Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám si kamarátku v BA.

niikulienka
8. aug 2019

Ahojte. Chcela by som si najst kamaratku z Bratislavy, mam 22 rokov a ostala som tu akosi sama. Kamosky ostali na vychode alebo si uz zakladaju rodiny, maju deti, spouziacky riesia zasnuby a ja nic ..tak hladam niekoho s kym by som si obcas vybehla na vino, na kavu, na jogu, do kina, na korcule.. proste niekoho na volny cas. Byvam v starom meste. Fakt sa tu obcas citim sama a ve dvou se to tahne lip 😅ozvi sa prosim, ak mas podobny problem.

kataka10
8. aug 2019

@niikulienka Ahoj skus na facebooku skupinu Gettpal Bratislava. Je to pre mladych ludi, ktori hladaju partakov/partacky na rozne akcie a sporty.

holkafialova
26. sep 2019

Ahoj! Jestli je to ještě aktuální, tak se hlásím 😀 . Mně je sice 24, ale jinak jsem v podobné situaci a hledám v Bratislavě nějakou kamarádku. Jsem z Ružinova, tak kdybys chtěla, můžem někdy někam vyrazit.

darin146
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky291
18. jan 2020

Ahojte🙂 ak sa sem ešte niekto dostane v roku 2020, kľudne ma kontaktujte. Tiež som na tom podobne. Mám 24r, v Bratislave som od októbra.

latikas
5. feb 2020

Ahojte 🙂 Rada by som tiez spoznala veselu kamosku na pokec, vinko , kolacik , nakupy , vylety, prechadzky, jednoducho bezne babske aktivity 🙂
Mam 32 rokov, som uz dlhsie pristahovana do BA, ale moja rodina a kamarati tu neziju,preto ak si v podobnej situacii alebo ti len jednoducho chyba kamoska, budem rada,ked sa mi ozves 🙂

lejlaba
28. feb 2020

@beky291 ahoj, mam 26, este stale hladas kamratku ?

ivanaak
29. feb 2020

@latikas ahoj, ja mám síce 43 ale tiež hľadám kamošku na takéto babské aktivity😁 tak ak máš ešte stále záujem, budem rada keď sa ozveš a pôjdeme na vínko 🙂

misskisa
3. mar 2020

@ivanaak @latikas Ahojte baby, som na tom podobne ako vy, bývam v Petržalke, mám 37r, ak by ste mali chuť, môžme si napísať príp. niekam vyraziť..

adelina1
2. máj 2020

Ahojte, ja mám 37 a 10 ročného syna a rada by som aj s ním podnikla nejaké výlety s novými kamošmi, ak aj vy ste na tom podobne bola by som rada keby ste sa ozvali. Samozrejme aj bez detí môžeme niečo podniknúť 🙂

mirusinka1979
10. máj 2020

@misskisa ahojte mam 40, dospely syn a priatela. Som pristahovana a chcela by som sa zoznamit s nejakou babou, moje kamosky su daleko 🤗

fsg
17. máj 2020

@mirusinka1979 ahoj mirusinka mam 41 dospelu dceru..tiez by sa mi zisla kamka..moje kamosky maju male deti..a nemaju vela casu

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timi31kov
3. okt 2020

@latikas ahoj spajam sa 🙂 vcera som sa nastahovala do blavy a som velmi smustna,citim sa osamela.mam 31 rokov, od pondelka zacinam na ZS pracovat v druzine, taaaak rada by som sa porozpravala s niekym.mas este zaujem? budem velmi rada,ak mi odpises.diky.email mam:kovacovatimea20@gmail.com

pajka83
18. jan 2021

@latikas ak je to stále aktuálne, tak ja tiež hľadám kamošku na voľný čas. 🙂

xmichal123
10. feb 2021

@pajka83 ahoj, ja hľadám kamošku pre svoju ženu, ktorá ma s tým požiadala o pomoc 🙂. Máš teda záujem?

malin100
13. feb 2021

@holkafialova Ahoj, tiez som z Ruzinova a hladam kamosku s ktorou by som vybehla von na pokec. Ak je to este aktualne kludne sa ozvi na Malin100@azet.sk

sunflower28
5. mar 2021

ak hľadáte ešte niekto kamarátku tak napíšte 🙂 mám 31 a som z BA.

sydney5
24. mar 2021

Ahojte🙂 ak hľadáte ešte niekto kamarátku, kľudne ma kontaktujte. Mám 25 rokov, bývam a pracujem v BA, rada by som si našla nejakú kamošku na pokec, kávu či víno....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli