Hodnota dieťaťa - vyplnenie dotazníka

evka4326
13. okt 2012

Prosím mamičky o pomoc pri vyplnení dotazníka, ktorého výsledky mi pomôžu pri písaní diplomovej práce. Chcem zistiť, akú hodnotu má dieťa pre matku a rodinu po pôrode. Za Váš príspevok vopred ďakujem. Bc Eva Gajdošová

sissy27
13. okt 2012

@evka4326 možno by sa hodil ešte link na ten dotazník... ale odpoveď - hodnota dieťaťa je nevyčísliteľná a sotva sa dá vyjadriť slovami, nie ešte peniazmi...

charlottte
13. okt 2012

Hodnota dieťaťa je podla mna tiež nevyčísliteľná, s ničím sa nedá porovnať...pocity po pôrode sú neopísateľné, neskutočný pocit šťastia. Dieťa je dar...

andrejka1983
13. okt 2012

to čo je za otázku?????? 😕 😕 😕

edita84
13. okt 2012

hodnota? deti sú môj život takže ich hodnota je rovná životu

danjelca
13. okt 2012

ak sa to dá nazvat hodnotou tak tá hodnota prevyšuje všetko čo som v živote mala niekolkotisícnásobnekrát🙂

gabika7706
13. okt 2012

@evka4326 aku hodnotu? dieta ma pred porodom inu hodnotu ako po nom? pre rodicov urcite nie. alebo to bolo myslene skor po financnej stranke? ten dotaznik najdeme kde ?🙂

nalla
13. okt 2012

fíha, tak to je riadne divná otázka

navyše diplomovka bude asi veľmi "odborná", ak si budúca mgr. kladie takto otázky a k výskumu jej stačí opýtať sa na MK

zuzi0911
13. okt 2012

To sa neda ani vyjadrit. dieta je to najdolezitejsie a najvzacnejsie v zivote matky. nic nema taku hodnotu ako dietata.je to neopisatelny pocit stastia

koniarova
13. okt 2012

@evka4326 Zváž, či si si vybrala pre teba zvládnuteľnú tému. 😒

cenculinka
13. okt 2012

ach jaj ☹ lepsou temou by bola uz len tema Hodnota zdravia pre cloveka ☹ nuz a teda ked autorka temy ziada o pomoc pri vyplneni dotaznika, kde je ten dotaznik? 😝 dnes asi naozaj studuje kazdy, nechcem nikoho urazit, ale prosit o pomoc s dotaznikom a nedat ho sem - preboha, ved studujes na VS, tak si na taketo veci davaj pozor ☹ i ked je dost mozne, ze som prosbu o pomoc ja zle pochopila ☹

luciferkax
13. okt 2012

A kde je ten dotazník? Mysláím, že hodnota dieťaťa sa nedá opísať, a ani ju necpochopí niekto, kto nemá, alebo netúži mať deti 🙂 🙂

nela82
13. okt 2012

hodnota dietata?VLASTNY ZIVOT ZA ZIVOT VLASTNEHO DIETATA....

evka4326
autor
14. okt 2012

@evka4326 :a doplňam aj link na dotazník: www.iankety.sk/dotaznik/274053422/
Ešte raz teda - prosím mamičky o pomoc pri vyplnení dotazníka, ktorého výsledky mi pomôžu pri písaní diplomovej práce. Chcem zistiť, akú hodnotu má dieťa pre matku a rodinu po pôrode. Za Váš príspevok vopred ďakujem.

evka4326
autor
14. okt 2012

@sissy27 ďakujem pekne za faktickú poznámku ;o) ...už som doplnila aj link 🙂

danu
15. okt 2012

@evka4326 napis to do temy, na ktoru ti dala link grettka