Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
24. feb 2009

ahojte moni dakujem
no my sme to mali naopak nam eli pred zavedenim stale kakala a tak som jej davala mrkvovu a ryzovu stavu a konecne prestavala a tiez niekedy nekakala aj 5 dni ale to je fajn. Horsie by bolo keby nekakal tak 15-20 dni 😝
inac deni mam pravdu s tymi ovsenymi vlockami to by mohlo zabrat
a katka vitaj medzi nami 😀

tana012
24. feb 2009

ahoj kocky
katarina vitaj
jani,malinka je krasna.aj ja chcem dievcatko 😅

lucialast.
24. feb 2009

Ahojte a tiež vítam Katarinu. Moj Kubko mal tiež problem z kakaním ked bol malý a tiež som ho trápila s vločkami. Velmi mu nechutili, tak som začala pridávať vločky do polievok. A nakoniec mu aj začali chutiť.

jeliska
24. feb 2009

ahojte maminy
tani dakujem vsak mozes mat druhe dievcatko 😉 ja bY som chcela ked tak zase babu 😉 😉 ale aj chlapca , hlavne manzelova rodina uz maju 4 vnucky
inac Eli mi spi uz od pol sedmej, vcera od sestej no nejaky je spac 😉 😉 inac konecne zacina trochu plazit sa

jeliska
24. feb 2009

inak stale sa netoci za to uz sedi no zajtra ideme k dr tak som zvedava co nam povie inak tani ty odkedy do kedy robis??

denduska
24. feb 2009

jeli no super, my sme dnes prvykrat dali emcu v kociku trochu do sedu, tak to bol horor, len sa vyklanala stale viac a viac dopredu a hukala od radosti ze co vsetko vidi 😀 a gratulujem k plazeniu 😉

jeliska
24. feb 2009

deni diki no i ked sama este nesedi ale ked ju dam do sedu tak to uz hej a v kociku sa stale vyklana 😀 😀

jeliska
24. feb 2009

inak plazi sa tak jak ryba na suchu musim ju nakamerovat 😉

denduska
24. feb 2009

no ved sama sa ma posadit az v tom 8. mesiaci...jej pozeram ze dnes oslavujete 🙂

jeliska
24. feb 2009

no mame akurat kukam ordinaciu a co ty 😉

denduska
24. feb 2009

som myslela ze ide panelak, namiesto toho dali zvieraciu kliniku, kde museli utratit psika ktory mal nador...plakala som...bolo to strasne 😔

tana012
24. feb 2009

ahjte,tak teraz sa mi pracovny cas zmenil,robim 3x do tyzdna od

tana012
24. feb 2009

od 15 do 22.00 utorok vecer mam skolu,prave som prisla domov

ada11
24. feb 2009

katarina, vitaj

🙂 K tomu kakaniu, mne Anet prvé 3 mesiace kakala do každej plienky, ale fakt do každej / a nie málo/, potom tak 2-4 razy za deň a od zavedenia príkrmov nekaká aj 3 dni. No naposledy keď kakala, tak aj plakala, išiel šulček 😉

denduska, ani ja nedávam Anet sedieť, len keď fotím a pod, ale nie že by som ju nechávala sedieť na gauči a pod, veď sa nasedia ešte dosť
😉

jeliska, gratulujeme k malým narodeninám /do roka sú každý mesiac/ 🙂

jeliska
25. feb 2009

ahojte
akoésa mate
mysme boli na 8 mes. kontrole mame 7710 g a 70 cm ale myslim ze dr nas blbo odvazila aj zmerala.Eli revala jak pavian a vaha sa stale kyvala hore dole a nechcela sa natiahnut 😝 stale sa boji dr inak a co vase deticky neboja sa dr?

monikat75
autor
25. feb 2009

ahojte, jeli no tak môj Marek je väčší pucko 🙂 on mal pred dvoma týždňami 8150 g a cm neviem koľko u nás nemerajú ale my sme ho s manželom skúšali odmerať tak nám vyšlo cca 66 cm, môj Marek sa našťastie vôbec nebojí doktorky, on sa na ňu stále usmieva, obzerá si ju a aj sestričku, sem - tam si niečo zamrmle - takže pohodička - plače len keď ho očkujú alebo keď mu chudáčikovi brali krv na KO - až dvakrát z hlavičky tak to bol hrozný plač
a aj ja sa pripájam aj keď o deň neskôr k Eliškiným mini narodeninkám
môj malý ešte stále nekakal ale už som mu dnes kúpila aj bylinkový čajík na trávenie a ovocné šťavy HAMÁNEK tak uvidíme, či niečo konečne zaberie - a už mu asi fakt idú zúbky už má strašne opuchnuté horné ďasienka, takže snáď sa už konečne prerežú tie potvorky 😝

denduska
25. feb 2009

tak ja mam asi najvacsieho tlstocha doma...emca mala naposledu pred troma tyzdnami 8330g..ako som uz pisala 😅 😅 😅
dnes bol inac otrasny den...strasne som unavena...zasa mam rozbombardovanu kuchynu ale nic sa mi nechce aj ked viem ze zajtra mi mala zasa neda pokoj 🙂
ona inak nikdy u dr.neplakala ale minule strasne...podla mna si pamatala ze naposledy bolo ockovanie...chuuda...ale ked sme boli na krvicke z presteka tak takmer nic 🙂

jeliska
25. feb 2009

ahoj moni nam uz vychadz je taky maliocky 😉
inak teda marek je baculo no je videt ze je chlap i ked si myslim ze eli ma aj cez 8 kilov lebo to tam na tej vahe furt skakalo hore dole jak plakala inak eli tiez brali krv zhlavicky 2- krat a v utorok ideme zase na odber 🙄

ada11
25. feb 2009

ahojte maminy 🙂

jeliska a prečo chodíte na odber?

monika, aj my čakáme na zúbky, Anet je dosť mrzutá, už nechce ani cez deň dobre spať /za celý deň spala len 1,5 hodky na 2 razy/, je nespokojná 😉

jeliska
26. feb 2009

ahojte ako sa mate? 😉
adi my chodime na odber kvoli tej nasej dr ale uz ju budem menit, lebo ma uz hneva furt nas niekam posiela.Ked mla Eli 3 mesiace tak ju napichla s tymi nausnicami a odvtedy sa boji a tak nas radsej pre istotu posiela .Minule , ze ma Eli zapal stredneho ucha a nic nemala ani sa mi tam nechcelo ist a nakonec som isla a samozrejme rev a plac.Zajtra zavolam druhej dr nech ma vezme a dufam, ze sa Eli prestane bat i ked idem s nou do lekarne a je v poho a pritom vsetci maju biele plaste. 😒

denduska
26. feb 2009

caute zienky, tak dnes ma emca zasa vystavila totalne.....zajtra ide muzik na tri dni prec ale pride moja mamca tak sa tesim ze nebudem sama gazdovat.

jeliska
26. feb 2009

no ja chodim doobeda do prace a poobede mi pridu kamosi tak sa veru nenudime zajtra zase ideme kamosom, kuknut film 😀

denduska
26. feb 2009

odkedy emka papa prikrmy tak sa strasne budi v noci....strasne je smadna ci co..pritom cez den ked jej davam caj alebo vodu tak nechce...a v noci len cickat cickat cickat mliecko....ale ovela viac nez predtym, tak ja neviem 😕
o siedmej mala kasu a teraz uz smadna zas....

a aky film idete pozerat? 🙂

jeliska
26. feb 2009

no to je normalne deni aj nasa je taka napapana a za 2,5 hod znovu
ani nevim jak sa vola ten film musim zistit zajtra 😀 😀

denduska
26. feb 2009

tak to si ma nepotesila, lebo ja som uz uplne dolamana, lebo sa nam furt nastahuje do postele, lebo kym sa ona naje, ja uz spim a kym ju prelozim do postielky, chvilu pospi a uz chce zas...ach

monikat75
autor
27. feb 2009

ahojte, aj môj Marek sa často budí odkedy papá príkrmy - tiež každé 2 - 2.5 hod., neviem, či je to smäd ale keď on huncút veľmi málo pije - čajík skoro vôbec nechce a keď tak iba tie ovocné šťavy pre bábätká aj tie len kúsok
no ženičky už v nedeľu nám príde tá návšteva z Krtíša - taaaaaaaaaaaaak sa teším 🙂

jeliska
27. feb 2009

No ahojte ako sa mate ?
Ja som si vcera robila test a vysel mi pozitiv najprv som tomu nemohla uverit ale uz sa zmiernujem.Ani som to najprv nechcela pisat, lebo na kontrolu odem az 9.3 ale nakonec ze sa vam pochvalim 😀 😀 😀 teda ak budem.No v robote som to povedala kolegynam a tie to zobrali v poho ale som zvedava co mi na to povie sefka este som jej nic nepovedala.I ked este neviem mozno nebudem inak kojim a moze sa stat ze sa test ukazu dve ciarky a nakonec neni som ?Ale aj sa tesim Eli bude mat kamosku /sa i ked neviem to by som rodila vb oktobri tak nevim ci sa dovtedy eli nauci chodit..... a ako to zvladnem pri 2 detoch 😒 😒
a co vy nemate nejake novinky??? 😀

jeliska
27. feb 2009

inak Tibco je stastny jak blcha stale si mysli ze budeme mat chlapca ja este triezvo uvazujem, lebo sa bojim ako to bude mat Tibor s tou pracou a tak , lebo teraz ked v piatky nerobia no dufam, ze zacnu alebo si bude muset najst nejaku inu pracu hmmm 😅

tana012
27. feb 2009

ahojte
jani gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no to sa stava velmi zriedka ak test ukaze dve a predsza by si nebola.viac mozna chyba je v opacnom pripade.
to som bosorka,co?pred par dnami som sa na to pytala.
daj vediet ak ti to dr. potvrdi

jeliska
27. feb 2009

ahoj tani jasne , ze dam a vidis si mi to privolala 😉 ale nie aj ked som cakala eli tak sme sa s kamoskou rozpravalio obabu a na druhy den som zistila, ze cakam eli.Inak nechces sa pridat do klubu 😀 😀 😀