Holiť alebo nie ?

danielitka26
11. aug 2008

aký máte názor na holenie intímnych partií. nehanbíte sa za to ked idete ku gynekológovi a ste oholená úplne alebo naopak ste zarastená ??

teuflerin
11. aug 2008

no jasne, a plavky a vsetko.,.je to predsa len ine....

k.a.t.k.a.
11. aug 2008

pekne na bábätko 😀 bobrov nemusím 😝 a chlapi teda minimálne aspon pod krídlami by sa mohli holiť 😀 ked už to vie aj moj 58 ročný otec tak by mohli aj ostatní

leva
11. aug 2008

ja gel na holenie alebo aj sprch.gel,dobre peni a ide to sup,sup,potom nakremujem.myslite ze niekto dava aj vodu po holeni 😀 😀 😀

teuflerin
11. aug 2008

presne tak....naozaj to nemusim hlavne v autobuse ked to ten chlap na teba vytasi...idem umret vtedy.....fuj ☹

leva
11. aug 2008

pod kridlami 😀 😀 😀 moj urcite,ono to je nechutne aj u chlapa po pazou.

teuflerin
11. aug 2008

este som teda nevidela baby pouzivat vodu po holeni..mozes to skusit a potom napisat tvojus kusenost, ale mylsim ze by to nebolo bohvie co....

trixi
11. aug 2008

ano, do babatkova, je to hygienicke (lekari s tym nemaju ziadne problemy). A u muzov sa mi to paci tiez, potom aj ten najmensi ... vyzera ovela vacsi 😉 .

leva
11. aug 2008

nie,nie,ja len zo zartu,spomenula som si troska mimo temy raz si jedna kocka u kamosky umyvala zuby s rybacou mastou na prdelku babatka.

teuflerin
11. aug 2008

a chutilo jej to???

leva
11. aug 2008

neviem,mne to len ta kamoska vravela,ale snad to hned zistila,ved to by co uz bolo 😀

teuflerin
11. aug 2008

no to si neivem ani predstavit....fuj...ale tak stava sa vselico:D

martina21
11. aug 2008

ahojte baby, tak ja sa holim tiez, a hlavne ked ku gynekologovi tak vtedy co najpreciznejsie, teda vlasne ja pouzimva veet krem lebo po ziletke mi to vzdy horoozne zacervenalo na niekolko dni a neprijemne svrbelo ale s kremom vobec aj ked som mala brucho holila som sa sice to bolo narocnejsie 😉

katy1979
11. aug 2008

ja sa holim tiež a uplne. ja som taký antichlpový typ. mne by to jednoducho vadilo. odkedy to začalo rást tak to islo dole. A penu na holenie nepoužívam, len klasický sprchový gel. zatial mi to vyhovuje

k.a.t.k.a to s holením chlapov máš pravdu, ale vacsina z nich to stále nerobí. ja dufam že môj syn bude poriadnejši. vsak si ho aj v tomto smere vychovám.
poznám chlapov ktorí sa holia aj tam dole a veru nie je to uplne odveci.

marse
11. aug 2008

Ja sa tiez holim od puberty, presne z tych dovodov ako viacmenej vsetky hygiena, estetickost a pod. a mam gynekologicku a to co si ona mysli o mojom holeni ma na koze trapi najmanej, ked je tam vsetko po zdrav. stranke ok, tak ju mozem mat upravenu hocijako. Raz som chcela muzika prekvapit a tak som sa vyholila tak ze mi tam ostalo len zaciatocne pismeno jeho mena. 😅 😅 akoze dalo mi to namahu 😀

blovitc120
11. aug 2008

Mňa pena aj gel na holenie dráždi, používam gel na intímnu hygienu, to som si istá, že tam môže ísť a po holení krém pre dámy po holení, vtedy to nepodráždi.

marse
11. aug 2008

tiez nepouzivam ani gel ani penu, iba emulzie na inti. hygienu 🙂 najviac sa mi osvedcilo saforele.

a co sa tyka holenia u muzov tak som za vsetkymi 10, jak hore tak dole 😀 len hrud musi byt zarastena, to na tom mojom zboznujem 😵

kili
11. aug 2008

mňa MM, teda vtedy ešte priatel, ma presvedčil na vyholenie úplné a teda som aj plakala. Nevedela som sa na seba pozrieť, tak sa mi to protivilo. A keď to rástlo, tak som neskutočne trpela 😖 . Bolo to na dovolenke, tak bola skoro celá zničená. Rast po pôrode som našťastie preležala, keďže som bola po cisárskom.
Ja sa priznám, že holím len v tomto nutnom období. Vždy mi to totiž strašne podráždi kožu a narobia sa mi červené pupáky a dosť to bolí. Už som skúšala dávať aj vodu po holení, ale žiadna zmena. Jednu dobu som si chlpy trhala pinzetou, ale tiež to bolo rovnaké. Tak som to zvdala 😔

kili
11. aug 2008

marse, a ako sa volá tvoj muž, nech máme predstavu 😀

marse
11. aug 2008

kili pinzetou?? no dakujem pekne, mna boli len ked si trham obocie nieto este daco ine, a ja tych chlpkov mam tolko ze len co by som dotrhala mozem zacat odznovu, lebo tamkde som zacala trhat by uz opat rastlo 😀 😀 😀

kili
11. aug 2008

martina a ten veet to to aj vyholí? lebo čo som ho skúšala na nohy, tak nič moc a to na nohách mám tenšie chlpy

kili
11. aug 2008

marse, asi tak, trvalo to večnosť 😀 . Síce to bolelo, ale dalo sa, keď sa stračí chlp na koreni a potiahne po smere rastu, tak sa to dalo.

kili
11. aug 2008

no ja si to teraz aspoň strihám na krátko, nech nie som za úplnú tú humusáčku, čo ich tu spomýnate 😀
ináč, aj keď ma sestra holila pred pôrodom, tak mi okomentovala, aké mám hrubé chlpy 😅

blovitc120
11. aug 2008

Kili, ak ťa dráždi holenie, pozor na veet, ja osobne som po použití toho depilačného krému, ktorý je určený na citlivú pokožku skončila na kožnom.
1. vôbec to po čase určenom na pôsobenie porast neoddelilo
2. po predĺžení času pôsobenia ako je na návode mi to vyžralo pokožku
3. kožná nechápala, čo som robila

kili
11. aug 2008

blovit, dík za varovanie, tak to riskovať nebudem

cervena_ciapocka
11. aug 2008

zaujimava tema 😕 no kazdemu sa paci nieco ine.
ja sa holim pre svoj dobry pocit 🙂

ale kamoska mi minule vravela, ze ked bola u svojej lekarky (gynekologicky) tak na nu tak divne zazerala 😕 , lebo ze je oholena tak, ze uplne zdola dohladka a hore si nechala "trojuholnik" uplne prirodzeny.

blovitc120
11. aug 2008

To je čudná lekárka, keby si aj namodro prefarbila porast, je to jej vec.

martina21
11. aug 2008

killi no uplne hladke to nie je ako ziletkou mach 3 😀 ale kedze som tiez neuveritelne trpela ked mi to vyrastalo cervene pupaky a svrbenie bolest nepomahalo nic..ale veet mi nic neurobil ja som skusila ako je v navode na kusku vyskusat a cakat 24 hod ci sa nico nestane a v pohode, ale tiez 3 minuty je malo nechavam tak 4,5 min,ja myslim ked ti to na nohe nic neurobilo tak ani dole,neviem

monkula
11. aug 2008

jasné, holiť by sa mali muži pod pazuchou... nepoznám nič hnusnejšie ako muž, tričko na ramienka a zodvihne ruky a vybehne nechutný trs s kvapôčkami potu 😝 😝 😝
Aj aj mám citlivú pokožku, takže sa mi vždy narobia pupáčiky, ale radšej pupáčiky ako keby som mala vyliezť s chlpiskami až po stehná..
A nohy si tiež holím celé, aj na stehnách... síce tam chlpy nevidno, ale je to príjemnejšie na dotyk 😉 😉 😉

melory
11. aug 2008

beriem si priklad z egyptaniek, snazim sa odchlpovat kde sa da.....vyzera to pekne a cisto.

kili
11. aug 2008

jj, ja si tiež holím stehná, aj keď teda nie úplne hore, vždy mi bolo divné, keď taká pekná baba v minisukni má chlpaté stehná a vyholené nohy len na kolená 😀