Holiť alebo nie ?

danielitka26
11. aug 2008

aký máte názor na holenie intímnych partií. nehanbíte sa za to ked idete ku gynekológovi a ste oholená úplne alebo naopak ste zarastená ??

vejinka
1. júl 2014

no baby ja som si kupila vcera ten ospevovany smooth legs a totalne ma to nasralo...otvorim nalepim a zacnem suchat nic...vobec nic len som zrazu mala bielu nohu ako keby som ju vopchala do vapna...zacalo ma nieco stipat na nohe prestala som si to suchat a zistila ze mi to zosuchalo kozu na nohe...najvacsia bolest bola ked som to namocila v sprche isla som sa zblaznit ..natrela upokojujucim kremom a rano na to pozrela..no nic moc reku ...mozno som urobila chybu ze som to suchala z hora na dol a nie kruzivymi pohybmi..neviem noc ale mam sto chuti to vyhodit do kosa

ukulela
1. júl 2014

zeny, ako ste riesili holenie uz s bruskom? ja si uz teraz nevidim pod pupok a take polohy hadzem ... okrem toho som sa vratila k ziletke :(:(:( pred tehu som si kupila IPL, ale na ten teraz musim zabudnut.ziletku neznasam, vyhadzem sa po nej (x pien na holenie, balzamov po holeni som vyskusala, skratka je to na prt) a fakt ma teda desi, ako si pred porodom kus hadam aj naslepo odrezem :P ... a predstava, ze mi to zdriape na holo sestricka nejakou astrou ziletkou,auuu .... nechcem velmi teraz riesit kremy, aj ked aj tie som pouzivala este pred IPL - a vyhovovali mi viac ako ziletka. teraz mi smrdia a nejako sa bojim si tam dole cvachtat taku silnu chemiu ... aspon ak mate nejaku speci radu proti zapalom po holeni (nova ziletka a pena je samozrejmost - no aj tak sa vzdy nieco prihodi ... a este na tak fajn zahnutych miestach)

vejinka
1. júl 2014

ja si na svoju nevidim ani ked niesom tehotna:D vsetko po pamati holim :D desne ma potom boli chrbat

googwife
19. dec 2016

No mňa holil muž ked som už nevidela😉 A holil ma aj den pred pôrodom a aj tak ma na sále osklbala zo strojčekom 😕 a to sa chudák natrapil aby to bolo tip top