Hlasná hudba v bytovke

vitez
10. feb 2019

Ahojte..byvam v bytovke...susedia púšťajú kazdy den hudbu hlasno..ako.keby som ju pustala u nas....este aj večer niekedy aj po 22.hod. Čo poradíte?

hennyinnsbruck
10. feb 2019

🤷‍♀️

0izidora0
10. feb 2019

Po 22 môžeš volať políciu ak im normálny dohovor nestačí. Ja by som volala. Keď chcú súkromie nech sa odsťahujú na dom do lesa na samotku. Treba brať ohľad aj na ost.co žijú v bytovke . Najprv dohovorom by som skúsila za dobré a ak by nepomohlo zákonom .

vitez
autor
10. feb 2019

@0izidora0 no ano....uz to bolo zoparkrat po22.hod vypli a v noci zas...aj ked nie tak.hlasno...byvame spolu 6 v bytovke..a nakolko mi hned oproti nim..najviac to pocuvame mi..a max.este jedna suseda co nad nimi..trpi este pocuvanim hlasnej hudby..ostatny sa ani nepohnu..nakolko sa s nimi nebudu dohadovat...keby som nato mala financie hned by som sa odstahovala...ale.si.myslim..ze aj cez den by platit nejake podmienky

hennyinnsbruck
10. feb 2019

@vitez treba si precitat domovy poriadok (ak mate) a po 22 hej zavolat policajtov. A vybavene. 🙄Ked ich zavolas 20x prejde ich to

mondolina
10. feb 2019

@vitez
Možno občianske spolunažívanie, robenie schválností,

pininka
10. feb 2019

@hennyinnsbruck ver tomu že sú taki čo ich to neprejde.

hennyinnsbruck
10. feb 2019

@pininka tak ma smolu 🤷‍♀️ jedine sa odstahovat.

hennyinnsbruck
10. feb 2019

U nas v dome sa podobne riesilo... Trosku ale horsie.
Mali sme tu jednu, co v noci vrieskala, jej nabijak v noci zvonil hadam do vsetkych bytov, vys. ral sa pri dome, spal dole pri schrankach, alebo v lete za cinziakom na spolocnom travniku, potom sa vyhrazala ludom v dome atd atd fakt hrozne, skoro rok trvalo kym sme sa jej zbavili.. Policajti sem chodili jak na klavir.
Az na sude to skoncilo... Lebo ked plati najom lahko sa len tak najomnika neda vraj u nas zbavit..tu v rakusku.

tosomja
10. feb 2019

No cez den asi velmi nepomoze zakon. Po 22 do 6tej rana, áno.

vitez
autor
10. feb 2019

@pininka veru