Hľadám si dobrú kamarátku v Bratislave

andreavita
24. máj 2018

Ahojte 🙂 Som 30.rocna zena, byvam s priatelom kratko v Bratislave a chyba mi tu uprimna a pozitivne naladena kamaratka na volne chvile, zajst von sa len prejst, do kina, na kavu, na vinko, na vylet, chyba mi tu jednoducho uprimna, pozitivna kamoska na vsetko 🙂
Nemam deti, nie som zatial zial ani tehotna.
Takmer celu rodinu, priatelov, známych mam doma na strednom SR, tu v BA sa citim sama po babskej stranke...
Budem rada, ak sa ozve niekto, kto sa v mojich pismenkach nasiel 🙂

rainee
18. okt 2020

@misskisa ahoj, diky. no ono teraz bude útlm hlavne kvôli korone, ved sa ani nedá poriadne stretnúť 😔

timi31kov
19. okt 2020

@andreavita ahoj aj ja by som ta rada spoznala, tiez nie som z Blavy, byvam tu len par tyzdnov a mam 31 rokov bez detna a som ucitelka a z ínitry. Mala by si zaujem? 🙂

mirusinka1979
27. okt 2020

@misskisa tak asi nie su sympatie so vsetkymi. Alebo nema niektora na profile foto🤷‍♀️🤷‍♀️

sim15
26. nov 2020

Ahojte. Mam 31 som bez závazkov a hladam niekoho kto ma prevedie bratislavou nakolko planujem zacinat zivot inde kedze s rodicmi uz byvat nechcem.Takze budem si musiet vyriesit pracu aj byvanie. Ak by mi vedel niekto aspon poradit budem vdacna. Dakujem 🙂fotku kludne poslem nakolko viem aky je prvy dojem dolezity.

magdalena35
26. nov 2020

@sim15 Ahoj, ja mam 36 rokov, pracujem a byvam v ba. Ak budes chciet kludne mi napis spravu.

sim15
26. nov 2020

@magdalena35 ahoj no nvm snazim sa si rozposielat zivotopisy lebo bez prace nemozem urobit ziadny krok.

mirusinka1979
27. jan 2021

Ahoj nejaka nova kamoška tak 35-45 rokov tu v Ba na pripadne 🍪☕ po korone. Som z NR, tu nemam ziadnu kamku, (poprosim ziadne fejkove nicky. Na tie neodpisujem. ) napis ak chces do sukromnej spravy. Dakujem 🙂🍀🤗

erika1359
7. jún 2021

@ivankaa123 ahoj ak chceš tak napíš môžme behnut von 🙂

erika1359
7. jún 2021

@niksss ja tiež hľadám kamošku ak chceš sa ozvi 🙂

erika1359
7. jún 2021

Hľadám kamošku na voľný čas.. Mam 18 rokov.. Najlepšie v okolí Bratislava alebo aj Topoľčany a okolie 🙂

wase
13. jún 2021

Ahojte 🙂 Hladam si kamaratku, partacku na travenie volneho casu - vylety, turistika, sporty, kino alebo si niekam len tak sadnut a pokecat 🙂 Mam 34 r., byvam v Bratislave.

nova_kamoska
15. jún 2021

@wase Ahoj 🙂 Tak by sme sa mohli niekedy stretnúť napr. na káve, čo myslíš? 🙂 bývam v BA.

julien101
6. aug 2021

Ahojte rada by som spoznala nových ľudí. Mám 29 r. Mám priateľa. Bývame v Bratislave. Deti nemáme. Nevyrastala som tu a z mojej rodiny tu nikto nežije. Rada by som chcela spoznať novú kamarátku/ky alebo aj pár,kt. hľadá parťákov. Som otvorená všetkému fitness, korčule ( kolieskové aj ľadové ), bicykel, turistika, šport celkovo, výlety, kino, nákupy, kavička, pokecanie, knihy, hry, opekačky, pečenie koláčov. Proste je nekonečne veľa toho ako sa môže tráviť čas. Mám rada uprimných ľudí,kt. majú zmysel pre srandu. Na nič sa nehrajú a sú sami sebou. Ak by sa našla nejaká nová kamoška, bola by som veľmi rada. ĎAKUJEM🙂🙏🙂

julien101
6. aug 2021

@petkaaa92 Ahoj hľadáš ešte kamošku.

mon_13
6. aug 2021

@julien101 ahoj.. Ja mam síce 2 deti mám priateľa žijem v okolí BA už rok ale tiež tu nemám rodinu priateľov nikoho.. Iba môjho priateľa.. Všetko čo si tu Rozpísala tiež zbožňujem len nemám skym 😁

julien101
6. aug 2021

@mon_13 Tak kludne sa môžme spoznať. A kde bývaš?

julien101
6. aug 2021

@wase Ahoj hľadáš ešte kamošku?

mon_13
12. aug 2021

@julien101 ja bývam v Bernolákove a ty??

nela2
19. aug 2021

@sylvia002111 ahoj Sylvia, hľadám si kamarátku v BA, mám 45 r. Byvam v BA v Ružinove , ak by si sa chcela stretnúť napíš mi na nelinka134@gmail.com 😉

simka44
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domciii8
5. sep 2021

@julien101 Ahoj 🙂 ak ešte hľadáš kamošku budem rada ak sa ozveš. Volám sa Dominika mám tiež 29 a bývame v Bratislave s priateľom približne dva roky. Určite by sme uvítali nových kamarátov na trávenie voľného času napr. na turistiky, výlety na posedenie pri káve a podobne 🙂

sylvia002111
6. sep 2021

@nela2 napisala som Ti spravu

ewelinka21
25. sep 2021

Ahojte, ja mam sice za chvilu takmer rocne dieta, ale tiez si hladam niekoho s kym by som sem tam vybehla aspon na kavicku… 🙂 aby som si ozivila trosku dennu rutinu 🙂
Ak by ste mali niektora zaujem prosim napiste mi, budem rada 🙂

vikutoria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikutoria
23. nov 2021

ahojte, ja mam tiež ročne dieťa a hľadam si kamaratku s ktorou by sme vybehli na kavu, prechadzku s deťmi... čokolvek ine. mam 24 rokov a som z Ba 🙂 ak chceš napíš

renkarenulka
13. máj 2022

@modroocko11 ahoj tiež hľadám kamošku na pokec, kávičku, ale aj turistiku mám som vydatá, deti dospelé. Takže preto hľadám kamošku

renkarenulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modroocko11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nova_kamoska
9. júl 2022

@wase Ahoj. Ak ešte hľadáš novú kamošku, budem rada, ak napíšeš. Bývam v BA, mám 3 rokov, deti nemám.

magdalena35
9. júl 2022

@nova_kamoska ahoj, kľudne môžeš napísať aj mne. Tiež rada spoznám niekoho nového.