Hobby a záujmy

9. nov 2021

Ahojte baby, hanbím sa. Nemam deti ale mam priatela, priatela ktorý ma vela zaujmov a tak si vie vzdy spestriť svoj voľný čas. Ja žiaľ žiadne nemám, skusala som chodiť cvičiť do fitka a to ma nejak prestalo baviť. Nejaká tvorivá duša nie som tiež a tak nejako ani sama neviem čomu sa venovat a vlastne, ze ake su možné záujmy pre ženy. Aké sú Vaše? Mne je to veľmi ľúto a cítim sa menejcenne ze svoj cas nejako neuzivam na nejake hobby 🥺

pribinak
9. nov 2021

Nejaké spoločne záujmy??

autor
9. nov 2021

@pribinak ani nie hovorí mi ze mam mat aj svoje a nie všetko len s nim tak ja už neviem, pridem si neschopná

ella_price
9. nov 2021

Čítanie kníh, varenie, pečenie, nejaká jóga, ženské kruhy, zvieratá??

marcellka32
9. nov 2021

Tak my nemôžeme vedieť čo ťa baví a dáva ti energiu: ja vo voľnom čase čítam, pečiem koláče, maľujem, plávam, vybehnem s kamoškou na kávu, so psom a deťmi do lesa...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emm_i
9. nov 2021

mňa tiež nebaví fitko ako také, ale našla som si fitnees, kde cvičia (najmä ženy) viaceré, ide o skupinové cvičenie zamerané na posilňovanie, čiže využívame činky a aj vlastnú váhu a sú tam začiatočníci, zdatnejší, rôzne vekové skupiny a teda každý ide vlastným tempom, s vlastnou váhou ktorú zvládne a mne sa to páči, je tam inštruktor/ka a ideme podľa hudby 🙂
alebo beh je super, chodila som aj plávať, ale teraz asi v tejto dobe to s tými fitkami bude zase zlé :( ale cvičiť môžeš aj doma, svojím tempom hoci 30 min denne a zlepší ti to náladu, budeš sa lepšie cítiť a budeš mať aj ty nejaké hobby 🙂
možno by ti pomohlo, keby chodíš s kamoškou, dá sa navštevovať jazykový kurz (v tejto situácii aj online), čítanie kníh, písanie poviedok,...
ja mám psychicky náročnú prácu a ešte aj štúdium, takže ja ako voľný čas volím tie fyzické aktivity spomenuté vyššie - chodím sama aj s kamoškou 🙂 tiež som dlhšie hľadala, ktorý zo športov by ma bavil a skúšala som, a najviac ma baví stanoviť si cieľ a krôčik po krôčiku ísť 🙂 a potom ďalší a ďalší 🙂

kakawah
11. nov 2021

Keď tá nebavi fitnes, mozes skusit iný druh pohybu, jóga, plávanie, zumba, rôzne druhy tanca. Neverim, že tá nič z toho nebavi. Alebo aspoň rychla chôdza. Vezmi si sluchadla do usi a vybehni von. Mozes meditovat, na YT najdes.