nieco pristoupim(alebo tak nejak)
no to hej vsetci miznu
v holesoviciach
19. feb 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:Ahojte Babulky ako sa máte?Dávno som tu nebola,aj sme boli chorí a stále niečo.Vidím,že ste sa krásne rozpísali a rozráatli od vtedy.My ideme s manželom zajtra na ples!!!!!po 5 rokoch :sweat_smile: ,tak dúfam,že sme nezabudli tancovať :grinning: ,držte nám palce dievčatá-prajem vám pokojnú nocku všetkým.papa
19. feb 2009 o 23:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nepoznam
neviem co myslis :unamused:
prajeme dobru zabavu rejocka.a zatancuj si aj za nas :wink:
19. feb 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj rejockatak to je super tak si to poriadne uzite :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pristoupim je dedinka pri prahe,alebo cast prahy(nie som si ista)
19. feb 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi ta dedinka nepoznam to ale kuknem na mape
19. feb 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolin je daleko?
19. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Vďaka,len dúfam,že nezaspíme o desiatej ako pri detičkách :grinning: ,a to ešte ani neviem čo si oblečiem-lepšie povedané do čoho vojdem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,papa
19. feb 2009 o 23:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolin je celkom blizko tam sme uz boli reji tak drzim palce a kde ho mate
19. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani nechystas sa nahodou sem? :wink:
19. feb 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat eli sa budi tak prajeme dobru nocku papapap
19. feb 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tam rodinu,mozno raz,tak dam vediet.aj moj muzik je uz na ceste domov.tak krasnu noc prajem.zajtra tu budem zas.pa pa
19. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den damy.ako sa dnes mate?
20. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Rejočka som zvedavá ako si sa bavila na plese. Ja som bola na valentína na plese a bolo fajn až na to že o tretej ráno prišiel môj syn Kubko s plačom.
20. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa vam vede a co robkate ?Ja kukam telku a cez den som bola v praci a v pohode som sa odreagovala :wink: :wink:
20. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky, vcera som mala muzika doma, tak som si ho uzivala, ale inak akurat sme len problemy riesili.....zamrzla nam hadica v zumpe (tu byva cely den pod nulou a vecer je okolo -16....) no a neda sa teraz vytiahnut....tak neviem co budeme robit..mame suche WC na zahrade, tak ale si to predstavte ako v nocnej koseli bezim s lampasom po polmetrovom snehu v noci ked ma to chyti :grinning: neviem co budeme robit..akurat som rada ze emmka ma este plienky :grinning:

dnes som sama, ale emmca nejak nedobre spi, asi hodinku som ju uspavala, co inokedy celkom pekne zaspi do tych 15 minut, a potom sa zasa zobudila..dufam jej este nejdu dalsie zuby :sweat_smile: inak cez den bola v pohode tak neviem....celu kuchynu mam rozbombardovanu tak idem pratat a ked budem vladat vratim sa sem k vam :wink:
20. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tana, ja mám už dve deti, takže neplánujeme /ale ešte nie sme si istý či len teraz alebo vôbec/ No dve deti sú aj dosť, ale ja tiež mám rada malé mimi..... Ja som mala v prvom tehu preeklampsiu a Maťka sa mi narodila v 33.t.t, druhé tehu v pohode - Anetku som donosila. Ja sa bojím, že až by sme ešte niekedy mali mimi a boli by nejaké problémy, tak čo s princezničkami a ja som mala oba pôrody sekciou. I keď som sa pýtala, tak povedali, že môžeme ešte jedno- zase sekciu, ale treba viac oddychovať, no ale dá sa to? No a druhá vec je aj byt a financie a 3 deti sú 3 deti.... Tak nevieme ešte či sme skončili alebo.......

Dnes mala Anet zase teplotu, mňa už z toho asi porazí. :frowning2:
20. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deni teda u vas je -16 a co to ani nechodite vonku,vsak?Inak tu je -2 a je to uplne v poho ale zajtra rano ideme na chatu a tam je napadane 80 cm snehu a -6-10 tak musime sa poriadne nabalit hadam nam ta voda a plyn bude fungovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak adi teda s anet ma to mrzi :frowning2: :frowning2:
20. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska, to tam máte takú kosu :confused: To nie je nič pre mňa. Už si si na to zvykla alebo ti to prekáža?

jeliska, ďakujeme....už som tak verila, že to bude OK.... :frowning2:
20. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli, no chodime von asi tak ze prebehneme k susedovcom a naspat :grinning: ale vy sa radsej poriadne oblecte, ale to ked budete mat vodu a plyn tak to bude v pohodke :wink:

adi, nestracaj hlavu, ona sa z toho dostane :wink: musite vydrzat, budem na vas mysliet.

este jeli, s tym ze Eli nelezie ani sa neplazi, ma napadlo, svokra mi vravela ze moj muz sa vobec neplazil..nelozil..bola totalne zufala, ukazovala mu ako sa to robi :grinning: a on nic, az si jedneho dna sadol :slight_smile:

my tiez nelezieme, emmca si lahne na brucho, dvihne ruky a nohy, mava s nimi a srdi sa ze sa nehybe...darmo jej vravim ze tudy cesta nevede :grinning:
20. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok