Hľadáme prútikára

gabi1234
4. júl 2016

Ahojte, chceli by sme pomôcť známym. Hľadajú prútikára, ktorý by im pomohol nájsť na pozemku vodu. Poznáte niekoho? Alebo sa to dá urobiť aj inak?

vodajezivot
11. máj 2019

Všimol som si Váš dopyt .Venujem sa profesionálne vyhladávaniu vody prístrojom,nie prútikom.Využívam digitálnu technologiu,ktorá dovoluje výsledné data z meraní na počítači zobraziť v 2D,3D obraze,kde je vlastne prierez podložia z jeho zložením.Od zloženia podložia záleží či tam môže byť voda ,alebo nie.Je možne vidieť jednotlivé vrstvy (íl,piesok,štrk,alebo skala),ichtvar,hrúbku,hlbku a prípadne miesta z vodou..Meraním sa lepsie viete rozhodnúť,ktorý druh studne ,vám dovoluje podložie pozemku.Naražana,najlacnejsia ,v štrkovom podloží .Kopaná najvätsia akumulacna schopnosť,no najdrahsia. Vrtaná v skalnatom podloží.Pri meraní sa zmerajú všetky body v úseku,kdežto pri hydrogeolog.vrte len v danombode,mieste.Tak sa dá vyhnúť komplikáciam pri hlbení,alebo ušetriť na hlbke,spávnym určením miesta studne.Kedže pre mnohých je tento druh hladania vody nová vec,prikladám pre predstavu obrázky z podobných meraní.

gabi1234
autor
12. máj 2019

@vodajezivot Ďakujem krásne za odpoveď , my už sme vec vyriešili.

hladamvodu
24. jún 2021

dobrý večer, mal by som záujem o vaše služby..

galvo
30. aug 2021

@vodajezivot dobrý deň potrebujem nájsť vodu. Môžete mi zavolať resp. Poslať číslo MT na email Galvo1970@gmail.com
Ďakujem

hadrie
10. sep 2021

dobrý večer, mal by som záujem o vaše služby..potrebujem nájsť vodu.môžete mi poslať tel.č. alebo mail na pernislado@gmail.com

patrikv90
31. júl 2022

@vodajezivot mate spravu

vodajezivot
1. aug 2022

@vodajezivot pre príp. záujemcov prikladám tel. kontakt:0902 450 710

bozso
24. mar 2024

Hľadám prútikára na zistenie Hartmanových čiar v byte, Bratislava