Hľadám parťáčku zo Žiliny na spoločné cvičenie

aneta8875
31. júl 2015

Ahojte,
hľadám nejakú dievčinu zo Žiliny, ktorá by sa ku mne pridala a cvičili by sme spolu 🙂 vzájomne sa podporovali, chodili spolu cvičiť, športovať, vymieňali si recepty atď.
Nájdem tu takú?? 🙂

andula77
9. sep 2015

@aneta8875 Ahoj. Ja sa uz davnejsie chystam neco zacat robit, teda nieze by som vyzerala zle 😀 😀 😀 ale hlavne kvoli zdraviu a tiez mam pocit, ze telo uz zacina chabnut kedze uz nemam ani 20 a ani 30 😉 cera som napr. tlacila malu v kociku hore kopcom a normalne som nevladala! Bola som zo seba v soku!
Uz som skusila zumbu a pacilo sa mi to, mozno aj beh by som skusila, ty ake druhy cvicenia mas na mysli?? Napr. fitko pre mna nie je, skor nieco vonku, alebo teda ta zumba...tak daj vediet ci je to este aktualne alebo ci si uz nasla nejaku partacku 🙂 PS nie som asi uz uplne dievcina, snad nevadi 😀 ozaj a som blizko BOrika tak aj to moze byt dolezita info. pa

evittam
9. sep 2015

@aneta8875 Ahojky, ja už síce cvičím od apríla ale ak chceš môžeš sa ku mne pridať. 😉

evittam
9. sep 2015

@andula77 Ahoj, ako sa mávate? Sme sa aj stretli... 😀 Musíme to napraviť, kým je ešte ako také počasie. No ja chodím cvičiť už od apríla - ako som napísala vyššie. Je to síce fitko - ale také pre ženy a chodím tam aj s malou....Za 3 mesiace som dala dole -9kg a 12cm každé stehno a samozrejme zadok,......

andula77
9. sep 2015

@evittam Ahoj! NO, sa nam podarilo. Teraz mam navyse uz aj skolaka takze mam pocit , ze sme sa este doma nezastavili..fitko mne moc nevonia, mi to pripada ako by ti ludia boli stroje, ale nic v zlom ...ja schudnut nepotrebujem, chcem skor nieco len pre kondicku, zdravie a radost, ta zumba bola taka divoka, ale dobre sa tam clovek "vybujacil", som aj zabudla, ze doma mam deti 😀

evittam
9. sep 2015

@andula77 Ako chceš, to ani nie je fitko a na spevnenie je to super. Chodím na vacushape,vibraplošiny a roletic. Ja teraz už tiež udržiavam a ak pôjde ešte nejaké kilečko dole tiež sa nenahnevám. 😉 A nebýva tam nejak moc ľudí naraz a mne hlavne vyhovuje to,že tam môžem mať aj malú lebo inak by som sa nedostala vôbec nikam, nakoľko ju nemám kde mať. 😉
A kam ti chodí do školy?

andula77
9. sep 2015

Na Karpatsku. Mala bude mat len teraz 10mes. takze zostane doma s muzom ked by som kdesi sla. Tie nazvy som si napisala ani neviem co su 😀 ale asi to budi dajakae stroje takze to nie je pre mna. Musim ist cosi varit kym mala spinka, len som sa tu stavila na chvilu, uz som tu aj dlho nebola...maj sa pekne