Hľadám podnájom pre syna Zvolen

vysost
20. jún 2018

Dobry vecer, maminky, hladam pre svojho uz velkeho😊 syna podnajom vo Zvolene za rozumnu cenu Vysokoskolak, ktory v juli nastupuje vo Zvolene do prace. Neviete mi poradit? Slusny, inteligentny, poriadkumilovny chlapec, nefajciar, chcem mu ako samozrejme ako mama pomoct. Neviete o niecom?😕

vysost
autor
20. jún 2018

Aspon na jul, kym sa tam nepoobzera a nenajde si nieco

papulienka48
21. jún 2018

Nech hľadá na stránkach kde si vysokoškoláci hľadajú spolubývajúcich do bytov 🙂

vysost
autor
21. jún 2018

Hladali sme, aj sme si sami dali inzeraty, ale nic..... Dva inzeraty su na bazosi, jeden za 135, druhy za 145 a ked som tam volala, uz su neaktualne😕

vysost
autor
21. jún 2018

Nie je tu nejaka maminka zo ZV, ktora by mohla poradit alebo dat tip?

kubkovamama
21. jún 2018

@vysost skúste obyc.ubytovnu prípadne vysokoškolský internát,studenti už odchádzajú a niektoré internáty poskytujú dočasne ubytko ak je voľne..no neviem ako to je teraz,pred rokmi v BB na univerzite bola táto možnosť.Aj študentské domovy stredných škôl skúste obvolat.Syn má výhodu,ze je VS

kubkovamama
21. jún 2018

@vysost skúste obyc.ubytovnu prípadne vysokoškolský internát,studenti už odchádzajú a niektoré internáty poskytujú dočasne ubytko ak je voľne..no neviem ako to je teraz,pred rokmi v BB na univerzite bola táto možnosť.Aj študentské domovy stredných škôl skúste obvolat.Syn má výhodu,ze je VS

vysost
autor
21. jún 2018

Dakujem pekne za radu, ale viem, ze ludia prenajimaju izby, kde je vybavenie kuchyne, pracka...😕 Na ubytovniach je to horsie. Moj syn je velmi inteligentny a slusny clovek, preto ma napadlo hladat aj tu, ak nahodou niektora maminka by mala nejaku taku moznost ubytovania, mozno by to aj ej financne pomohlo.

vysost
autor
21. jún 2018

Teda jej rodine, ci rodicom.

vysost
autor
21. jún 2018

Jedna maminka mi tu poradila v sprave prenajom v susednom byte, no zavolali sme neskoro, uz je obsadeny

m_s7
21. jún 2018

@vysost Skúste napísať na FB stránku Zvolen- fórum..

vysost
autor
22. jún 2018

@m_s7 dakujem pekne, prihlasim sa do skupiny