Hľadám si kamarátku v Bratislave.

arwen172
7. júl 2019

Ahojte.. v BA bývam viac ako 5 rokov a nejak mi je tu smutno.. všetky kamošky zostali doma... som bezdetná.. normálna.. s manželom, kt. je často na pracovných cestách.. mám rada víno.. kino.. nákupy.. rozhovory bez predsudkov.. nie som žiadna slniečkarka ani bio eko..jem načo mi príde chuť.. ak je aj Tebe smutno..ozvi sa..

natuska87
8. júl 2019

@arwen172 Čo ste sa to naučili používať "slniečkár"...To je akože čo?Ináč, dala by som Vám adresu na jednu z BA, ktorá by sa Vám isto páčila.Je bezdetná, vydatá /manžel často v zahraničí/, sebavedomá a chytrá...

paulinsone
12. sep 2019

@arwen172 ahoj, ja by som mala záujem, bývam v BA , mam 26 rokov,ak mas záujem môžeš sa mi ozvat na email paulinsone@gmail.com

nelia383
18. nov 2019

Ahoj Arwen, uz si si nasla kamaratku? Mam podobne zaujmy ako ty... 😊

timi31kov
3. okt 2020

ahoj,volam sa timea. vcera som sa nastahovala do bratislavy a je mi velmi smutno. tak rada by som sa s niekym porozpravala. rada by som s tebou stretla,ak mas este zaujem. inac mam 31 rokov, bez detna, ucitelka, a velmi rada cestujem,komunikujem a spoznavam ludi,rada chodim na shoppingy a milujem deti. moja laska je pre mna moje povolanie. ozvi sa mi kludne ak mas zaujem. velmi by som sa potesila. e-maiova adresa je:kovacovatimea20@gmail.com. papa

nelia383
3. okt 2020

@arwen172 ahoj arwen, uz si našla kamaratku?

sim15
26. nov 2020

Ahojte. Mam 31 som bez závazkov a hladam niekoho kto ma prevedie bratislavou nakolko planujem zacinat zivot inde kedze s rodicmi uz byvat nechcem.Takze budem si musiet vyriesit pracu aj byvanie. Ak by mi vedel niekto aspon poradit budem vdacna. Dakujem 🙂fotku kludne poslem nakolko viem aky je prvy dojem dolezity.

katus17
1. feb 2021

ahojcek
@arwen172

katus17
1. feb 2021

ahojcek-tak mas pravdu-dobru a uprimnu kamaratku, ktorej mozes vzdy verit je fajn mat pri sebe. ja som stratila svoje dve najlepsie kamaratky.ale aj taky je zivot.
verim ze uz mas svoju kamaratku.lebo to je dolezite. ak sa ti chce-napis-budem rada.ahojcek

katus17
1. feb 2021

mam svoje kamaratky ktorym zavolam-vypocuju ma,ale osobne uz nemaju cas,maju svoje deti,a svoje starost. rada by som aj osobne sa stretla s fajn osobkou,a aj osobne sa porozpravala,avsak ziskat si doveru niekoho a hlavne mat doveru v niekom nie je lahke. filmy ,knihy,hudba,priroda, prechadzky, a uprimne osoby s velkym srdcom su vzacne-ale akosi sa vytracaju?

monely
25. feb 2021

Ahoj,volám sa Monika a týmto spôsobom si hladám dobrú kludne môže byť aj uletená,uprimnú kamarátku.Bývam v Ba okolie Ružinov.Mam 29 rokov,som bezdetná.Mam rada šport,prirodu,zábavu,filmy,hudbu,cestovanie.Alebo len tak pokecať.Každopadne kludne sa ozvi 🙂)

sunflower28
2. mar 2021

ahojte baby, ak si niektorá/niektoré z vás ešte nenašli kamarátku napíšte 🙂 môžme sa hoci aj viaceré kamarátiť, vidím že nás tu je dosť, aspoň bude veselšie 🙂
Volám sa Gabi, mám 30, bývam v Bratislave a ako píše katus17, tiež som prišla v poslednej dobe o dve kamarátky a človeku to chýba.

katusiak
10. mar 2021

Ahojte, volam sa Katka, mam 31 rokov. Zijem v BA (Ostredky) uz cca 6-7 rokov. Oblubujem knihy, filmy, sport, zvieratka (macky :D) a vino (cervene). Nepovazujem sa za uletenu osobu (bejvavalo), skor za rozvaznu rovnako ako open-minded... Hladam kamosku/y, s ktorymi sa mozem porozpravat o skutocnych veciach, zasmiat a tiez doverovat 🙂
#terapeuti su drahi :D

euka107
14. mar 2021

@katusiak ahoj, ja som Eva, a tiež mám rada červene víno 😅 a hľadám kamosku. Petržalka, 29yo.

dian1297
18. mar 2021

@monely ahooj ja mam tiež veľmi rada šport. Bývam v Ba cca rok a zatiaľ tu nemám nikoho :/

dian1297
18. mar 2021

@euka107 tiež milujem vino a aj pivo :D

euka107
18. mar 2021

@dian1297 môžeš mi napísať na ewka2031@azet.sk :D

dian1297
18. mar 2021

@euka107 napisala som

hankau
1. jún 2021

Ahojte baby, ja podobne, mam 26 rokov a rada by som mala nejaku kamosku v Ba na pokecanie 🙂 Som open minded, ale aj velmi citova a hlbava, mam rada sport, turistiku...rada by som nasla zienku podobne zmyslajucu 🙂 mail hanaurvanova6@gmail.com 🙂 byvam v BA- nove mesto

sassyt
2. jún 2021

Ahojte, ak je to ešte aktuálne, a hľadá niekto kamarátku, ozvite sa mi 🙂 mam 23, bývam v BA tretí rok. Mam 7 ročný vzťah, takže určite nehľadám niekoho na vymetanie barov a diskoték...
Hladam fajn dievča/ženu, s deťmi, bez detí, vydatu, nezadanu...to je jedno...môžme si ísť spolu zabehať, alebo sa porozprávať pri kávičke, vínku...ziadne plytké rozhovory...rada zbehnem na výlet, korčule, do kina, na nákupy...viem dobre počúvať aj pozabávať. Som priama a úprimná, vždy budeš vedieť čo si o tebe myslím, tvoje tajomstvo u mňa bude v bezpečí..rada varím, športujem...taká vsehochut 🙂
Studujem na medicíne, takže ti aj poradím a ak budeš potrebovať poskytnem lekársku pomoc 😃
Ak to niektoru zaujalo, napíšte mi na tatiana.zverbikova@gmail.com
V dnešnej dobe je fakt ťažké nájsť normálnu kamošku ktorá ťa podrží, rozveseli, poradí ti...
Mam rada konštruktívnu kritiku, neznesiem falošné úsmevy. Preferujem dlhodobé priateľstvá 🙂

wase
13. jún 2021

Ahojte 🙂 Hladam si kamaratku, partacku na travenie volneho casu - vylety, turistika, sporty, kino alebo si niekam len tak sadnut a pokecat 🙂 Mam 34 r., byvam v Bratislave.

ensem
23. jún 2021

@monely ahoj, ak by si mala zaujem pokecat kludne sa ozvi

ensem
23. jún 2021

@wase ahoj, mam podobne zaujmy, ak by si mala zaujem, kludne sa ozvi mam 31r byvam v Ba

barbaritac123
3. júl 2021

Ahojte baby,mám 26 rokov a som na materskej dovolenke bývam v BA a nemám tu žiadnu rodinu ani kamarátov a tým, že som ma materskej som vždy len doma .Hladam si nejakú kamaratku babu na pokec,výjsť si von a kávičku a pod. Ak máte niektorá záujem tak mi napíšte budem rada.😉.cinovabarbora123@gmail.com

mary151
30. mar 2022

Ahojte, mam 35 rokov, byvam v Bratislave a som slobodna bezdetna. Po rozchode s byvalym priatelom sa citim osamelo a hladam kamaratku, ktora by so mnou obcas zasla na vylet, zasporovat si (korcule, plavanie, bedminton, bicykel atd.) alebo nejaky poznavaci zajazd na Slovensku alebo v zahranici (pamiatky, hrady, zamky atd.) ci na kavu. Idealne, keby bola veriaca (nie je to podmienka). Ak by sa tu nasla osobka plus minus v mojom veku, ktora tiez hlada kamaratku, budem rada, ked sa ozve 🙂.