Hlasná hudba od susedov

2. júl 2022

Ahojte, od susedov huláka deň, čo deň hlasná hudba, že nevieš pozerať ani TV, ani nič. Začnú ráno, pokračujú do noci. Dá sa to nejak riešiť, aj cez deň, či iba po 10tej večer?

birika
2. júl 2022

tiez sme to mali - povedala som mlademu, ze existuju sluchadla a budeme obe rodiny spokojne - zabralo 🙂

pribinak
2. júl 2022

Dá, volaním na cislo 158, alebo 159

marta.96
24. júl 2022

Tiež som na toto zvedavá ak sa niekto nájde co to musel riešiť a niečo aj vyriešil. 2x dohovor nezabral, takýto ľudia asi nechápu co sa im snažíš povedať. Ci najskôr osloviť obecný úrad, keďže tu nemajú trvalý pobyt a bývajú akože v prenájme. Alebo volať 158 najskôr až potom obecný..

valeria_h
24. júl 2022

Riešila som to s políciou, je to porušovanie občianskeho spolunažívania, riešilo sa to na úrade a je pokoj.

valeria_h
24. júl 2022

@marta.96 Najskôr polícia aby bol záznam a potom úrad. Najlepšie keď sú aj svedkovia, prípadne nahrávky atď.

marta.96
24. júl 2022

@valeria_h ďakujem za usmernenie. Nahrávky mam, keď už o pol6 z rána bola disco.

valeria_h
24. júl 2022

@marta.96 Veľa šťastia, nech to dobre dopadne. Ľudia sú dnes strašne sebeckí, vôbec nemyslia na svoje okolie.

marta.96
24. júl 2022

@valeria_h Tak veru. Človek príde unavený z roboty, chce si v kľude vypit kávu na vlastnom dvore, ale nemôže si vydýchnuť keď ti huka niečo na celú dedinu. Oni sú v pohode, keď majú na obed dobre ráno..

valeria_h
24. júl 2022

@marta.96 S takýmito ľuďmi väčšinou nikdy nič nevyriešiš, ešte sa budú cítiť ukrivdení. Preto radím políciu a potom úrad. Keď to nejde po dobrom...

petulda333
24. júl 2022

Da,v bytovom poriadku hladaj. U nas sa mohli hlucne prace a celkovo hluk do 18 cez tyzden,cez vikend- v sobotu 8-16 a nedela vobec. Upozornit domovnika,policiu

akvi
24. júl 2022

Tiez sme zazili, pubertak od susedov pustal tak nahlas, ze sa nam okna otriasali. 2x som mu sla dohovorit, potom jeho rodicom a ked nezabralo, vypla som mu poistky parkrat. Zabralo.